فیلترها
درخواست تماس از کلیدآهن

شما میتوانید در کادر زیر اسم و شماره تماس خود را بگذارید. کارشناسان کلیدآهن در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

اطلاعات خود را وارد کنید

توضیحات

شش پهلو استنلس استیل 304

شش پهلو استنلس استیل 304 : میله شش ضلعی فولاد ضد زنگ 304/304l یک میله آلیاژی از فولاد ضد زنگ 304/304 لیتری شش ضلعی است. آلیاژ فولاد ضد زنگ 304/304l دارای خواص مکانیکی عالی است و در برابر بسیاری از عوامل خورنده مقاوم است. در جاهایی که نظافت اهمیت دارد مفید است. غیر مغناطیسی در شرایط آنیل شده سختی و استحکام کششی را می‌توان با کار سرد افزایش داد، اما با کاهش محتوای کربن، مقاومت خوبی در برابر خوردگی در سازه‌های جوش داده شده که عملیات حرارتی بعدی عملی نیست، اصلاح کرد. درجه 304 همانند 304 است با این تفاوت که دارای آنالیز بسیار کم کربن است که مزیت آن این است که از هرگونه بارش مضر در محدوده 800 درجه فارنهایت تا 1500 درجه فارنهایت جلوگیری می کند. در جوشکاری مقاطع سنگین تر. در این مقاله شش پهلو استنلس استیل 304 از فروشگاه آنلاین کلیدآهن به شش پر استیل، شش پهلو استیل، شش پر استیل 316 و میلگرد استیل 303 شما را آشنا می کنیم.

شش پر استیل 304

هنوز هم گاهی اوقات با نام قدیمی خود 18/8 نامیده می شود که از ترکیب اسمی نوع 304 مشتق شده است که 18٪ کروم و 8٪ نیکل دارد. فولاد ضد زنگ 304 یک گرید آستنیتی است که می تواند به شدت عمیق کشیده شود. این ویژگی باعث شده است که 304 درجه غالب مورد استفاده در کاربردهایی مانند سینک و قابلمه باشد. در ادامه مقاله شش پهلو استنلس استیل 304 از سایت کلید اهن با ما همراه باشید.

نوع 304l نسخه کم کربن فولاد ضد زنگ 304 است. برای بهبود قابلیت جوشکاری در قطعات گیج سنگین استفاده می شود. برخی از محصولات مانند صفحه و لوله ممکن است به عنوان مواد “دارای تاییدیه دوگانه” در دسترس باشند که معیارهای 304 و 304l را  دارند. 304h، یک نوع محتوای کربن بالا، برای استفاده در دماهای بالا نیز موجود است.

شش پهلو

 شش پهلو استیل

میله های شش ضلعی دقیقاً برای اقلام یا ماشین هایی که به قطعات دقیق نیاز دارند، شکل می گیرند. یکی از رایج ترین مکان هایی که از آنها استفاده می شود میزهای نقاله است. میله های شش ضلعی معمولاً به راحتی سوراخ می شوند و شکل می گیرند و آنها را در مهاربندها، تزئینات و کارهای داخلی رایج می کند. ما میله شش ضلعی را در بسیاری از انواع فلز حمل می کنیم: از آلومینیوم و فولاد نورد سرد گرفته تا برنج، فولاد آلیاژی و غیره. میله شش ضلعی را می توان به صورت آنلاین از سایت کلید آهن و در هر مکان سوپرمارکت فلزی خریداری کرد. می توان آن را به طول و مشخصات دقیق شما برش داد.

شش پر استیل 316

فولاد ضد زنگ 316 حاوی افزودنی مولیبدن است که مقاومت در برابر خوردگی را بهبود می بخشد. این امر به ویژه برای خوردگی حفره ای و شکافی در محیط های کلریدی مشهود است. 316، نسخه کم کربن فولاد ضد زنگ 316، در برابر بارش (حساس شدن) مصون است. این باعث می شود که برای استفاده در قطعات جوش داده شده با گیج سنگین (بیش از حدود 6 میلیمتر) مناسب باشد. برای کاربردهای دمای بالا باید از نوع کربن بالا، فولاد ضد زنگ 316 ساعت و فولاد ضد زنگ درجه تثبیت شده 316ti استفاده شود. ساختار آستنیتی فولاد ضد زنگ 316 سفتی عالی را حتی در دماهای برودتی به ارمغان می آورد.

فولاد ضد زنگ درجه 316ti حاوی مقدار کمی تیتانیوم است. محتوای تیتانیوم معمولاً فقط حدود 0.5٪ است. اتم های تیتانیوم ساختار 316 را در دمای بیش از 800 درجه سانتیگراد تثبیت می کنند. این از رسوب کاربید در مرزهای دانه جلوگیری می کند و فلز را از خوردگی محافظت می کند. مزیت اصلی 316ti این است که می توان آن را در دماهای بالاتر برای مدت طولانی تری بدون ایجاد حساسیت (بارش) نگه داشت. 316ti خواص فیزیکی و مکانیکی مشابه نمرات استاندارد 316 را حفظ می کند.

میلگرد استیل 303

فولاد زنگ نزن درجه 303 بهترین ماشین کاری را در میان تمام فولادهای زنگ نزن آستنیتی ارائه می دهد. 303 با افزودن گوگرد، ویژگی‌های ماشین‌کاری و گالینگ بهبود یافته خود را به دست می‌آورد، اما این افزودن همچنین مقاومت خورنده فولادهای زنگ نزن را کاهش می‌دهد و در مقایسه با فولاد ضد زنگ 304، چقرمگی آن را اندکی کاهش می‌دهد. در ادامه مقاله شش پهلو استنلس استیل 304 به مطالب دیگر می پردازیم.

فولاد ضد زنگ 303 مقاومت خوبی در برابر خوردگی و اکسیداسیون در محیط های جوی با خورندگی ملایم نشان می دهد. آخال های سولفید آن به عنوان محل شروع گودال عمل می کند به این معنی که مقاومت بسیار کمتری نسبت به 304 ارائه می دهد. درجه 303 نباید در معرض محیط های دریایی یا سایر محیط های مشابه قرار گیرد تا از خوردگی حفره ای سریع جلوگیری شود.فولاد ضد زنگ مقاومت خوبی در برابر اکسیداسیون در سرویس متناوب تا 760 درجه سانتیگراد (1400 درجه فارنهایت) و سرویس مداوم تا 870 درجه سانتیگراد (1598 درجه فارنهایت) ارائه می دهد.

میلگرد استیل 303

سخن نهایی

متلاین تولید کننده و پردازنده پیشرو میله های شش ضلعی و سایر محصولات آهنگری مرتبط  است. فروشگاه کلیدآهن  می تواند  میله های شش ضلعی فولاد ضد زنگ، میله های تخت فولاد ضد زنگ، میله های کانالی و میله های گرد فولادی ضد زنگ را عرضه کنیم. میله های شش ضلعی فولاد ضد زنگ را نیز می توان طبق مشخصات سفارشی مشتریان ما تولید کرد. ما در صادرات طیف گسترده ای از محصولات میله شش ضلعی فولاد ضد زنگ که به عنوان ماده خام توسط سازندگان مختلف در مهندسی، آهنگری، قطعات نفت و گاز، مواد حفاری، ابزار و قالب ها، و همچنین در صنعت قطعات خودرو استفاده می شود. در این مقاله شش پهلو استنلس استیل 304 به شش پر استیل، شش پهلو استیل، شش پر استیل 316 و میلگرد استیل 303 برای شما گفتیم.

منبع : metricmetal.com