چراغ قوه ورق سیاه


لیست قیمت های مرتبط
دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

چراغ قوه ورق سیاه

بهترین چراغ قوه های بلک لایت برای شناسایی طیف گسترده ای از چیزها مفید هستند و افزودنی خوبی برای جعبه ابزار اصلی خانه شما هستند.

به عنوان مثال، اگر حیوان خانگی دارید که گاه به گاه تصادف می کند، چراغ سیاه به شناسایی لکه هایی که روی فرش محو شده اند و حتی نمی دانید وجود دارد کمک می کند. جدیدترین چراغ قوه های بلک لایت برای شناسایی پول های تقلبی، شناسایی آفات، جوندگان یا کنه ها، و همچنین تشخیص رختخواب، مبلمان یا فرش کثیف مفید هستند. نظافتچی های حرفه ای و بازرسان خانه از چراغ قوه های سیاه استفاده می کنند تا نشتی ها و ترک هایی را که ممکن است با چشم غیر مسلح قابل تشخیص نباشد در دیوار بررسی کنند. و بسیاری از مردم همچنین از چراغ قوه سیاه در اتاق های هتل استفاده می کنند تا به دنبال علائم ساس باشند و مطمئن شوند که اتاق به همان اندازه تمیز است که میز جلو ادعا می کند.

تفاوت عمده بین یک چراغ قوه نور سیاه و چراغ قوه دیگر بیشتر در قدرت نور UV (فرابنفش) است که چراغ قوه ساطع می کند. گزینه های فلورسنت و LED نیز وجود دارد که لامپ های LED کارآمدتر و ماندگارتر هستند. همچنین می‌توانید بین گزینه‌های چراغ قوه با باتری و لامپ پیچ‌دار یکی را انتخاب کنید.

 

برای مصارف خانگی، اکثر چراغ قوه های اولیه UV اهداف شما را برآورده می کنند، و ما تعدادی از موارد دلخواه خود را بر اساس عملکرد، روشنایی و سهولت استفاده جمع آوری کرده ایم.

 

1. چراغ قوه نور سیاه کوبرا UV

این چراغ قوه UV KOBRA در صدر لیست در مورد چراغ قوه های موثر با نور سیاه است. دلیل خوبی برای آن نیز وجود دارد، یعنی قدرت نور UV آن. این چراغ قوه با 100 لامپ LED کوچک و 18 وات قدرت، می تواند همه چیز را از ریزگردها گرفته تا نشتی ها را تشخیص دهد.

 

به گفته این برند، چراغ قوه حتی در نور محیط نیز موثر است و در تاریکی فاصله پرتوی 25 فوتی دارد. علاوه بر این، برای استفاده تجاری از جمله در اجرای قانون یا هتل ها مناسب است.

در مورد اصول اولیه: از چراغ‌های LED استفاده می‌کند، با باتری کار می‌کند، و دارای یک دسته راحت و بافتی است که ما واقعاً آن را دوست داریم. با شش باتری AA تا 20 ساعت استفاده کنید و عمر لامپ آن بیش از 100000 ساعت باشد.

مزایا: پرتوهای قدرتمند UV، عملا برای همه اهداف مفید است.

معایب: باتری ها را به سرعت مصرف می کند.

 

2. چراغ قوه UV Escolite Black Light

چراغ قوه Escolite دارای بسیاری از ویژگی های مشابه مدل KOBRA است، البته در اندازه کوچکتر و قابل حمل تر. چراغ قوه بلک لایت Escolite با طول 7.6 اینچ، با باتری کار می کند (با سه باتری AA کار می کند)، با لامپ های LED پیشرفته که 30 درصد روشن تر از چراغ های معمولی هستند. ساختار بادوام به این معنی است که در صورت تصادف یا افتادن چراغ قوه نگران از بین رفتن آن نباشید.

این چراغ قوه بلک لایت برای همه مصارف خانگی بسیار کارآمد است (حتی اگر چیزی را که قرار است روی فرش‌هایتان کشف کنید دوست ندارید). می توان از آن برای از بین بردن لکه ها، تشخیص آشفتگی حیوانات خانگی و حتی ردیابی جوندگان و حشرات استفاده کرد. یک هشدار: اگر فرش های شما تیره هستند، انتظار نتایج یکسانی نداشته باشید.

 

مزایا: عملی و قابل حمل.

 

معایب: در نور محیط یا اگر فرش های شما خیلی تاریک هستند، به خوبی کار نمی کنند. فقط دارای 51 لامپ LED است که به روشنایی سایر مدل های این لیست نیست.

 

3. TaoTronics Black Light

می‌توان از آن برای شناسایی همان آشفتگی‌ها و مواد پنهانی که سایر بلک لایت‌ها انجام می‌دهند استفاده کرد، اما از آنجایی که بسیار کوچک است، مورد علاقه گیج‌بازان یا صاحبان فروشگاه‌هایی است که شناسنامه‌های جعلی یا پول نقد تقلبی را بررسی می‌کنند. چراغ قوه مینی بلک لایت همچنین برای همراه داشتن در بازرسی از منزل، هنگام مسافرت در اتاق های هتل و نگه داشتن در ماشین برای شناسایی اشیا در شب مفید است.

مزایا: اندازه جمع و جور، طول عمر LED تا 15 سال.

معایب: فقط 12 چراغ LED. اگر به دنبال چیزی روشن تر و سنگین تر هستید، ما یک مدل قوی تر را توصیه می کنیم.

 

4. چراغ قوه Vansky UV Black Light

یکی دیگر از انتخاب های خوب در مقیاس کوچک چراغ قوه وانسکی بلک لایت را برای بازرسی همه منظوره در محیط باز هستید. ساختار ناهموار به این معنی است که بدون از دست دادن کارایی، در اکثر شرایط مقاومت می کند

اگر به دنبال چیزی به اندازه کافی کوچک برای نگهداری در ماشین یا کیف هستید، یا به چراغ قوه ای نیاز دارید که استفاده از آن کمی محتاطانه تر باشد، این یک گزینه محکم است. به عنوان یک چراغ قوه خواندنی عالی برای کمپینگ نیز عمل می کند.

این چراغ دارای 51 لامپ LED است که یک پرتو قوی و ثابت را حتی در شب پخش می کند. مانند دیگر انتخاب های ما، این دستگاه با باتری کار می کند و با سه باتری AA کار می کند.