بهترین مارک ورق استیل


مارک ورق استیل

بهترین مارک ورق استیل : ورق های فلزی جزء مهم بسیاری از فرآیندهای صنعتی هستند. آنها مواد با ارزشی هستند که به طور ماهرانه ای در ساخت محصولات مختلف صنایع مختلف استفاده می شوند. انواع مختلفی از ورق های فلزی در بخش های مختلف صنعتی به کار می رود. ورق فلز برای بسیاری از فرآیندهای صنعتی اساسی است زیرا کارهای زیادی از آن حاصل می شود. با این حال، آنها بیشتر در نمونه سازی سریع به دلیل فرآیند آسان استفاده می شوند. در زیر چند کاربرد ورق فلزی آورده شده است. این مقاله نگاهی دقیق‌تر به انواع مختلف ورق‌های فلزی مورد استفاده در نمونه‌سازی سریع می‌اندازد. در این مقاله بهترین مارک ورق استیل از سایت کلیدآهن به معرفی انواع ورق استیل، ورق فلزی با پوشش گرم، ورق های الکترو گالوانیزه، ورق فولادی ملایم و ورق استیل ۳۱۶ می پردازیم.

انواع ورق استیل

انواع مختلفی از ورق های استیل در نمونه سازی سریع استفاده می شود. در این بخش به معرفی بیشتر هر یک از آنها می پردازیم.

فولاد ضد زنگ

فولاد ضد زنگ بدون شک بهترین نوع ورق فلزی است. دوام و جذابیت را با هم ترکیب می کند تا خود را به یکی از بهترین ها در بازار تبدیل کند. فولاد ضد زنگ شامل 13 درصد کروم، نیکل و مولیبدن است.

انواع مختلفی دارد که عبارتند از:

  • ورق های فولادی آستنیتی
  • ورق های فولادی مارتنزیتی
  • ورق های فولادی فریتی

قوی است و در برابر رطوبت بسیار مقاوم است. بنابراین، حتی زمانی که در معرض شرایط محیطی مانند باران، نمک و اسید قرار گیرد، قدرت و ماهیت خود را حفظ خواهد کرد. ورق فولادی ضد زنگ به دلیل خواصی که دارد، بخش عمده ای از صنعت ساخت و ساز است. در ادامه مقاله بهترین مارک ورق استیل از سایت کلید آهن دیگر مطالب را بررسی می کنیم.

فلز مس فولاد

ورق مس دارای ترکیب صفر از فلزات اضافی است. رسانای الکتریکی است، و آنها را برای ساخت رساناها قابل استفاده می کند. همچنین در برابر خوردگی مقاوم، بادوام و قوی است. ورق استیل مس برای اهداف نمونه سازی سریع قابل استفاده است. ماهیت رسانایی آنها باعث می شود که انواع مناسبی از ورق های فلزی مورد استفاده در ساخت وسایل الکترونیکی، معماری، جواهرات و زیورآلات و هنرهای تزئینی باشند.

فلز فولاد آلومینیوم

برخلاف انواع ورق های فلزی که قبلاً مورد بحث قرار گرفت، فلز فولاد آلومینیوم نرم و ظریف است. به دلیل ماهیت شکننده اش، برای نمونه سازی سریع استثنایی است. برخی عملیات نیاز به افزایش استحکام و دوام آن دارد. بنابراین، فلزاتی مانند مس، سیلیکون و آهن اضافه شده است. ورق آلومینیوم دارای طبیعت شکننده است. شکل پذیر و چکش خوار است (قابل فشار دادن به اشکال مختلف بدون ترک). فلز فولاد آلومینیوم حدود چهار درجه دارد. هر درجه دارای ماهیت متنوعی است که تا حد زیادی کاربردهای آن را تعیین می کند.

فلزات فولادی گالوانیزه

دو نوع فرعی از فلزات فولادی گالوانیزه وجود دارد که بر اساس فرآیند گالوانیزه استفاده شده طبقه بندی می شوند. در زیر توضیحی در مورد دو نوع فرعی ارائه شده است.

ورق فلزی با پوشش گرم

این نوع ورق فولادی برای دوام و استحکام با روی با کیفیت روکش شده است. مانند نام، آن را با یک فرآیند فلزی غوطه ور گرم از قبل درمان شده است. همچنین، الهام‌بخشی برای پوشش‌های ضد اثر انگشت روی ورق فلزی وجود دارد.

 ورق استیل

ورق های الکترو گالوانیزه

ورق های الکترو گالوانیزه گران تر از ورق های پوشش فلزی گرم هستند. آنها همچنین بیشتر در کاربردهای مکانیکی ترجیح داده می شوند. در ادامه مطلب بهترین مارک ورق استیل از سایت کلید آهن با ما همراه باشید. دارای فولاد پایه از فولاد نورد سرد آنیل شده است و با آبکاری فولاد پایه با پوشش روی ضخیم و خالص تهیه می شود. فولاد پایه پوشش روی را جذب می کند. ورق های گالوانیزه برای مقاصد عایق هستند. آنها ورق فلزی مناسب برای ساخت سایبان، نرده، پیچ و مهره و غیره هستند. همچنین حداکثر مقاومت حرارتی را در برابر گرما دارند و بسیار بادوام هستند.

ورق فولادی ملایم

ورق های فولادی ملایم جایگزین دیگری برای ورق های فولادی هستند. این نوع ورق فلزی نه خیلی شکل پذیر و نه شکننده است. آنها آسان برای تولید، همه کاره، و مقرون به صرفه هستند. این باعث می شود آنها در صنعت خودرو و ساختمان قابل استفاده باشند.

ورق استیل ۳۱۶

کویل و ورق استنلس استیل 316/316l بخشی از خانواده آستنیتی فولاد زنگ نزن است. گرید 316 حاوی سطح بالاتری از نیکل نسبت به 304 است که مقاومت در برابر خوردگی آن را نسبت به درجه 304 بهبود می بخشد. ورق 316/316l دارای خواص مکانیکی عالی در دماهای زیر صفر و مقاومت در برابر خوردگی خوب است و آن را به گزینه ای عالی برای کاربردهای دریایی تبدیل می کند.

خلاصه

با وجود انواع مختلف ورق فلزی که امروزه در دسترس است، انتخاب  بهترین ورق مناسب می تواند بسیار سخت باشد. این مقاله به معرفی انواع ورق های فلزی می پردازد. این کار را در قالب انواع برنامه های کاربردی خود انجام می دهد. همچنین در مورد آنچه شما باید قبل از انتخاب نوع مناسب ورق فلز بدانید صحبت می کند. ما معتقدیم که شما یک یا چند چیز در مورد ورق های فلزی یاد گرفته اید. با این حال، اگر می‌خواهید بهترین را داشته باشید، برای ساخت بهترین ورق فلزی باید مستقیماً سریع به ما اعتماد کنید. در این مقاله بهترین مارک ورق استیل از سایت کلیدآهن به معرفی انواع ورق استیل، ورق فلزی با پوشش گرم، ورق های الکترو گالوانیزه، ورق فولادی ملایم و ورق استیل ۳۱۶ پرداختیم.

منبع : amazon.com