لوله استیل پایه کابینت


لیست قیمت های مرتبط

لیست قیمت مرتبطی وجود ندارد

دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

لوله استیل

لوله استیل پایه کابینت: کابینت های پایه mff از رنگ پودری خشک بر پایه اپوکسی و مقاوم در برابر خوردگی ساخته شده اند که به صورت الکترواستاتیک اعمال می شود و در کوره پخت می شوند تا دوام طولانی مدت را ارائه دهند. این واحد ارتفاع ایستاده شامل پانل های لووردار بالای دو درب کمد ساخته شده از نورد سرد، گیج اولیه، فولاد استوک مبلمان ملایم است. بدنه تمام جوش داده شده و گیج سنگین از فولاد گیج 16 و 18 ساخته شده است. کشوی خود بسته شونده اسلاید دارای رولبرینگ های قابل جابجایی برای اهداف استریل کردن و سهولت کار مداوم است. در این مقاله لوله پایه کابینت از سایت کلید آهن سعی داریم شما را با پایه رگال، لوله آبکاری استیل، قرنیز صفحه کابینت چیست؟، یراق آلات کابینت و انواع یراق آلات آشنا کنیم.

پایه رگال

یراق آلات از جمله پایه لوله رگال است. که استفاده از آن برای داخل کمد به منظور تجهیز فضای داخلی می باشد. این لوله به دو صورت افقی و عمودی نصب می شود، که در ظاهر دکوراسیون عمودی و در داخل کمد افقی قرار می گیرد. که تنها راه نگه داشتن لوله، پایه رگال یا زیر سری می باشد. این پایه داخل کمد و در حقیقت یک مهار کننده برای لوله رگال می باشد. البته در صنعت یراق کمدی لوله استکانی شناخته می شود. در تهیه انواع مختلف پایه رگال برای تجهیز یراق که با کیفیت و ضمانت و قیمت مناسب تهیه کنید.

لوله آبکاری استیل

مواد تشکیل دهنده استیل که نوعی از فولاد می باشد، نیکل و آلیاژ و کروم که میزان این سه مواد در آن از بقیه بیشتر است. وقتی که به استیل فولاد ضد زنگ یا استنلس استیل گفته می شود، که که میزان کروم ۵/۱۰ درصد بیشتر باشد. که در مقابل فرسایش و خوردگی مقاومت خوبی از خود نشان می دهد. البته قرار دادن آن در مجاور آب و هوای دریایی و مناطق آلوده و رطوبت زیاد تاثیر مخرب می توان در آن دید. قطعا استیل در مناطق متنوع بدون پوشش می باشد. یا گاهی مواقع نیاز به پوشش باشد. ما چند روش آبکاری داریم، آبکاری الکترولس، آبکاری الکترولیتی، آبکاری روی، آبکاری لوله آهنی هستند‌.

قرنیز صفحه کابینت چیست؟

این قرنیز صفحه کابینت که انتهای صفحه کابینت را آبندی کرده، و در بین دیوار و صفحه نصب میشود. البته بعضی از افراد از چسب آکواریوم برای برای انتهای صفحه جهت آبندی نمودن استفاده می شود. این افراد فکر می کنند، که تنها استفاده از چسب جهت آبندی کافی بوده، علمی نیست و اشتباه است. متاسفانه بعضی دیگر از افراد که تنها قرنیز را پشت سینک می زنند، این کار باز هم اشتباه خواهد بود، چون که بعد از مدتی به پشت صفحه آب نفوذ می کند، و عامل خرابی صفحه می شود.حتی اگر صفحه کابینت شما ضد آب باشد، باید از قرنیز برای صفحه کابینت خود استفاده کنید. چون بعد از گذشت زمان بوی بد و نامطبوعی بروز می دهد. در ادامه مقاله لوله پایه کابینت از سایت کلید آهن به ادامه مطالب می پردازیم. آبندی قرنیز صفحه دارای مدل های متنوعی می باشد. که از پرکاربردترین مدل های آن تخت و نیم گرد یا قاشقی است. این دو مدل هر دو مساوی اند، از نظر کارایی تنها تفاوت که قرنیز نیم گرد یا قاشقی واکنش بهتر در آبندی و جدیدتر عمل می کند.

یراق آلات کابینت و صنایع چوبی

صنایع چوبی و یراق آلات کابینت، معمولا جهت تزیینات کابینت استفاده می شوند، از انواع مختلف یراق آلات و دکورهای چوبی و کابینتی برای زیبایی مورد استفاده قرار می گیرند. پیشرفت پیشتر یراق آلات کابینت سبب شده که کارها آسان تر باشد.

یراق آلات کابینت

انواع ابزار و یراق آلات کابینت

ما امروزه از ظاهر زیبای ادارات و دکوراسیون کابینت آشپزخانه پی بردیم. با توجه به پیشرفت هنرمندان و طراحان دکور با هنر و ذوقی که در طرح صنایع چوبی و یراق آلات کابینت دارند، و براساس سرعت زیاد به تکنولوژی متنوع تر و خود را نزدیک تر به آن کردند. بعضی وقتا با عوض کردن چند دستگیره زیبایی دکوراسیون به خوبی بیان می شود. برخی مواقع با تغییرات ساده حتی اگر شما از دکور چوبی یا کابینتی خیلی ساده برخوردار هستید، با تعویض  یراق مثل دستگیره هر چند هم ساده باشد اما زیبایی خود را نمایان می کند. بنابر این یراق کابینت و ابزار از انواع مختلفی برخوردارند، در ادامه مقاله لوله پایه کابینت از سایت کلید آهن به انواع یراق کابینت می پردازیم.

  • پریز روشنایی
  • انواع ریل کشو
  • دستگیره کابینت
  • انواع جالباسی
  • یراق و اتصالات
  • جک تخت و کابینت
  • درب کرکره ای و ریل
  • تجهیزات اتاق خواب
  • انواع لولا
  • تجهیزات کابینت

خلاصه

در صنعت کابینت سازی یراق آلات از دو نظر مصارف بسیاری دارند. اول جهت انجام کاربرد توصیف شده، یعنی باز و بسته نمودن درهای کابینتی و کشیدن کشوها، دوم چیز برای بیستر کردن زیبایی آشپزخانه و کابینت ها می باشد. برای مثال قبلا ریل های کابینت از یک غلطک ساخته شده، که برای حرکت دادن کشوها استفاده می شوند. اما طرح جدید امروزی که شاهد انواعی از ریل ساچمه ای ساده، آرام بست و خود بست می باشیم. این ریل ها ساده که از کیفیت جدید در صنعت یراق آلات کابینتی عرضه بخشیدند.در این مقاله لوله پایه کابینت از سایت کلید آهن شما را با پایه رگال، لوله آبکاری استیل، قرنیز صفحه کابینت چیست؟، یراق آلات کابینت و انواع یراق آلات آشنا کردیم.

منبع : alibaba.com