قیمت ورق استیل روکش دار


قیمت ورق استیل روکش دار

ورق روکش دار

نمودار قیمت ورق استیل روکش دار

قیمت ورق استیل روکش دار : ورق استیل غالباً قبل از ساخت در کارخانه های فولادی یا توسط واحدهای پوشش دهنده متخصص به صورت کلاف پوشش داده می شود. این ورق روکش شده آماده ساخت و استفاده بدون پوشش سطحی بیشتر می باشد.

محصولات پوشش داده شده هزینه های تولید کمتر، کیفیت محصول بهبود یافته، چرخه های پردازش کوتاه تر، حذف خطرات تولید، حفظ انرژی، به حداقل رساندن مشکلات زیست محیطی و گسترش تولید بدون هزینه سرمایه ای برای ساختمان ها و تجهیزات جدید را به همراه دارند. سایت کلیدآهن در این مقاله قصد دارد به بررسی نمودار قیمت ورق استیل روکش دار و کاربردهای آن بپردازد. با ما همراه باشید.

کاربرد خرید ورق استیل روکش شده

ورق های استیل در طیف وسیعی از زمینه ها مانند اتومبیل، لوازم خانگی، مصالح ساختمانی، مسکن، قوطی های نوشیدنی و ترانسفورماتور استفاده می شود. ورق های استیل پوشش داده شده مانند ورق های فولادی گالوانیزه گرم و ورق های فولادی پیش رنگ شده به طور گسترده در صنعت ساختمان به عنوان مصالح خارجی، داخلی و سازه ای استفاده می شوند.

استل روکش شده برای مشتریانی که به دنبال راهی مقرون به صرفه و موثر برای محافظت از فولاد در برابر محیط های خورنده هستند ایده آل است. پوشش روی به عنوان یک مانع بین فولاد و عناصر عمل می کند. صنایعی که از محصولات استیل روکش دار استفاده می کنند عبارتند از:

 • خودرو
 • لوله
 • کشاورزی
 • ساخت و ساز

ویژگی های تاثیر گذار در نمودار قیمت ورق استیل روکش دار

به ویژه ورق های استیل پوشش داده شده نه تنها در برابر خوردگی بلکه از قابلیت شکل پذیری فشاری، جوش پذیری، رنگ پذیری و خواص مختلف دیگر نیز لازم است. ورق های فولادی پوشش داده شده برای برآوردن این ویژگی ها علاوه بر متالورژی نیاز به استفاده از چندین فناوری دیگر نیز دارند. این فناوری‌ها عبارتند از:

 • الکتروشیمی
 • مهندسی لایه نازک
 • مهندسی رنگ
 • مهندسی سطح
 • علم خوردگی
 • فناوری حرارتی
 • فناوری کنترل آلیاژی

اگر هر یک از این فناوری ها کم باشد، نیازهای صنعت کاربر برآورده نمی شود.

 

نکاتی در مورد نمودار قیمت ورق استیل روکش دار

برخی اقدامات احتیاطی در مورد ورق پوشش داده شده ضروری است. برای جلوگیری از خراشیدگی و آسیب به سطح آن باید با دقت بیشتری کار کرد. تکمیل فلز قسمت های آسیب دیده دشوارتر از ورق بدون پوشش است. روش های ساخت محدودتر هستند، شعاع خم باید سخاوتمندانه تر باشد، و روش های جوشکاری باید با دقت انتخاب شوند.

انواع اصلی پوشش های ورق استیل

پوشش فلزی را می توان از روی، آلومینیوم، قلع و فلز ترنه تشکیل داد. پوشش‌های پیش تصفیه معمولاً فسفات هستند و پوشش‌های پرایم شده را می‌توان به عنوان انواع پوشش‌های آلی اعمال کرد.

اینها را می توان به عنوان یک پوشش فقط به عنوان پوشش اولیه استفاده کرد یا می توان از یک لایه رویی رنگ مناسب استفاده کرد. رنگ آمیزی شامل اعمال یک سیستم رنگ آلی بر روی ورق فولادی روی یک خط پوشش کویل است.

ورق استیل روکش دار

قیمت ورق استیل روکش دار شده

استیل با روی پوشانده شده است تا از خوردگی جلوگیری کند. روی وقتی در معرض اتمسفر قرار می گیرد با اکسیژن واکنش می دهد و یک اکسید روی تشکیل می دهد که بیشتر با دی اکسید کربن واکنش داده و کربنات روی را تشکیل می دهد. در بسیاری از شرایط از خوردگی بیشتر جلوگیری می کند و از استیل در برابر عناصر محافظت می کند. نمودار قیمت ورق استیل روکش دار با دیگر ورق های استیل تفاوت زیادی دارد؛ زیرا کاربردهای استیل روکش دار شده بسیار بیشتر از دیگر ورق ها در صنایع مختلف است. امیدوارم که این مقاله از مجموعه کلیدآهن مورد پسند شما واقع شده باشد. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از اخرین قیمت ورق استیل ۳۰۴ مات و براق، ورق استیل ۳۱۶، ورق استیل دکوراتیو، ورق استیل 304 خش دار و ورق استیل 201 با کارشناسان مجموعه کلیدآهن در تماس باشید.

سوالات متداول

مهمترین ویژگی ورق استیل روکش دار چیست؟

به ویژه ورق های استیل پوشش داده شده نه تنها در برابر خوردگی بلکه از قابلیت شکل پذیری فشاری، جوش پذیری، رنگ پذیری و خواص مختلف دیگر نیز لازم است.

مهمترین کاربرد ورق استنلس روکش دار شده چیست؟

ورق های استیل در طیف وسیعی از زمینه ها مانند اتومبیل، لوازم خانگی، مصالح ساختمانی، مسکن، قوطی های نوشیدنی و ترانسفورماتور استفاده می شود.