چگالی و وزن ورق استیل 430


لیست قیمت های مرتبط

لیست قیمت مرتبطی وجود ندارد

دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

 ورق استیل 430

فولاد ضد زنگ گرید 430 یک فولاد غیر قابل سخت شدن است که حاوی کروم مستقیم است و از گروه فولادهای فریتی است. این فولاد به دلیل مقاومت در برابر خوردگی و شکل پذیری خوب، همراه با خواص مکانیکی عملی شناخته شده است. به دلیل مقاومت در برابر اسید نیتریک می توان از آن در کاربردهای شیمیایی خاصی استفاده کرد. در این مقاله چگالی و وزن ورق استیل 430 از سایت کلیدآهن به  شما معرفی می شود.

چگالی و وزن ورق استیل 430

فولاد ضد زنگ درجه 430f معمولاً به صورت میله ای برای استفاده در دستگاه های پیچ اتوماتیک ارائه می شود.گرید 434 دارای خواص مشابه با گرید 430 است، اگرچه یک نسخه حاوی مولیبدن است. محتوای مولیبدن مقاومت در برابر خوردگی آن را افزایش می دهد.در این مقاله چگالی و وزن ورق استیل 430 از سایت کلید آهن به معرفی دلایل انتخاب 430، چگالی ورق استیل ۳۰۴، چگالی استیل ۳۱۶ و قیمت ورق استیل بگیر اشاره می کنیم. تا انتهای پروژه ما را همراهی کنید.

دلایل انتخاب 430

430f

ماشینکاری بالاتر از 430 در محصول میله مورد نیاز است و کاهش مقاومت در برابر خوردگی قابل قبول است

434

مقاومت حفره ای بهتر مورد نیاز است

304

مقاومت در برابر خوردگی کمی بالاتر مورد نیاز است، همراه با توانایی بسیار بهبود یافته برای جوشکاری و تشکیل سرد

316

مقاومت در برابر خوردگی بسیار بهتر مورد نیاز است، همراه با توانایی بسیار بهبود یافته برای جوشکاری و شکل گیری سرد

312cr

مقاومت خوردگی کمتر در یک کاربرد بحرانی هزینه قابل قبول است

مقاومت در برابر خوردگی

تمام گریدهای فریتی مانند فولاد ضد زنگ درجه 430 دارای مقاومت عالی در برابر خوردگی تنشی در برابر ترک خوردگی هستند. گرید 430 مقاومت خوبی در برابر خوردگی در برابر مواد متعددی مانند اسیدهای آلی خاص و اسید نیتریک دارد. مقاومت در برابر خوردگی در شرایط صیقلی یا سفت شده به حداکثر می رسد. مقاومت در برابر خوردگی حفره و شکاف آن کاملاً شبیه به درجه 304 است. 430f یک درجه ماشینکاری بدون گوگرد بالا است و بنابراین مقاومت در برابر خوردگی حفره و شکاف نسبتاً کمتر از گرید هایی است که ماشینکاری غیر آزاد هستند. در ادامه مقاله چگالی و وزن ورق استیل 430 از وب سایت کلید آهن ما را همراهی کنید.

مقاومت در برابر حرارت

فولاد ضد زنگ درجه 430 قادر به مقاومت در برابر اکسیداسیون تا 870 درجه سانتیگراد در استفاده متناوب و تا دمای 815 درجه سانتیگراد در استفاده مداوم است. در دمای اتاق، تمایل به شکننده شدن دارد، به خصوص زمانی که برای مدت طولانی در محدوده 400-600 درجه سانتیگراد  گرم شده باشد. می توان با آنیل بر این مسئله غلبه کرد.

حرارت درمانی

بازپخت محلول را می توان با حرارت دادن فولاد ضد زنگ درجه 430 تا 815 – 845 درجه سانتیگراد انجام داد. سپس باید کوره آهسته تا دمای 600 درجه سانتیگراد خنک شود و به دنبال آن با هوا خنک شود. زیرا خنک شدن آهسته بین 540 تا 400 درجه سانتیگراد باعث ایجاد شکنندگی می شود.

چگالی ورق استیل ۳۰۴

304 دارای مقاومت در برابر خوردگی عالی در محیط های ممکن و در تماس با رسانه های خورنده مختلف است. خوردگی حفره ای و شکافی می تواند در محیط های حاوی کلرید رخ دهد. ترک خوردگی تنشی می تواند در دمای بالای 60 درجه سانتیگراد رخ دهد. 304 در سرویس متناوب تا 870 درجه سانتیگراد و در سرویس مداوم تا 925 درجه سانتیگراد مقاومت خوبی در برابر اکسیداسیون دارد. با این حال، استفاده مداوم در دمای 425-860 درجه سانتیگراد توصیه نمی شود. در این مورد 304l به دلیل مقاومت در برابر بارش کاربید توصیه می شود.در جایی که مقاومت بالا در دماهای بالاتر از 500 درجه سانتیگراد و تا 800 درجه سانتیگراد درجه 304h مورد نیاز است توصیه می شود. این ماده مقاومت در برابر خوردگی آبی را حفظ می کند. در آشنایی با پروژه چگالی و وزن ورق استیل از کاتالوگ کلید آهن به اطلاعات بیشتر می پردازیم.فولاد ضد زنگ 304 به راحتی سخت می شود. روش‌های ساخت شامل کار سرد ممکن است نیاز به یک مرحله بازپخت میانی برای کاهش سختی کار و جلوگیری از پارگی یا ترک خوردن داشته باشد. در پایان ساخت باید از عملیات بازپخت کامل برای کاهش تنش های داخلی و بهینه سازی مقاومت در برابر خوردگی استفاده شود.

 وزن ورق استیل 430

 چگالی استیل ۳۱۶

گرید 316 درجه استاندارد حاوی مولیبدن است که دومین تولید با حجم کلی به 304 در میان فولادهای زنگ نزن آستنیتی است. مولیبدن نسبت به درجه 304 به 316 ویژگی مقاوم در برابر خوردگی بهتری می دهد، به ویژه مقاومت بالاتری در برابر خوردگی حفره ای و شکافی در محیط های کلرید دارد. درجه 316l، نسخه کم کربن 316 و دارای مصونیت بسیار بالایی در برابر حساسیت است. به دلیل مقاومت در برابر خوردگی مقرون به صرفه و سهولت ساخت به طور گسترده در صنایع نفت و گاز و صنایع شیمیایی استفاده می شود. معمولاً تفاوت قیمت قابل توجهی بین فولاد ضد زنگ 316 و 316 لیتر وجود ندارد. ساختار آستنیتی همچنین به این درجه ها چقرمگی عالی می دهد، حتی تا دمای برودتی. در مقایسه با فولادهای زنگ نزن آستنیتی کروم نیکل، فولاد ضد زنگ 316 لیتری خزش، تنش در برابر گسیختگی و استحکام کششی در دماهای بالا ارائه می دهد.این آلیاژها ممکن است برای کاربردهای متنوعی در نظر گرفته شوند که یک یا چند ویژگی مهم هستند. با شناخت ورق استیل ۳۱۶ در پروژه چگالی و وزن  ورق استیل 430 از وب سایت کلید آهن اشاره کردیم.

 قیمت ورق استیل بگیر

با در نظر گرفتن این موضوع، اجازه دهید به بررسی عواملی که بر قیمت ورق فولادی تأثیر می‌گذارند، بپردازیم. برای مروری سریع و فشرده از این عوامل، اینفوگرافیک «هزینه صفحه فولادی» ما را در اینجا مشاهده کنید.فولاد یک ماده اولیه است که توسط قوانین عرضه و تقاضا  می شود که منجر به متوسط ​​قیمت بازار می شود. عرضه مازاد منجر به کاهش قیمت‌های بازار می‌شود، در حالی که عرضه محدود باعث افزایش قیمت‌های بازار می‌شود.عرضه و تقاضا مهمترین عوامل در تعیین قیمت فولاد در هر لحظه از زمان هستند. این قیمت‌های بازار روز به روز و گاهی چندین بار در روز تغییر می‌کنند.در این مقاله چگالی و  وزن ورق استیل 430 از سایت کلیدآهن به معرفی دلایل انتخاب 430، چگالی ورق استیل ۳۰۴، چگالی استیل ۳۱۶ و قیمت ورق استیل بگیر اشاره کردیم.

منبع : aalco.co.uk