تفاوت ورق های استیل ۳۰۴، ۳۰۴L، ۳۰۴H


لیست قیمت های مرتبط

لیست قیمت مرتبطی وجود ندارد

دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

تفاوت ورق های استیل ۳۰۴، ۳۰۴L، ۳۰۴H

استیل ورق های استیل ۳۰۴، ۳۰۴L، ۳۰۴H، استیل ۳۰۴ از پرکاربردترین استیل زنگ نزن است. که در خیلی از ساختارهای استیل مانند حفاظ استیل، پله استیل، نرده استیل و ورق کاری استیل که به صورت استیل خوانده می شود. سبب این نامگذاری این مورد است که ۱۸ درصد آن کروم و همچنین نیکل ۸ درصد است. سایت کلیدآهن قصد دارد شما را به قیمت ورق استیل 304L و ورق استیل 304 آشنا می کند.

تفاوت ورق استیل ۳۰۴ و ۳۰۴L و ۳۰۴H  در چیست؟

از لحاظ مقدار مواد کار گرفته شده تفاوتی میان این دو گرید وجود ندارد به این معنا که هر دو مدل موجود از مقاومت بسیاری در مقابل قابلیت خوردگی و جوشکاری مساوی برخوردار هستند.

 دقت داشته باشید که حداقل محتوای کربن ورق استیل ۳۰۴l در .(۳۰.۰/۰) محدوده گشت که این به خودی خود جلوگیری از ایجاد هر دسته حساسیت در زمان جوشکاری خواهد شد.

زمانی که فولاد زنگ نزن در معرض دماهای زیاد در رنگ قرار بگیرد.  موجب ایجاد حساسیت ظاهری از کاربردهای کروم در آخر مرزدانه های استیل می گردد که این به خودی خود پس از شکل گیری بعدی کاربید کروم باعث کم شدن مقاومت در برابر خوردگی در آخر مرزدانه ها خواهد شد به گونه‌ای که محتوای کربنی ۳۰۴ حداکثر درصد خواهد بود.

 به این صورت ورق استیل ۳۰۴ جهت کارهایی که لازمه جوشکاری بوده مثل تانکرها و لوله هایی که در آن استیل درگیر مواد خورنده قرار بگیرد،  انتخاب مناسبی نخواهد بود و غالباً این مدل کالا میله هایی که به اجزای به جوشکاری لازم نبود متصل می شوند.

 به طور نهایی می توان بیان کرد که از این ورقه های نازک جهت ظروف آشپزخانه شکل می‌گیرند و محدود خواهند شد.

آیا زنگ زدگی استیل ۳۰۴ با ۳۰۴L و ۳۰۴H به وجود می آید؟

نرده استیل ۳۰۴ و ۳۰۴ فایده کربن این کالا به کمتر از ۸ درصد متناهی می‌شود برین به این ترتیب استیل ۳۰۴ و ۳۰۴l جهت موضوعاتی که در دسترس زنگ‌زدگی می باشند.

 محیطی که جوشکاری احتیاج به چیزهایی مانند لوله‌های تانک ها و لوله هایی که در آنها استیل گرفتار مواد خورنده می شود مورد نظر نیست به این گونه ۳۰۴L در اولویت می باشند.

 عدم حضور کم پیش مقدار کربن جهت مکان هایی با دمای زیاد که در آنها نیروی لازم است مناسب نمی باشد در این شکل ۳۰۴h مقدم است به این دلیل اصلی ۳۰۴ و ۳۰۴ همواره به میله هایی که به اجزا هایی که به جوشکاری نیاز دارند یا در محله هایی مانند آشپزخانه یا لوازم آشپزخانه قرار می‌گیرند و جوش هم داده نمی‌شوند،  متناهی خواهد شد.

استیل ۳۰۴ نگیر

ورق استیل ۳۰۴ مدلی از و اوراق فولاد زنگ نزن است. این ورق استیل با دارا بودن مولیبدن،  کروم و نیکل که مولیبدن واقع شده در ورق استیل ۳۰۴ سبب می‌شود،  این ورق در مقابل خوردگی مقاومت مناسبی دارد و از ورق استیل ۳۰۴ در مطالبی که با مقطع دریا در تماس هستند،‌ کاربرد مناسبی دارد. در ادامه مقاله از سایت کلید آهن ما را همراهی فرمایید.

 که استیل ۳۰۴ با دارا بودن اقسام متنوعی نظیر ورق استیل ۳۰۴ h،  ورق استیل ۳۰۴l و ورق استیل  ۳۰۴ دکوراتیو خش دار،‌  ورق استیل ۳۰۴ آینه ای طلایی،‌ ورق استیل ۳۰۴ مات، ورق استیل ۳۰۴ آینه ای نقره ای می باشد.  ورق استیل نگیر ۳۰۴ از اقسام اوراق استیل زنگ نزن یا همینطور فولاد استنلس  استیل است.

 استیل نگیر ۳۰۴ با دارا بودن ۱۰ تا ۳۰ درصد و در مقابل خوردگی ضد زنگ و درجه حرارت مقاومت خوبی از خود نشان می دهد. ورق استیل نسوز و همینطور ۳۰۴ دارای ۸ درصد نیکل است. ورق استیل ۳۰۴ به سبب مقدار بسیار در برابر جوشکاری،‌ سخت کاری و فرم دهی با کارایی حرارتی می باشد.

از آنجایی که این مدل و ورق خواص مغناطیسی خوبی ندارد‌ و به آن ورق استیل نگیر گفته می‌شود. اقسام ورق استیل ۳۰۴ را میتوانید تفاوت ورق های استیل ۳۰۴، ۳۰۴L، ۳۰۴H مشاهده فرمایید.

تفاوت استیل نگیر و بگیر

در نتیجه و به طور نهایی استیل نگیر با دارا بودن مقاومت متوسطی می باشد،  ولی خاصیت های ضربه ای بهتر برای شکل‌گیری و جوشکاری آنها راحت تر و همچنین غیر مغناطیسی است و با دارا بودن طیف گسترده‌ای از مقاومت در مقابل خوردگی مناسبی هستند.

 برای جهت  تفاوت استیل بگیر با دارا بودن مقاومت خیلی زیاد و خواص ضربه پایین تری هستند و دارای شکل گیری و جوشکاری خیلی سخت‌تر است، و مغناطیسی می باشند و از مقاومت در برابر خوردگی مقطع کمتری برخوردار هستند و دارای محتوای آلیاژ کم به این معنی است که بستگی به شرایط موجود قادرند قیمت پایین تری داشته باشند.

تفاوت استیل نگیر و بگیر

ورق استیل ۳۰۴ چیست و چه کاربردی دارد؟

فولاد ضد زنگ نوع 304 یک گرید آستنیتی است که می تواند به شدت عمیق کشیده شود. این ویژگی باعث شده است که 304 درجه غالب مورد استفاده در کاربردهایی مانند سینک و قابلمه باشد.

نوع 304l نسخه کم کربن 304 است. از آن در قطعات گیج سنگین برای بهبود جوش پذیری استفاده می شود. برخی از محصولات مانند صفحات و لوله‌ها ممکن است به عنوان مواد دارای گواهی دوگانه در دسترس باشند که معیارهای 304 و 304l را دارند. 

خلاصه

تفاوت ورق های استیل ۳۰۴، ۳۰۴L، ۳۰۴H در این عنوان در چنین محیط هایی از استیل ضد زنگ و یکی از مسیرهای مقابله با این واقعه کاهش اندازه کربن استیل و در حقیقت کاهش رسوب زایی کاربید می باشد. فروشگاه کلیدآهن شما را به قیمت ورق استیل 304L و ورق استیل 304 کاربرد استیل اشاره کردیم.

منبع : masteel.co.uk