ابعاد و مشخصات ورق استیل 321


لیست قیمت های مرتبط
دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

ورق استیل 321

ورق استیل سری 321 آستنیتی تثبیت شده،  با تیتانیوم است که دارای مقاومت بهبود یافته در برابر خوردگی بین دانه ای است. این درجه برای کاربردهای با دمای بالا تا 1500 درجه  مناسب است، جایی که افزودن تیتانیوم باعث تثبیت مواد در برابر تشکیل کاربید کروم می شود. از آنجایی که تیتانیوم نسبت به کروم میل ترکیبی قوی تری برای کربن دارد، کاربید تیتانیوم به جای تشکیل در مرزهای دانه در داخل دانه رسوب می کند.در این مقاله ابعاد و مشخصات ورق استیل 321 از سایت کلیدآهن موضوعاتی مثل قیمت ورق استیل 409، ورق استیل 316، خرید ورق استیل برای ساخت چاقو، ورق استیل فوق کشش و ورق استنلس استیل 321 را معزفی می کنیم.

ابعاد و مشخصات ورق استیل 321 _h2

در حالی که مقاومت در برابر خوردگی مشابه 304 در شرایط آنیل شده است، ویژگی های خزش و گسیختگی سختی بالاتری دارد، که آن را برای مخازن تحت فشار و کاربردهای دیگ بخار ایده آل می کند. فولاد ضد زنگ 321 غیر مغناطیسی و مقاوم در برابر حرارت برای سرویس مداوم در دماهای بالا است

قیمت ورق استیل 409

به دلیل بسیاری از خواص عالی که در محدوده های دستکاری شده ما از ورق ss 409 یافت می شود، تقاضا برای آن در بین صنعت گران بسیار زیاد شده است. خواصی که در صفحه و ورق ss 409 یافت می شود، پایان بندی بالا، دقت ابعادی عالی، ماندگاری طولانی، ساخت ناهموار، چقرمگی بالا، انعطاف پذیری، مقاومت در برابر خوردگی عمومی، مقاومت در برابر خوردگی در برابر استرس و غیره است. کاربردهای صفحه ss 410 در جایی که از آن استفاده می شود مانند پتروشیمی، داروسازی، مواد شیمیایی ویژه، فرآوری لبنیات و مواد غذایی، فرآوری نفت و گاز است. همچنین، کاربردهای دیگری که در آن ورق ss 410 استفاده می‌شود، مواد شیمیایی ویژه، مبدل‌های حرارتی، کندانسور، صنایع شیمیایی و غیره است. مدارک شامل گواهینامه های تست مواد، مشخصات روش جوشکاری، جزئیات بسته بندی و غیره می باشد. تست های کیفیت دقیق بر روی ورق ss 409 انجام می شود و تست های چقرمگی، تست های ترکیب شیمیایی، تست های چقرمگی و غیره می باشد. در ادامه مقاله ابعاد و مشخصات ورق استیل 321 از سایت کلید آهن به معرفی ورق ۳۱۶ می پردازیم.

ورق استیل 316

گرید 316 درجه استاندارد حاوی مولیبدن است که از نظر اهمیت بعد از 304 در میان فولادهای زنگ نزن آستنیتی دوم است. مولیبدن نسبت به درجه 304 دارای 316 ویژگی بهتر مقاوم در برابر خوردگی است، به ویژه مقاومت بالاتر در برابر خوردگی حفره ای و شکافی در محیط های کلرید. ویژگی های شکل دهی و جوشکاری عالی دارد.  برای کاربرد در زمینه های صنعتی، معماری و حمل و نقل به آسانی ترمز یا رول به قطعات مختلف تبدیل می شود. درجه 316 همچنین دارای ویژگی های جوشکاری برجسته است. هنگام جوشکاری مقاطع نازک نیازی به آنیل پس از جوش نیست.درجه 316l، نسخه کم کربن 316 و از حساسیت مصون است. بنابراین به طور گسترده در قطعات جوش داده شده با گیج سنگین (بیش از حدود 6 میلیمتر) استفاده می شود. درجه 316h، با محتوای کربن بالاتر، در دماهای بالا کاربرد دارد. در ادامه مقاله ابعاد و مشخصات ورق استیل 321 از سایت کلید آهن ما را همراهی کنید.

خرید ورق استیل برای ساخت چاقو

انتظار می رود که یک چاقوی خوش ساخت به طور مداوم و بدون شکست کار کند. با این حال، ساختن چاقویی که مستعد خرابی نباشد می‌تواند دشوار باشد، زیرا تیغه چاقو تا لبه‌ای ظریف تیز شده است که نباید شکسته یا کدر شود. برای دستیابی به این مهم، انتخاب مواد چاقوی مناسب مهم است، زیرا فلز و درجه نادرست در نهایت منجر به شکست زودرس و کدر شدن لبه می شود. همه فلزات برای چاقو برابر نیستند، بنابراین در اینجا چند نمونه از بهترین فلزات برای ساخت چاقو آورده شده است.

بهترین فلزات برای ساخت چاقو عبارتند از:

  • فولاد ابزار
  • فولاد کربن
  • فولاد ضد زنگ

ورق استیل فوق کشش

برای بهبود قابلیت کشش ورق‌های فولادی،  با استحکام فوق‌العاده با شکل‌پذیری پایین، فلنجینگ با یک پانچ تدریجی در تماس ایجاد شد. در پانچ با تماس تدریجی، با فشار دادن تدریجی لبه ورق با پایین شیب دار پانچ، تنش کششی کاهش می یابد. فرآیند فلنجینگ کششی با روش المان محدود برای به دست آوردن اطلاعات دقیق در طول فلنجینگ شبیه‌سازی شد. با افزایش طول فلنج، نسبت فلنجینگ کششی افزایش می‌یابد و شکستگی فراتر از مقدار بحرانی رخ می‌دهد.

ورق استنلس استیل 321

ورق استنلس استیل 321

ورق استیل ۳۲۱ در صفحه استیل نسوز با دمای حرارتی ۷۰۰ درجه ( سانتیگراد) حرارت پایین در بین نسوزها گزینه مناسبی است. این فولاد دارای منگنز ۲ گرم، فولاد سیلیس ۰/۱ گرم، نیکل ۹ الی ۱۲ گرم و کروم ۱۸ گرم این استیل در طبقه های نسوز میان تا حداکثر دمای ۷۵۰ درجه سانتیگراد.آلیاژ ۳۲۱ نوعی از آلیاژ تثبیت شده ورق استیل است. یکی از ویژگی آن در برابر خوردگی مقاومت بسیار خوبی از خود نشان می دهد. در مقابل دمای ۸۰۰ الی ۱۵۰۰ درجه قرار میگیرد، با افزودن تیتانیوم به استیل آلیاژ ۳۲۱ در مقابل ساخت کربید کربن مقاومت بسیاری دارد.    

قیمت ورق استیل ۳۲۱

برحسب تولید و ضخامت ورق استیل ۳۲۱ و به دلیل توانایی بالا و اینکه بعد گرم شدن هیچ واکنشی به خوردگی بین دانه ای نشان نمی دهند، از مهم ترین خواص ورق ۳۲۱ که در محدوده های ۹۰۰ درجه و با دارا بودن ویژگی هایی: مقاومت بسیار، در برابر خوردگی و در مقابل پوسته پوسته شدن دارند. و البته قیمت ورق استیل ۳۲۱ از نظر تولید کننده متفاوت می باشد. در این مقاله ابعاد و مشخصات ورق استیل 321 از سایت کلیدآهن موضوعاتی مثل قیمت ورق استیل 409، ورق استیل 316، خرید ورق استیل برای ساخت چاقو، ورق استیل فوق کشش و ورق استنلس استیل 321 را معزفی می کنیم.

منبع : highstrengthsteelplates.com