تسمه استیل نگیر


نحوه کار کردن

وقتی بار سنگینی دارید، می خواهید از تسمه استیل استفاده کنید. فولاد با بالاترین استحکام شکست کششی در بین مواد تسمه‌بندی، بهترین گزینه برای شما حتی برای سنگین‌ترین مواد و پالت‌ها است.

برای برخی از کارهای تسمه کشی، مواد مختلف کار را انجام می دهند. همیشه زمان هایی وجود خواهد داشت که فولاد بهترین انتخاب است.

وقتی فقط فولاد این کار را می کند، شما می خواهید آماده باشید تا به روش صحیح با آن رفتار کنید. این راهنما به شما کمک می کند هر بار که از تسمه فولادی در محل کار خود استفاده می کنید ایمن بمانید. ما در ادامه این مقاله تسمه استیل نگیراز سایت کلیدآهن به نکاتی نحوه کار کردن با  تسمه، نوار فولادی ضد زنگ، انواع نوار و  تسمه بسته بندی استیل را بررسی می کنیم.

 نحوه کار کردن با  تسمه استیل نگیر

  • اگر مجبور به استفاده از تسمه های فلزی هستید، حتماً دستکش بپوشید. فولاد میتواند لبه های تیز داشته باشد که ممکن است، باعث بریدگی شود. در حالی که بیشتر این آسیب ها کوچک هستند، اما می توانند جدی تر باشند.
  • حتی کوچکترین آسیب می تواند، منجر به عوارض بزرگتر شود. آنها همچنین سرعت شما را در کار کاهش می دهند. باید کاری را که انجام می دهید متوقف کنید و زخم را تمیز کرده و بپیچید.
  • دستکش می تواند از دستان شما محافظت کند. پیراهن های آستین بلند و شلوارهای بلند می توانند از بازوها و پاهای شما نیز محافظت کنند.
  • شما همچنین می خواهید از چشمان خود محافظت کنید. تسمه استیل نگیر به دلیل ایجاد صدمات چشمی شناخته شده است، به ویژه زمانی که شل باشد.
  • برای محافظت از چشمان خود، همیشه از عینک ایمنی استفاده کنید. کلاه سخت و کفش ایمنی نیز توصیه می شود، زیرا ممکن است در هنگام عقب نشینی با بند برش زده شوید.در ادامه سایت کلید آهن ما را همراهی کنید.

 انواع نوار تسمه استیل نگیر

انواع بسیاری از نوارها، از جمله پلی استر، لاستیک، پلی پروپیلن و نایلون وجود دارد. در حالی که این انواع ممکن است برای حمل اقلام سبک تر کافی باشند، اما برای مواد سنگین آن را برش نمی دهند. اقلامی مانند الوار، تیرهای فولادی و بتن برای اطمینان از حمل و نقل ایمن به استحکام فولاد گالوانیزه دولتی نیاز دارند.

نوار فولادی ضد زنگ چیست؟

قبل از یادگیری در مورد انواع مختلف نوارهای فولادی ضد زنگ، مهم است که بدانیم نوار فولادی ضد زنگ چیست.

بسیاری از مواد تسمه استیل نگیر که می توان برای حمل و نقل کالا استفاده کرد، با استحکام کشی آنها اندازه گیری می شود. این واحد اندازه گیری این است که مهندسان چگونه تعیین می کنند که یک ماده قبل از شکستن چه اندازه بار را می تواند تحمل کند. نوارهای فولادی ضد زنگ بالاترین استحکام کشی را در بین همه دارند.

نوارهای نرم تر انتخاب خوبی برای نگه داشتن مواد با لبه های تیز نیست و ممکن است تسمه را برش دهند. نوارهای نرم تر نیز برای نگهداری موادی که ته نشین نمی شوند ایده آل نیست، زیرا با جابجایی مواد شکل خود را از دست می دهند.

فولاد ضد زنگ از سایت کلید آهن بیش از 11 درصد کروم تشکیل شده است که به طور طبیعی در برابر خوردگی مقاوم است. طراحی شده است تا در برابر قرار گرفتن در معرض آب و هوا و اشعه ماوراء بنفش مقاومت کند. چه حمل و نقل مواد در باران، چه در هوای آفتابی و گرم، نوارهای فولادی ضد زنگ اقلام را ایمن نگه می دارد.

برای حمل و نقل اقلام سنگین، سخت و تیز در فواصل طولانی، به خصوص اگر چندین عملیات بارگیری و تخلیه داشته باشند، تسمه استیل نگیر گزینه برای این کار است.

بدیهی است، می توانید ببینید که چرا این نوع برای صنایع لوازم خانگی و لوله کشی جذاب است. همچنین به دلایل مشابه به صنایع امضا و برق نیز توجه دارد. علائم تثبیت و تسمه بندی خطوط لوله و مخازن از کاربردهای رایج این نوع نوارهای تسمه استیل نگیر می باشد.

در نهایت، قرار گرفتن در معرض عناصر خورنده چیزی است که کسب و کارها را به انتخاب نوار تسمه فولادی نوع 304 برای نیازهای خود سوق می دهد. همچنین توانایی خمش، شکل دهی و مسطح کردن تسمه فولاد ضد زنگ نوع 201 را دارد.

متاسفانه، در حالی که در برابر خوردگی مقاوم تر است، از دوام کمتری نسبت به سایر انواع تسمه استیل نگیر برخوردار است. هر نوع تسمه استیل نگیر مزایا منحصر به فردی دارد. برخی برای انواع خاصی از موقعیت ها مناسب تر هستند.

تسمه بسته بندی استیل

تسمه بسته بندی استیل

مواد تسمه کش در قدرت های مختلف با درجه ها و طبقه بندی های خاص در دسترس هستند. درک این درجه ها و اینکه چگونه می توانند بر انتخاب مواد شما در هنگام انتخاب بسته بندی تأثیر بگذارند، مهم است. نحوه حمل و نقل محصول شما بر سیستم رتبه بندی و مواد استفاده شده تاثیر می گذارد. دو انجمنی که تسمه را درجه بندی می کنند. در ادامه مقاله تسمه استیل نگیر از سایت کلید آهن ما را همراهی کنید.

خلاصه

آیا به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد استفاده از تسمه استیل نگیر به عنوان ماده تسمه ای هستید؟ برای نکات ایمنی بیشتر و توصیه هایی در مورد نحوه انتخاب مواد مناسب برای کار،  ما را از سایت کلیدآهن در موضوعات مشابه مثل نحوه کارکردن با تسمه، انواع نوار،  نوار فولادی ضد زنگ و تسمه بسته بندی استیل بررسی کنید.