لیست قیمت ورق استیل نگیر


دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

 قیمت ورق استیل نگیر

لیست قیمت ورق استیل نگیر

قیمت ورق استیل نگیر

لیست قیمت ورق استیل نگیر روزانه در حال تغییر می باشد که سایت کلیدآهن این لیست را به طور منظم به روز می کند. ورق استیل نگیر مانند دیگر ورق های استیل با وزن قیمت گذاری شده و به فروش می رسد. لازم به ذکر است که انواع گوناگون این ورق با توجه به خصوصیاتی که دارند، قیمت های مختلفی را نیز داراست. با ما همراه باشید تا خصوصیات و مزایایی که بر لیست قیمت ورق استیل نگیر تاثیر می گذارند را برای شما شرح دهیم.

ورق استیل نگیر چیست؟

ورق استیل نگیر، 50 سال پیش کشف شده است که با استفاده از 12 درصد کروم در آلیاژ یک ورق استیل می تواند آن را تبدیل به یک استیل ضد زنگ کند. با بالا رفتن درصد کروم به کار رفته در ورق استیل، خاصیت مغناطیسی آن را نیز بهم میریزد و باعث تولید ورقی به عنوان ورق استیل نگیر می شود.

این نوع ورق استیل جذب آهنربا نمی شود و کاربرد زیادی در صنایع گوناگون دارد. مشخصات و مزایای این ورق با کاهش و افزایش آلیاژهای گوناگون تغییر نموده و شاهد ساختاری متفاوت از آن خواهیم بود. یکی از عنصرهای دیگر مورد استفاده در ورق استیل نگیر کربن است که استفاده از این عنصر نیز موجب افزایش سختی این ورق شده و دوام آن را در مقابل مواد گوناگون افزایش می دهد.

انواع ورق استیل نگیر:

ورق استیل 304:

مهمترین ویژگی استیل ضد زنگ 304 این است که به عنوان ماده آستنیتی شناخته می شود، به این معنی که یک آلوتروپ آهن فلزی و غیر مغناطیسی با یک عنصر آلیاژی است. این یک نقطه یوتکتوئیدی دارد که در دمای 727 درجه سانتیگراد رخ می دهد.

ورق استیل 316:

ورق ها و آبکاری استیل ضد زنگ استاندارد 316 مقاومت شدید در برابر خوردگی و حرارت را همراه با مزیت افزایش استحکام نسبت به سایر فلزات ایجاد می کند. محتوای مولیبدن در آبکاری استیل ضد زنگ 316 باعث افزایش مقاومت در برابر خوردگی نسبت به فولاد ضد زنگ 304 می شود، به این معنی که می توان از آن در محیط های خورنده تر استفاده کرد.

ورق استیل 321:

یک استیل ضد زنگ آستنیتی تثبیت شده با تیتانیوم است که مقاومت بهتری در برابر خوردگی بین دانه ای دارد. این درجه برای کاربردهای با دمای بالا تا 1500 درجه مناسب است، جایی که افزودن تیتانیوم باعث تثبیت مواد در برابر تشکیل کاربید کروم می شود.

 ورق استیل نگیر

لیست قیمت ورق های استیل نگیر

ورق استیل 309S:

آلیاژ 309S یک استیل ضد زنگ آستنیتی است که حاوی سطوح بالاتری از کروم و نیکل است. افزودن نیکل و کروم باعث اکسیداسیون بهبود یافته در دماهای تا 1830 درجه فارنهایت می شود. 309S نسخه کم کربن 309 است و به دلیل آسان بودن ساخت و جوشکاری با اکثر روش های استاندارد شناخته شده است. اغلب در تجهیزات کوره، جعبه های آنیلینگ، ترموول ها و دیگر کاربردهای در دمای بالا استفاده می شود.

ورق استیل 310S:

کاربردهای معمولی درجه 310S در محفظه های محفظه بستر سیال، کوره ها، لوله های تابشی، آویزهای لوله برای تصفیه نفت و دیگ های بخار، اجزای داخلی گاز افزای زغال سنگ، دیگ های سربی، ترموول ها، پیچ های لنگر نسوز، محفظه های نسوز، محفظه ها و باس ها استفاده می شود.

ورق استیل 4841:

فولادهای با دمای بالا Outokumpu را می توان در تعدادی از کاربردها که دما از 550 درجه سانتیگراد فراتر می رود، به عنوان مثال برای تجهیزات و اجزای زیر استفاده کرد:

  • تجهیزات کوره
  • سیستم تعلیق سوپر بخاری
  • رنده میناکاری
  • صنایع آهن، فولاد و غیرآهنی
  • صنعت مهندسی
  • نیروگاه های تبدیل انرژی
  • صنعت سیمان

تغییرات لیست قیمت ورق استیل نگیر

ورق استیل نگیر را می شود جز پرکاربردترین ورق استیل در تمام صنایع شناخت. این ورق هر چند نسبت به نمونه های ورق استیل بگیر دارای قیمت های بالاتری است اما مشخصات و دوام آن علت این موضوع را روشن خواهد نمود. لازم به ذکر است که انواع گوناگون ورق استیل نگیر نیز دارای هزینه های مختلفی هستند و صاحبان صنایع می توانند با شناخت جزئیات دقیق این ورق ها بهینه ترین آن ها را برای استفاده در صنعت خود انتخاب نمایند. امیدوارم که با خواندن این مقاله از فروشگاه کلیدآهن علت بالا رفتن هزینه و لیست قیمت ورق استیل نگیر برای شما روشن شده باشد.

تماس بگیرید

محصولات