تسمه استیل فابریک


تسمه فابریک

تسمه های استیل فابریک و تسمه های پردازشی مبتنی بر پارچه در صنایع و کاربردهای زیادی استفاده می شود. عرضه گسترده از تسمه های نقاله سبک تا تسمه های پردازش تخصصی و از تسمه های انتقال نیرو تا نوارهای ماشینی را شامل می شود. هر راه حل را در صنعت تسمه بندی تعیین می کند. سایت کلید آهن از قابلیت اطمینان و انعطاف پذیری راه حل های خود از طریق ترکیب مواد اولیه با کیفیت بالا با ساخت پیشرفته و تجربه مهندسی گسترده خود اطمینان حاصل می کنیم.  در این مقاله تسمه استیل فابریک  از سایت کلیدآهن به مواردی از جمله تسمه ۳۰۴، اجرای تسمه استیل و سطح جامد می پردازیم.

تسمه استیل ۳۰۴

تسمه‌های نقاله فلکس تخت معمولاً تسمه انتقال دنده، با مزایای تهویه خوب، کشش یکنواخت، طرز کار خوب، تسمه‌های فلکس تخت با چرخش انعطاف‌پذیر، پایداری خوب، دمای بالا، مقاومت در برابر فشار، مقاومت در برابر خوردگی، عمر طولانی و غیره هستند. تسمه‌های نقاله فلکس تخت با ساختار تک لایه، سبک‌تر، با استفاده از چرخ‌دنده استفاده می‌شوند. منطقه باز بزرگ (باز شدن 70-85٪)، اغلب در وزن سبک تر محصول خنک کننده، سرخ کردن، پخت، خشک کردن، گرم کردن، تزئین، پودر پیچیده و تجهیزات بسته بندی استفاده می شود.

اجرای تسمه استیل

یک راه حل مدرن برای تسمه های فولادی تغییر شکل یافته است. فرآیند سریع و مقرون به صرفه است. در مقایسه با سایر روش ها، هزینه کمتری دارد و تولید روزانه را قطع نمی کند. تسمه فولادی تغییر شکل یافته دارای مزایا و معایب زیر است:

  • فشار برابر روی محصول،
  • می تواند باعث مشکلات ردیابی کمربند فولادی در مطبوعات شود،
  • کمربند فولادی در معرض استرس کم غیر ضروری قرار می گیرد،
  • کمترین خطر آسیب تصادفی به لبه کمربند،
  • به طور کلی طول عمر تسمه استیل فابریک را کاهش می دهد.

تسمه اجرایی یک فرآیند راه حل برای صاف کردن کمربند فولادی تغییر شکل یافته است که در آن سطح کمربند با توپ‌های کروی کروی فولاد ضد زنگ یا فولاد کربنی به نام شلیک کوبیده می‌شود. هر قطعه کوچک شلیک که به تسمه‌های فولادی برخورد می‌کند مانند یک چکش کوچک عمل می‌کند و یک فرورفتگی کوچک را روی سطح کمربند فولادی منتقل می‌کند. برای اینکه فرورفتگی ایجاد شود، لایه سطحی تسمه استیل فابریک باید در کشش تسلیم شود. دانه های فشرده به بازیابی سطح به سطح واقعی آن (سطح اصلی) کمک می کند و نیمکره ای از فلز سرد کار شده را تولید می کند که تحت فشار بسیار زیاد است. فرورفتگی همپوشانی یک لایه همگن از تنش فشاری باقیمانده ایجاد می کند. به خوبی شناخته شده است که ترک ها در یک منطقه تحت فشار تراکم پذیر منتهی نمی شوند و منتشر نمی شوند.

از آنجایی که تقریباً تمام شکست‌های خوردگی خستگی و تنش در سطح یک قطعه ایجاد می‌شود، تنش‌های فشاری ایجاد شده توسط تسمه اجرایی افزایش بسیار مهمی در طول عمر ایجاد می‌کند. توجه داشته باشید که اگرچه می توان در حالی که پرس در حال تولید است، ریزش را انجام داد تا اطمینان حاصل شود که ضربه ای از بین نمی رود که راه خود را به پانل نهایی یا سیستم پرس پیدا کند. ما را با سایت کلید آهن همراهی کنید.

برای شروع، تسمه را با سرعت 15 تا 20 فوت در دقیقه اجرا کنید، اما اگر تراز کردن به طور رضایت بخشی انجام شود، ممکن است این سرعت افزایش یابد. هرچه تسمه استیل فابریک سریعتر کار کند، در یک زمان معین، فرآیند نفخ کمتر موثر است. با فشار کم (psi) شروع کنید و در مراحل 10 psi کار کنید تا اثر قابل توجهی در منحنی تسمه دیده شود. برای یک کمربند فولادی ضد زنگ نوع سخت شده با بارش، فشار مورد نیاز می تواند تا 90 psi بالا باشد. اگر شات با روغن ناشی از تسمه استیل فابریک آلوده شود، به عنوان یک ماده انفجاری کمتر موثر است و روغن همچنین سیستم انفجار هوا را مسدود می کند. اگر برداشت روغن اجتناب ناپذیر باشد، تمیز کردن مکرر تجهیزات و شستن شات مورد نیاز است.

تسمه

همیشه روی یک سطح جامد بچرخید

همیشه از مرکز یک بخش خمیده شروع به نوک کردن کنید و به سمت لبه حرکت کنید. چندین پاس ملایم از روی تسمه به جای یک پاس سنگین انجام دهید، زیرا ریزش بیش از حد می تواند به راحتی تسمه را در جهت مخالف منحرف کند که به راحتی قابل اصلاح است. ما را با سایت کلید آهن دنبال کنید.

کلام آخر

طیف گسترده ای از کاربردهای تسمه فولادی و خواص مهم تسمه فولادی را که باعث موفقیت برنامه ها می شود، خلاصه می کند. دسته بندی های کلی که داده شده اند عبارتند از جابجایی مواد، فرآوری مواد غذایی، فرآوری صنعتی و پرس های تخته خرده چوب، پلاستیک و لاستیک.  همچنین چهار گرید اصلی تسمه فولادی را نشان می دهد که رایج هستند.

در بحث‌های  کاربردی  فرآیندهایی را توصیف می‌کنند که برای آنها نوار نقاله‌های فولادی به عنوان بهترین گزینه‌های رقیب انتخاب شده‌اند، از جمله انواع مواد مورد استفاده برای تسمه نقاله. در سراسر این بخش، خواننده نمونه هایی از صنایع و محصولاتی را که در آن تسمه های فولادی استفاده می شود، پیدا می کند. در این مقاله تسمه استیل فابریک از فروشگاه آنلاین کلیدآهن به موارد مرتبط  تسمه ۳۰۴، تسمه اجرایی و سطح جامد اشاره کردیم.

منبع: www.breitling.com

تماس بگیرید

محصولات