آشنایی با مقاطع استیل


لیست قیمت های مرتبط

لیست قیمت مرتبطی وجود ندارد

دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

آشنایی با مقاطع استیلیکی از اولین کارهایی که هنگام ساخت یک سازه مدرن انجام می شود، ساخت چارچوب با استفاده از مقاطع استیل است. بسیاری از محصولات مقاطع استیل وجود دارد که در ساخت و سازهای مدرن استفاده می شود مانند تیرهای فولادی، لوله استیل، ورق استیل، کابل ها و.. از این فولاد در ساخت ساختمان ها، آسمان خراش ها، گاراژها، برج های خطوط انتقال، سوله های تولیدی و غیره استفاده می شود.

بسیاری از مهندسان و معماران فولاد را به چوب، شیشه و سایر مواد برای اهداف ساخت و ساز مانند مراکز خرید، ساختمان ها و استادیوم ها به دلیل دوام، استحکام خطا، انعطاف پذیری، پایداری و قیمت مناسب ترجیح می دهند. حال در این مقاله از مجموعه کلیدآهن با موضوع آشنایی با مقاطع استیل قصد داریم شما زا از مزیت ها و کاربرد های آن ها آگاه سازیم. با ما همراه باشید.

مزایای آشنایی با مقاطع استیل

خوب است که شما را با چند مورد از مزیت های آشنایی و استفاده کردن از مقاطع استیل آشنا کنیم.

مقرون به صرفه

سازه های فولادی بادوام هستند، عمر طولانی دارند و تعمیر و نگهداری کمی دارند. تیرهای فولادی که چارچوب ساختمان ها را تشکیل می دهند معمولاً نیازی به تعمیرات ندارند. هنگامی که ساختمان با اجزای فولادی ساخته می شود، آرایش سازه را می توان بارها تغییر داد. این نه تنها زمان ساخت و ساز را کاهش می دهد بلکه هزینه های ساخت را نیز کاهش می دهد؛ بنابراین، هزینه های تعمیر و نگهداری صرفه جویی می شود.

سبک تر از چوب

سعی کنید وزن چوب و استیل را با هم مقایسه کنید. یک تیر چوبی را بگیرید و آن را با یک تیر فولادی مقایسه کنید. در حالی که ممکن است متوجه شوید که جرم تیر فولادی بیشتر است، اما سبک تر از تیر چوبی است. سبک بودن یک مزیت است؛ زیرا هزینه های مربوط به حمل و نقل و نیروی کار را کاهش می دهد. در یک پروژه ساختمانی، شما می توانید تیرهای فولادی را انتخاب کنید زیرا کارگران شما کار آسان تری دارند.

پایداری و دوام

فولاد بسیار پایدار است. قطعات کوچک فولاد را می توان دوباره از محل تخریب برای ایجاد ساختار جدیدی برای ساختمان ها استفاده کرد. بیش از نیمی از فولاد بازیافتی در پروژه تولید فولاد جدید مورد استفاده قرار می گیرد. فولاد به دلیل طول عمر و استحکام آن آشناست.

آشنایی با مقاطع استیلساخت و ساز سریع

زمانی که پروژه های ساختمانی به سرعت و با هزینه معقول به پایان برسد، سرمایه گذاران و خریداران را خوشحال می کند. سازندگان از پروژه های ساخت و ساز سریع به دلیل خطراتی که دارند می ترسند. استفاده از محصولات مقاطع استیل که کارکرد آسان، قوی و بادوام دارند، سرعت پروژه را تسریع کرده و ریسک را کاهش می دهد. محصولات فولادی با جزئیات از پیش مهندسی شده و برای خرید در دسترس هستند.

محیط دوستانه

هنگامی که یک ساختمان تخریب می شود، فولاد را می توان بازیافت کرد. علاوه بر این، جایگزینی با فولاد قابل بازیافت به جای پرداخت مبلغ زیادی برای فولاد غیر قابل بازیافت امکان پذیر است. شرکت های دفع زباله با انتخاب ضایعات ساختمانی فولادی و فلزی، زباله های ساختمانی غیر ضروری را با هزینه صفر کاهش می دهند. مواد مشابه بازیافت می‌شوند و از هدر رفتن جلوگیری می‌شود و از این رو، مقاطع استیل سازگار با محیط زیست است.

نتیجه گیری

همانطور که گفته شد آشنایی با مقاطع استیل مزایا و کاربردهای بسیاری دارد که می تواند یک سازه بی عیب و نقص را برای شما تشکیل دهد. مجموعه کلیدآهن انواع مقاطع استیل از جمله: ورق استیل، لوله استیل، میلگرد استیل و تسمه استیل را به صورت آنلاین ارئه می دهد. امیدوارم که در این مقاله توانسته باشیم شما را به خوبی آگاه کرده باشیم تا در هنگام خرید اینترنتی مقاطع استیل با هیچگونه مشکلی مواجه نشوید.