پروفیل استیل براق


لیست قیمت های مرتبط

لیست قیمت مرتبطی وجود ندارد

دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

پروفیل استیل براق

پروفیل استیل براق از نظر کاربردی خیلی شباهت زیادی به نبشی ها و همچنین ناودانی ها دارد و فقط تفاوت آن در شکل ظاهری خواهد بود. پروفیل استیل براق فراورده ای است که در طراحی آن از جنس استیل مورد استفاده قرار می گیرد. سایت کلیدآهن اینجا به انواع این محصول و نحوه جوشکاری آن و کاربرد پروفیل اشاره می کند. در وقت طراحی آن به صورت نورد، کشیده یا فشار به آن وارد شده است. و از یک سطح مساوی تولید شده است. قیمت پروفیل استیل براق یک از اقسام مقاطع استنلس استیل هستند.

پروفیل استیل براق

این مدل پروفیل استیل مقطعی براق و زیبا دارند و از نظر کاربردی خیلی ویژه و مخصوص است. از پروفیل استیل براق به سبب منظر زیبا و مقاومت در مقابل سختی ها در طراحی حفاظ نرده های و همچنین ساختار های استیل، اسکلت بندی ها و تمام ساختار های سفارشی و ساختمانی استفاده می شود.

پروفیل استیل چیست؟

همانند برخی از اقسام فولاد، تفاوت میان کلاس های متنوع فولاد زنگ نزن، در تفاوت میان اندازه عناصر بکار گرفته در ساختمان آنها است. کلاس های متنوع استنلس استیل در ۵ گرده اصلی

  • رسوب سخت
  • فریتی
  • مارتنزیتی
  • دوفازی، فریتی و آستنیتی
  • آستنیتی

واقع هستند. بنابراین، فولادهای زنگ نزن آستنیتی، فریتی و مارتنزیتی فراوان ترین کاربرد را زندگی امروزی، صنعت و ساختمان سازی خواهند داشت.

پروفیل استیل دکوراتیو

پروفیل استیل نازک یا پروفیل استیل دکوراتیو که نام دیگری که دارا است پروفیل استیل درزدار خوانده می شود. این بخش از سایت کلید آهن به بررسی این نوع پروفیل می پردازیم‌.‌ این پروفیل تولید شده از ورق استنلس استیل و در نتیجه در آلیاژ های متنوع و برحسب استاندارد  AISI۳۰۷ می گردد.

این پروفیل غالبا از آلیاژهای ۳۱۶، ۳۰۴، ۳۱۰، ۲۰۱، ۳۲۱ استیل طراحی می شوند. و روش طراحی شدن آن با کمی فرق در جزئیات، دقیقا شباهت به پروفیل استیل صنعتی دارد.  پروفیل استیل دکوراتیو یکی از پرکاربردترین ابزار پروفیل و لوله است که به سبب مقاومت بالا در مقابل خوردگی و همینطور نمای زیبا و چشم اندازی که دارد، این نوع پروفیل استفاده وسیعی در صنایع دکوراسیون و همچنین وسایل آشپزخانه و خانه پیدا کرد.

پروفیل استیل طلایی 

شرکت‌های سایت کلید آهن یک تولیدکننده، تامین‌کننده و صادر کننده لوله‌های طلای فولاد ضد زنگ در ایران است. طیف کیفی لوله‌های طلای فولاد ضد زنگ ما منحصراً برای چندین کاربرد لوله‌کشی در صنایع مختلف مانند صنعت نفت و گاز، صنایع شیمیایی، سیستم‌های خط لوله گاز پزشکی و لوله‌کشی سیالات طراحی شده است.

لوله‌های طلا از جنس استنلس استیل که با استفاده از بهترین مواد اولیه با کیفیت مهندسی شده‌اند. لوله های طلای فولاد ضد زنگ در شرکت ها با جدیدترین فناوری تولید میشوند تا بادوام تر، محکم تر و مقرون به صرفه تر شوند.

پروفیل استیل براق ۲۰۱

از لحاظ معنوی  پروفیل سطح ثابت و همچنین طول بسیار که در اصطلاح ماشین سازی و صنایع جهت اجزای فولادی بکار گرفته می شود، که به اقسام مختلف تولید می شود.  قوطی یا هما پروفیل استیل که با دارا بودن مساحت مقطع مربعی شکل و یا مستطیل است و با ضخامت های گوناگون و سایز بسیار مختلف در بازار ایران به شکل وارداتی ارائه می شود.  فروش استیل با افتخار عضو یکی از واردکنندگان و تجار این محصول به حساب می آید. کلاس هایی که در بازار پروفیل استیل براق ۲۰۱ موجود هستند، غالبا گرید ۲۰۱ و ۳۰۴ می باشند‌، که هر کدام کاربرد ویژه خود را دارا است. پروفیل استیل ۳۰۴ غالبا در تولید سیستم ها و تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرد که در تماس با رطوبت هوا می گردد. و همینطور طولانی ترین عمر را دارند. پروفیل استیل کلاس ۳۰۴ در دو مدل نازک بارو ضخیم بار ارائه می شود. پروفیل استیل ۲۰۱ هم معمولا در دکوراسیون ورودی یا تزئیناتی مورد استفاده قرار می گیرد و در مقایسه به کلاس ۳۰۴ مقرون به صرفه است.

انواع پروفیل

  • پروفیل های باز مثل میلگرد، تیرآهن، نبشی، تسمه، چهار پهلو و هاش و ….
  • پروفیل های بسته مثل پروفیل پنجره و درب، قوطی، پروفیل پی وی سی و لوله و….

پروفیل استیل براق

جوش پروفیل استیل براق

در این بخش از سایت کلید اهن به بررسی جوشکاری پروفیل اشاره می کنیم. از این اقسام جوش اتصالات اجزاء در شرکت های فلزی و غیر فلزی مورد استفاده از طریقه جوشکاری است در این طریقه اجزاء به وسیله داغ کردن مکان دلخواه جهت متصل شدن و همینطور راه هایی مثل لیزر بهم متصل می شوند از اقسام راه های اتصال فلزات طریقه جوشکاری است. در این مدل جهت مقاطع فلزی نظیر پروفیل های  میلگردی، سنگین، سبک و ورق فولادی مورد استفاده قرار می گیرد. این روزا مراحل جوشکاری موثر در زندگی روزمره بشری دارد. کار جوشکاری در ساختمان سازی، خودروها، وسایل نقلیه، ابزارآلات صنعتی و خیلی مطالبی دیگر از ساختارهای دستاورد به وفور استفاده می شود.

خلاصه

در این دسته از قیمت پروفیل استیل براق به انواع پروفیل که دارای انواع مختلفی و هر نوع از این پروفیل دارای خصوصیاتی مربوط به هر کدام از این انواع است. و همچنین دارای جوشکاری مناسب که در مقابل این جوش مقاومت لازم را دارد. اگر شما هم از این محصول حواستید خرید کنید می توانید به صورت آنلاین از فروشگاه کلید آهن خریداری کنید.

منبع : archiproducts.com