تسمه استیل عایق کاری


تسمه عایق کاری

سیستم‌های بندکشی و بستن برای پیمانکار عایق سیستم‌های تسمه‌بندی و نواربندی عایق باند شامل آلومینیوم، فولاد ضد زنگ 304 و مواد فولادی ضد زنگ 316 برای ایمن‌سازی عایق‌های صنعتی به لوله‌کشی، مخازن است. تسمه ها و نوارهای عایق باند را می توان در گزینه های رنگی برای شناسایی خدمات قابل مشاهده سایت کلید آهن ارائه کرد.

تسمه و نوار عایق نواری را می توان در طول های از پیش برش داده شده با مهر و موم بال برای نصب سریع در محل عرضه کرد. دستگاه‌های تسمه‌بندی خودکار امکان نصب حداکثر 2000 تسمه یا باند در ساعت را دارند. شاید به ذهن شما خطور کند. و سوالاتی حول تسمه استیل عایق کاری داشته باشید، به همین جهت ما در این مقاله از سایت کلید آهن تسمه فولادی، ویژگی های آن، تسمه کش عایق کاری، کاربرد تسمه اشاره می کنیم.

تسمه فولادی

در زمینه فولاد زنگ نزن مهندسی شده با کیفیت (درجات 201، 304، 316)، راه حل های گیره بند مونل و اینکونل و بست کابل، خدمات نواری، فراساحلی، زیر دریا، پتروشیمی، نفت و گاز، راه آهن، تاسیسات، پیشروان جهانی هستند. روشنایی خیابانی، برق و صنایع ساختمانی و محصولات نواری شامل سیستم‌های گیره قابل تنظیم، بند و سگک، سیستم‌های تسمه‌بندی و نواربندی، براکت‌های علامت، اتصالات شلنگ، سیستم‌های شناسایی کابل و لوله، گیره از پیش ساخته شده، کابل‌های فولادی ضد زنگ می‌باشد.

تسمه استیل عایق کاری و بند ها برای مقاومت در برابر نیروهای کششی بین دو عضو طراحی شده اند. این اتصالات فلزی ضروری استحکام، تطبیق پذیری و قابلیت اطمینان را در کاربردهای مختلف برای چوب و فولاد فراهم می کند.

ویژگی های نواربندی فولاد ضد زنگ

 • رول های بلند 100
 • فولاد ضد زنگ نوع 201 / 316 مقاوم در برابر خوردگی
 • ایده آل برای شرایط داخلی یا خارجی.
 • به راحتی تنش می کند و در برابر شکستن مقاومت می کند
 • لبه های صاف برای ایمنی بیشتر
 • در محدوده دمایی شدید مقاومت می کند
 • تحت تأثیر قرار گرفتن در معرض UV قرار نگرفته است
 • دوام فوق العاده بدون نیاز به نگهداری
 • غیر قابل اشتعال
 • مناسب برای استفاده در فضاهای جابجایی هوا

نوارهای فولادی ضد زنگ نوع 201  از سایت کلید آهن برای نوارهای عمومی مناسب است، نوارهای فولادی ضد زنگ نوع 316 برای کاربردهای بسته بندی و بست در محیط های دریایی و سایر محیط های خورنده مناسب است. استفاده از نوارهای فولادی ضد زنگ در صنعت نفت و گاز بسیار برجسته است، همچنین برای نصب علائم، کنترل ترافیک و دستگاه های الکتریکی، تسمه های نواری فولادی ضد زنگ ما انتخاب واضحی هستند در هر زمانی که کاربرد شما به استحکام، دوام و مقاومت در برابر خوردگی نیاز دارد. ما مجموعه بزرگی از ابزارهای باند،  تسمه فولادی را برای تکمیل خط تولید خود حمل می کنیم.در ادامه مقاله تسمه استیل عایق کاری از سایت کلید آهن ما را همراهی کنید.

تسمه کش عایق کاری

از سیم کشی و وسایل الکترونیکی که در زیر کاپوت قرار دارند محافظت کرده و عمر موتور را افزایش می دهد. می توان آن را در محیط های نوسان دمای شدید استفاده کرد. و سبک است تا بتوان به راحتی از آن استفاده کرد و برداشت.

 • قابل استفاده، سبک وزن و مقاوم در برابر سایش
 • مقاومت در برابر دمای بالا و هدایت حرارتی کم
 • محفظه موتور را خنک نگه دارید، از قطعات پلاستیکی، شیلنگ ها، سیم کشی ها و غیره در برابر پوسیدگی خشک و خرابی اولیه محافظت کنید.

مشخصات:

 • جنس: الیاف شیشه
 • قابل اجرا: ماشین و موتور سیکلت
 • طول: کوچک: 500×5 سانتی متر / 196.9×2.0 اینچ ، بزرگ: 1000x5cm / 393.7×2.0 in
 • اندازه مورد: کوچک: 5.5x5x5cm / 2.2×2.0×2.0 in ، بزرگ: 6x6x5.5cm / 2.4×2.4×2.2 in

کاربرد تسمه استیل

کاربرد تسمه استیل عایق کاری

اگر در زمینه های نظامی، مخابراتی یا ساخت و ساز کار می کنید، به احتمال زیاد در مورد تسمه فولادی گالوانیزه شنیده اید. مهر و موم های تسمه فولادی کاملا گالوانیزه برای موارد مختلف استفاده می شود، اما این وظایف ممکن است نامشخص باشد.

مهر و موم های تسمه فولادی کاملا گالوانیزه در صنعت ساخت و ساز بسیار محبوب هستند. می تواند به بسته بندی انواع دیگر فلز، سنگفرش و کلاف کمک کند. بنابراین، زمانی که شرکت‌های ساختمانی مختلف در جاده‌ها قرار می‌گیرند و نرده‌های محافظ را نصب می‌کنند، تمایل دارند از مهر و موم تسمه‌های فولادی استفاده کنند تا همه چیز را کنار هم نگه دارند. شما هم برای انتخاب بهتر می توانید به سایت کلید آهن تماس بگیرید.

از تسمه‌های فولادی برای جابجایی اقلام بزرگ و سنگین نیز استفاده می‌شود. تسمه استیل عایق کاری اقلام را به هم متصل می کند تا چیزی بشکند، بیفتد یا گم نشود. آنها به طور خاص در نیمه کامیونها و تریلرهای تراکتوری که در حال حمل کالا و سایر محصولات هستند استفاده می شوند.

خلاصه

بسیاری از صنایع مختلف به استفاده از تسمه های فولادی و مهر و موم های تسمه فولادی روی می آورند، زیرا می دانند که می توانند برای استحکام  به آنها اعتماد کنند.این محصول می تواند وزن زیادی را نگه دارد و مدت زیادی دوام بیاورد. تسمه حمل و نقل کالا و کارهای ساختمانی را بسیار آسان می کند. در ادامه مقاله تسمه استیل عایق کاری از سایت کلید آهن به نکات مرتبط  تسمه فولادی، ویژگی های آن، تسمه کش عایق کاری، کاربرد تسمه  اشاره کردیم.

تماس بگیرید

محصولات