گزارش بازار آهن – هفته چهارم تیر 1400


لیست قیمت های مرتبط

لیست قیمت مرتبطی وجود ندارد

دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

گزارش بازار آهن – هفته چهارم تیر 1400

 

🔺 ورق سیاه ⬇️

در هفته ای که گذشت اوایل هفته قیمت های ورق فولاد مبارکه و کاویان و اکسین ثابت بود و از سه شنبه این هفته بانک ها و ادارات تعطیل شدند و قیمتی اعلام نشد

🔺 پروفیل فولادی ⬇️

در هفته ای که گذشت شاهد ثبات نسبی قیمت ها بودیم اما بدلیل تعطیلی بانک ها و برخی مراکز به دلیل آخرین موج کرونا بازار در حالت سر درگمی به سر میبرد‌.

🔺 استنلس استیل⬇️

در اوایل هفته قیمت نیکل مقداری جهانی تغییر کرد و افزایشی بود، اعلام میشد که مولیبدن هم داره میره بالا ، با اینکه اینطور نبود باز هم آلیاژ 316 افزایش بیشتری داشت، بعد صداش در اومد که درصد تخفیف جهانی برداشته شده که قیمت ها افزایشی است.
و در نهایت از 3 شنبه  این هفته بانک ها و ادارات در استان البرز و تهران بسته شد و قیمتی اعلام نشد .


 

🔺 ورق سیاه ⬇️

در هفته ای که گذشت باتوجه به کاهش قابل توجه شمش فولادی و نوسان نرخ ارزقیمت ورق سیاه کاهش داشت از اول هفته تا امروز شاهد کاهش کیلویی 5.000 ریال بودیم.البته پیش بینی میشود که قیمت ورق سیاه در هفته آینده روند رو به بالا داشته باشد.

🔺 استنلس استیل⬇️

با توجه به ثابت بودن قیمت دلار (رو رنج 27 تومن در گردش بوده ،200 تومن رفت بالا 300 اومد پایین ، 400 رفت بالا 200 اومد پایین ) ،بازار نسبتا ثابت بوده ، بلکه از هفته ی پیش قیمت ها کمی کاهش پیدا کرد در این هفته ، و منابع در انتظار ثبات قیمت دلار بودن ، تا اینکه آقای رییس جمهور اعلام کردن ارز به تعادل رسیده شود ! و بازار رو به پایین بوده ، این نزول قیمت ، چشم گیر نبوده است .

🔺 لوله فولادی ⬇️

در هفته ای که گذشت با توجه به افزایش بهای ارز لوله با افزایش قیمت روبرو شد.

🔺 پروفیل ⬇️

در هفته گذشته پیرو کاهش قیمت ورق سیاه شاهد کاهش قیمت بهای پروفیل فولادی بودیم.

تماس بگیرید

محصولات