لیست وارد کنندگان ورق استیل


دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

لیست تولیدکنندگان ورق استیل

شرکت های تولیدکنندگان ورق استیل

شرکت های پیشرو ورق های استیل

ما در این مقاله از سایت کلیدآهن قصد داریم لیست وارد کنندگان ورق استیل و روند کاری آن ها را برای شما شرح دهیم. ورق های استیل از نظر عرض، ضخامت، ترکیبات شیمیایی و از جهات دیگر متفاوت هستند، اما به طور پیوسته به دلیل استحکام و دوام ارزش دارند. با ما همراه باشید تا اطلاعات لازم را برای این ورق ها بدست بیاورید.

لیست وارد کنندگان ورق استیل جهان

وبسایت کلیدآهن لیستی از اسامی شرکت ها مهم وارد کننده ورق استیل را برای شما فراهم کردیم که شامل موارد زیر می باشند:

شرکت فولاد بلوک

Block Steel Corp، متخصص در ورق استیل است و یکی از بزرگترین توزیع کننده استیل جهان به شمار می آید.همچنین استیل ضد زنگ آلومینیومی، گالوانیزه داغ غوطه ور شده و لوله را توزیع می کند.

شرکت مین لاین متالز

در Mainline Processing، از امکانات و تجهیزات خود برای برآوردن نیازهای مشتریان خود با یک مدل سازمان یافته و رشد محور استفاده می کند. مقادیر زیادی مواد را در موجودی خود ذخیره می کند تا مشتریان بتوانند از فرصت‌های خرید استفاده کنند، جایی که می‌توانند از داشتن استیل مناسب برای استفاده نهایی مناسب اطمینان داشته باشند.

O’Neal Steel, Inc

بزرگترین مرکز خدمات فلزات متعلق به جهان می باشد. در تجارت برای 85 سال، مرکز خدمات فولاد ما منبع تمام نیازهای فلزی است. استیل ساختاری این شرکت شامل اشکال بسیاری مانند لوله استیل، همراه با استیل نورد سرد، استیل ابزار، استیل آلیاژی، استیل صفحه و فولاد کربنی است.

شرکت کینگ استیل

به عنوان یک منبع در سطح جهانی برای محصولات فولادی، شرکت King Steel به شرکت‌ها در سراسر آمریکای شمالی آنچه را که برای انجام کار نیاز دارند، تامین می‌کند. برای بیش از 50 سال، به سرمایه گذاری مقدار زیادی از زمان و سرمایه برای خرید تجهیزات جدید و ساده سازی فرآیندهای خود ادامه داده اند. سخت کوشیده اند تا شهرتی را در صنعت خود توسعه دهند و حفظ کنند که نشان دهنده رشد، حرفه ای بودن، ارزش و شکوفایی هم برای مشتریان و هم برای تامین کنندگان باشند.

اسامی تولید کنندگان ورق استیل

تولید کنندگان ورق استیل

شرکت استیل کورتیس با مسئولیت محدود

استیل نورد سرد یک محصول آسیاب ساخته شده با درجه بالایی از دقت سنج و یکنواختی مشخصات فیزیکی است. روکش مات بدون اکسیداسیون یک پایه عالی برای رنگ، لاک و لعاب می دهد. بازپخت جعبه و عدم وجود مقیاس اجازه مهر زنی و عملیات کشش متوسط ​​را می دهد. ورق ها به صورت صاف روی خود خم می شوند بدون اینکه ترک بخورند. ورق و کویل نورد سرد این شرکت مطابق با ASTM A1008 است.

کاربردهای ورق اسیتل

صفحه اسیتل بادوام، سازگار و آسان برای کار با آن می توان برای ایجاد چندین نوع متمایز از محصولات و سازه ها استفاده کرد. کاربردهای رایج برای ورق استیل عبارتند از:

  • ساخت و ساز ساختمان
  • خودرو و حمل و نقل
  • کانتینرهای حمل و نقل
  • سقف سازی
  • لوازم خانگی
  • تجهیزات سنگین
  • تولید ورق استیل

محصولات ورق استیل از چندین درجه مختلف فولاد تولید می شوند که هر کدام ویژگی های منحصر به فرد و ویژگی های مفید خود را دارند.

ما در فروشگاه کلیدآهن، ورق استنلس استیل صنعتی و ورق استنلس استیل دکوراتیو مشخصات برای برآوردن نیازهای مواد شما ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزایا و کاربردهای  ورق استیل، با تیم فروش ما در تماس باشید و ما با کمال میل به سوالات خاص شما پاسخ خواهیم داد.

نتیجه گیری

ورق استیل فروشگاه کلیدآهن که بیشتر در ساختمان‌ها و ماشین‌آلات سنگین استفاده می‌شود، فوق‌العاده قوی و بادوام است و آن را به یک انتخاب محبوب برای تعدادی از کاربردهای عمومی تبدیل می‌کند. این ورق فولادی چند منظوره که در تعدادی از کاربردها استفاده می شود، بسیار تطبیق پذیر است و همچنین بسیار قوی و بادوام است. ما صفحه را در ضخامت های مختلف تا 80 میلی متر ارائه می دهیم که می توان آن را به صورت آنلاین خریداری و سفارشی کرد. امیدوارم که این مقاله با موضوع لیست وارد کنندگان ورق استیل، مورد پسند شما واقع شده باشد.

تماس بگیرید

محصولات