جدول وزن لوله مانیسمان رده 20


لیست قیمت های مرتبط

لیست قیمت مرتبطی وجود ندارد

دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

جدول وزن لوله مانیسمان رده 20

جدول وزن لوله مانیسمان رده 20 در این مقاله از سری مقالات وب سایت کلیدآهن به شما ارائه خواهد شد. ضمن ای که در اینجا به شما خواهیم گفت که به طور کل منظور از رده بندی لوله های مانیسمان چیست و سایر مشخصات لوله مانیسمان رده 20 چگونه است؟

جدول وزن لوله مانیسمان رده 40 و جدول وزن لوله مانیسمان رده 80 همانند جدول استاندارد لوله های مانیسمان از جمله موضوعاتی است که این روزها بسیار مورد توجه و جستجو قرار می گیرد. ما در این مقاله تلاش می کنیم تا به شما بگوییم که چرا این موضوعات برای افراد مهم است و دانستن آن ها چه کمکی به پیشبرد بهتر پروژه ها می کند.

 

جدول وزن لوله مانیسمان رده 20

لوله مانیسمان با توجه به استانداد خاص خود تولید شده و می تواند در سایز های 2، 3، 4، 5، 6 و 8 اینچ به تولید و فروش برسد. این لوله ها برای لوله کشی های خانگی و بیشتر برای زمانی که قرار باشد لوله کشی به صورت توکار انجام گیرد، به کار گرفته می شود.

ضخامت این لوله ها نیز با توجه به سایز آن ها متفاوت است. این ضخامت با واحد میلی متر برای هر لوله رده 20، سنجیده می شود.

جدول وزن لوله مانیسمان رده 40 و همچنین جدول وزن لوله مانیسمان رده 80 نیز مانند همین جدول ارائه شده، تنظیم شده اند. البته ما برای مختصر و مفید بودن این مطلب از ارائه آن ها در این مقاله خود داری نموده ایم.

 

مشخصات لوله مانیسمان رده 20

در جدول ارائه شده در این بخش قادر خواهید بود، وزن هر لوله مانیسمان رده 20 را بنا به ویژگی ها و مشخصات دیگر آن مشاهده نموده و مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید.

 

سایز(اینچ) ضخامت(میلی متر) وزن هر شاخه(کیلوگرم) قیمت هر شاخه (تومان) رده
لوله مانیسمان ۸ اینچ ۶٫۳۵ ۱۹۰ به علت نوسان بازار تماس بگیرید ۲۰
لوله مانیسمان ۶ اینچ ۵ ۱۲۵ به علت نوسان بازار تماس بگیرید ۲۰
لوله ۵ اینچ ۴ ۱۰۰ به علت نوسان بازار تماس بگیرید ۲۰
لوله مانیسمان ۴ اینچ ۴/۵ ۷۵ به علت نوسان بازار تماس بگیرید ۲۰
لوله مانیسمان ۳ اینچ ۳/۲ ۴۵ به علت نوسان بازار تماس بگیرید ۲۰
لوله ۲۱/۲ اینچ ۳ ۳۳ به علت نوسان بازار تماس بگیرید ۲۰
لوله مانیسمان ۲ اینچ ۳ ۲۴ به علت نوسان بازار تماس بگیرید ۲۰
لوله مانیسمان ۱۱/۲ اینچ ۲/۸ ۱۸ به علت نوسان بازار تماس بگیرید ۲۰
لوله ۱۱/۴ اینچ ۲/۸ ۱۶ به علت نوسان بازار تماس بگیرید ۲۰
لوله مانیسمان ۱ اینچ ۲/۶ ۱۲ به علت نوسان بازار تماس بگیرید ۲۰
لوله مانیسمان ۳/۴ اینچ ۲/۵ ۸ به علت نوسان بازار تماس بگیرید ۲۰
لوله ۱/۲ اینچ ۲/۵ ۵٫۵ به علت نوسان بازار تماس بگیرید ۲۰

 

بهتر است که نام جدول فوق را جدول مشخصات لوله مانیسمان بگذاریم. چرا که علاوه بر وزن در مورد سایز و ضخامت این لوله که از مهم ترین فاکتورهای آن هستند نیز توضیحاتی را ارائه داد است.

 

عوامل تاثیر گذار بر قیمت لوله مانیسمان رده 20

در ادامه مقاله “جدول وزن لوله مانیسمان رده 20” به شما خواهیم گفت که این محصول چگونه و با تاثیر گرفتن از چه عواملی قیمت گذاری می شود. هر لوله مانیسمان می تواند با توجه به وزن و سایر مشخصات خود اعم از سایز و ضخامت، قیمت های متفاوتی را به خود بگیرد. به عبارتی دیگر باید گفت که عواملی مانند وزن بی تاثیر در قیمت گذاری این نوع لوله ها نمی باشند. در واقع هر چقدر که وزن این لوله ها بالاتر رود، قیمت آن ها نیز بالاتر گزارش می شود.

از سوی دیگر با بالاتر رفتن وزن لوله های مانیسمان، شاهد افزایش قیمت و هزینه حمل و نقل آن ها نیز خواهیم بود. از آن جایی که سایز لوله ها نیز می تواند متفاوت باشد، نوع حمل و نقل و حتی انبار داری این محصولات هم بی تاثیردر هزینه های صرف شده برای آن ها نیست.

جدول وزن لوله مانیسمان رده 20

خرید لوله ماینسمان رده 20

در این مقاله از سری مقالات وب سایت کلید آهن جدول وزن لوله مانیسمان رده 20 ارائه شد. شما با تجزیه و تحلیل این جدول متوجه می شوید که وزن و سایز و همچنین ضخامت لوله بر روی یکدیگر موثر بوده و با هم رابطه مستقیم دارند.

در بخش از همین مقاله هم بیان شد که چه عواملی می توانند بر تعییم قیمت این محصول موثر باشند. در صورتی که شما قصد خرید این لوله و یا استعلام قیمت لوله مانیسمان رده 40 را دارید، می توانید به وب سایت ما مراجعه نمایید.

ما در این وب سایت در مورد جدول استاندارد لوله های مانیسمان نیز مطالب مفیدی را ارائه داده ایم که شما با مطالعه آن ها بتوانید بهترین انتخاب را در خرید انواع لوله مانیسمان داشته باشید.