ساخت و تولید تسمه استیل


لیست قیمت های مرتبط
دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

تسمه استیل

ساخت و تولید تسمه استیل تسمه های فلزی بی پایان و سیستم های بادوام، تمیز و دقیق هستند. با استفاده از فن آوری پیچیده و فرآیندهای تولید نوآورانه، بادوام‌تر، تمیزتر و دقیق‌تر از تسمه‌های پارچه‌ای، لاستیکی یا پی‌وی‌سی، تسمه‌های فلزی از فناوری‌های کمربند به نفع طیف گسترده‌ای از صنایع هستند.

 در سخت‌ترین محیط‌های تولید و کنترل کیفیت به خوبی کار می‌کنند. سایت کلیدآهن قصد دارد شما را با انواع تسمه استنلس استیل و کاربرد آن آشنا سازد.

ساخت و تولید تسمه استیل طلایی

تسمه استیل طلایی به تسمه هایی می گویند که روکشی از طلا را دارند. این مدل تسمه های استنلس استیل هستند. شاید خوب است بدانید که به غیر از رنگ طلایی، رنگ های دیگری نیز در بازار  واقع است. احتمالا این سوال در فکر شما می خورد، که طریق ساخت تسمه های استیل طلایی چگونه است؟

تسمه های فولادی  را می توان با عناصر فلزی روکش رنگ دارد به صورتی که منجر به ایجاد رنگهای متنوع در آن خواهد شد.

تسمه استنلس استیل 316 

تسمه فولادی ضد زنگ امتداد ورق فولاد ضد زنگ فوق العاده نازک است. در واقع یک صفحه فولادی صنعتی نیز هست با این تفاوت که نسبت به ورق های فولادی معمولی شکل بلندتری دارد. زمینه کاربرد نیز با صفحات فولادی معمولی متفاوت است.

در حال حاضر، انواع مختلفی از فولاد ضد زنگ وجود دارد و استانداردهای تولید مختلفی نیز وجود دارد. او در بسیاری از زمینه ها استفاده شده است.

در میان آنها، تسمه فولادی 316  بسیار محبوب بوده است، چرا؟ چون تسمه استنلی استیل  316  دارای حداکثر محتوای کربن 0.03 است و می تواند در کاربردهایی استفاده شود که در آن بازیافت امکان پذیر نیست و دارای  مقاومت در برابر خوردگی است.

ساخت و تولید تسمه استیل ۳۰۴ 

استیل، یکی از موادی است که در کارگاه های متنوع کاربرد خیلی زیادی دارد. ولی مقدار استفاده از آن، از هر کارایی به کارایی دیگر فرق دارد. این تفاوت، هم در مدل آلیاژی است که از آن استفاده می شود و هم در سایزهای مقاطع فولادی.

 از این جهت که مشتریان تنها در گزینش دارند. یا از فراورده های استاندارد استفاده کنند که احتمالا هزینه پایین تری داشته باشد، ولی نمی تواند احتیاجات مشتری را رفع کند. یا اینکه از فراورده هایی استفاده کنند که با سایز سفارشی ساخته می شود.

 تسمه، کالای فولادی است که در سایزهای سفارشی، از مقاطع استیل بریده می شود. یکی از پرمصرف ترین تسمه ها در بازار ایران،‌تسمه فولادی است که در ادامه از سایت کلید آهن، درباره اجرای تسمه استیل آن صحبت می کنیم.

اجرای تسمه استیل

اگر مجبور به استفاده از تسمه های فلزی هستید، حتماً دستکش بپوشید. فولاد میتواند لبه های تیز داشته باشد که ممکن است، باعث بریدگی شود. در حالی که بیشتر این آسیب ها کوچک هستند، اما می توانند جدی تر باشند.

حتی کوچکترین آسیب می تواند، منجر به عوارض بزرگتر شود. آنها همچنین سرعت شما را در کار کاهش می دهند. باید کاری را که انجام می دهید متوقف کنید و زخم را تمیز کرده و بپیچید.

دستکش می تواند از دستان شما محافظت کند. پیراهن های آستین بلند و شلوارهای بلند می توانند از بازوها و پاهای شما نیز محافظت کنند.

شما همچنین می خواهید از چشمان خود محافظت کنید. تسمه استیل نگیر به دلیل ایجاد صدمات چشمی شناخته شده است، به ویژه زمانی که شل باشد.

برای محافظت از چشمان خود، همیشه از عینک ایمنی استفاده کنید. کلاه سخت و کفش ایمنی نیز توصیه می شود، زیرا ممکن است در هنگام عقب نشینی با بند برش زده شوید. در ادامه سایت کلید آهن ما را همراهی کنید.

ورق استیل

رول استیل 

ورق استیل زنگ نزن استنلس استیل در اقسام ۳۰۰ ۴۰۰ ۲۰۰ واقع است ورق های استیل به آسانی به حالتهای روی درمی‌آیند و دارای برش و خم هستند مقاومت در مقابل خوردگی و همچنین دارای قابلیت جوشکاری عالی ورق استیل یکی از مرغوب ترین و محبوب ترین انتخاب ها جهت کارایی در تولید و ساخت تبدیل است.

تولید لوله استیل

لوله های فولادی در مکان های مختلفی یافت می شوند. از آنجایی که آنها قوی هستند، از آنها در زیر زمین برای انتقال آب و گاز در سراسر شهرها و شهرک ها استفاده می شود. آنها همچنین در ساخت و ساز برای محافظت از سیم های برق استفاده می شود.

 در حالی که لوله های فولادی قوی هستند، می توانند سبک وزن نیز باشند. این آنها را برای استفاده در ساخت قاب دوچرخه مناسب می کند. مکان‌های دیگری که آن‌ها مفید می‌دانند در خودروها، واحدهای تبرید، سیستم‌های گرمایش و لوله‌کشی و  میله‌ها است.

کلام آخر

در این مقاله ساخت و تولید استیل به انواع تسمه استنلس استیل و کاربرد آنها اشاره کردیم. تسمه که در کاربردهای متفاوتی استفاده می شود. این تسمه ها کارایی در ساخت ریل، خودروها و قطعات هواپیما دارند. شما  می توانید جهت خرید مطمئن و با صرفه به سایت کلیدآهن مراجعه کنید. 

منبع : directindustry.com