لوله استیل پکیج


لیست قیمت های مرتبط

لیست قیمت مرتبطی وجود ندارد

دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

لوله استیل

سیستم دودکش پکیج برای هواگیری وسایل گرمایشی مسکونی که چوب، روغن شماره 2 و گاز طبیعی و گاز مایع را می سوزانند، ایده آل است. آنها به طور خاص برای اجاق های چوبی مدرن و با راندمان بالا طراحی شده اند. آنها فقط برای گرانش (کشش طبیعی)، هواگیری فشار داخلی غیر مثبت طراحی شده اند. mcs در هر وسیله‌ای که مشعل برق دارد (مانند کوره نفت) قابل استفاده است اگر آن دستگاه با بادکش خنثی یا منفی در خروجی کار کند. وسایل غیر مسکونی که ممکن است باعث ایجاد فشار مثبت در دودکش شوند باید از سیستم ps یا ips مدل تجاری   استفاده کنند. درجه حرارت بالا لیست شده و برای مقاومت در برابر دمای گاز دودکش 2100 درجه فارنهایت تست شده است. در این مقاله لوله استیل پکیج از فروشگاه آنلاین کلیدآهن به کاربرد دودکش پکیج، دودکش دوجداره، دودکش تک جداره، تک پوش دودکش، دودکش دوجداره مشکی شما را آشنا می کنیم.

کاربرد های دودکش گرمایشی پکیج

دودکش ها برای استفاده در دیگ های مسکونی، اجاق گاز، اجاق گاز و آتش های باز. سایت کلید آهن سیستم های دودکش با مسئولیت محدود. تولید کننده دودکش که یک برند جهانی است. ما قویاً به ارائه راه‌حل‌های نوآورانه و سفارشی برای مشتریان اعتقاد داریم که آینده نگر هستند، ارزش پول را نشان می‌دهند و از نظر انرژی کارآمد هستند. وسیع‌ترین طیف دودکش‌ها را برای استفاده در دیگ‌های مسکونی، اجاق‌ها، اجاق‌ها و آتش‌های باز دارد. این محدوده شامل تک جداره، دوجداره، آسترهای انعطاف‌پذیر و جعبه‌های دودکش با قطرهای 75 تا 300 میلی‌متر می‌شود. گزینه هایی برای نفت، گاز، چوب و سوخت جامد وجود دارد. در ادامه مقاله لوله استیل پکیج از سایت کلید آهن به ما را همراهی کنید.

 دودکش دو جداره پکیج

دودکش دو جداره فولادی ضد زنگ ساخته شده از فولاد ضد زنگ V4a با کیفیت بالا برای نصب در خارج از ساختمان با عایق معدنی 32.5 میلی متری بین لوله های داخلی و خارجی. دودکش از جنس استنلس استیل در ترکیب با آتش سوزی نفت، گاز یا گاز سوخت جامد در عملکرد کم فشار استفاده می شود و دمای گازهای خروجی تا 600 درجه سانتیگراد را تحمل می کند.  در قطرهای 80 تا 600 میلی متر موجود است.

دودکش تک جداره پکیج

سیستم های دودکش تک جداره از جنس استنلس استیل می توانند کاربردهای مختلفی داشته باشند، هم در کارخانه های جدید و هم در داخل نوسازی سیستم های قدیمی به لطف ویژگی های فولاد ضد زنگ aisi 316l، این سیستم های دودکش تضمینی عالی آب بندی، عملکرد سریع راه اندازی، مقاومت در برابر کندانس و دوام در برابر خوردگی. علاوه بر این سیستم به راحتی تمیز می شود و مخازن را تا حد رسوب پایینی که معمول است حفظ می کند.

فاصله نسبت به مواد قابل احتراق برای لوله های اجاق گاز دوجداره، مانند دیوار خشک استاندارد یا چوب، 6 اینچ تا دیوار و 8 اینچ تا سقف است. فاصله نسبت به مواد غیر قابل احتراق 0″ است، اما لوله ها در واقع نباید سیمان، آجر یا سایر مواد غیر قابل احتراق را لمس کنند.لوله دودکش دوجداره پکیج دارای گارانتی مادام العمر محدود می باشد. این لوله با یک لوله بیرونی فولادی مشکی گیج 24 و یک آستر داخلی آلیاژی ضد زنگ 0.015 اینچ ساخته شده است. ساختار دو جداره بیرون را خنک نگه می دارد و بنابراین به شما امکان می دهد فاصله از دیوار و سقف را کاهش دهید. در ادامه مقاله لوله استیل پکیج از سایت کلید آهن به دیگر مطالب می پردازیم.

دودکش تک جداره پکیج

درپوش دودکش تک جداره چیست؟

درپوش دودکش های تک جداره (یا تک دودکش)، درپوش های دودکش استانداردی هستند که برای دودکش های فلزی تک جداره (دودکش هایی که کاملاً از یک لوله فلزی سفت و سخت ساخته شده اند) طراحی شده اند.برخلاف درپوش دودکش که مستقیماً به دودکش یا تاج دودکش می پیچد، این درپوش های تک جداره دودکش درست داخل دهانه دودکش (لوله داخلی) می لغزند. برای اطمینان از تناسب مناسب، قطر داخلی لوله مرکزی و لوله بیرونی را اندازه بگیرید.اگر خانه شما دارای دودکش فلزی تک جداره یا بسته جامد است، درپوش دودکش تک جداره یک انتخاب عالی برای جلوگیری از نفوذ آب، دور نگه داشتن حیوانات و زباله ها و محافظت از آسیب است.

لوله دوجداره مشکی اجاق گاز

هنگامی که فاصله کمتر از 18 اینچ با مواد قابل احتراق دیوار دارید و هرگز در داخل دیوارهای قابل احتراق یا داخل دودکش قرار ندهید، از لوله دوجداره اجاق گاز مشکی از اگزوز اجاق گاز تا جعبه انتقال بند انگشتی یا سقفی استفاده کنید. ساختار دو جداره بیرون را خنک نگه می دارد و بنابراین فاصله دیوارها را به 6 اینچ و فاصله سقف را به 8 اینچ کاهش می دهد. لوله دوجداره اجاق گاز مشکی سایت کلید آهن با لوله بیرونی فولاد سیاه 24 گیج و آستر داخلی فولاد ضد زنگ 430 ما تولید می شود. دارای یک طراحی وب حرارتی انحصاری برای ایجاد جریان هوای آزاد است که لوله بیرونی را مانند هیچ لوله دیگری در صنعت خنک می کند.

مجموعه

طراحی باریک و پیشرفته امکان نصب بین مراکز 16 اینچی را فراهم می کند و همچنان فاصله 2 اینچی را از مواد قابل احتراق فراهم می کند. طراحی قفل پیچشی ایمن بخش های دودکش را تنها با یک چرخش 1/8 به هم متصل می کند. دودکش ها با توجه به قطر داخلی اندازه می شوند. دودکش عایق به فاصله 2 اینچی نسبت به مواد قابل احتراق نیاز دارد. سیستم دودکش فلزی  برای تخلیه وسایل گرمایشی مسکونی که چوب، روغن شماره 2 و گاز طبیعی و گاز مایع را می سوزانند، ایده آل است.

تولید شده با لوله داخلی و خارجی فولاد ضد زنگ می باشد.به خاطر داشته باشید، هنگام خروج از سقف باید الزامات ارتفاع دودکش را رعایت کنید. در مورد قانون 10 فوت/3 فوت/2 فوت در پست سایت کلیدآهن بخوانید. مثل همیشه، لطفا با ما در مورد هر گونه سوال در مورد برنامه ریزی نصب خود تماس بگیرید. در این مقاله لوله استیل  از سایت کلید آهن به میلگرد 310، فولاد نسوز310، فولاد 310 برای شما گفتیم.

منبع : shew-esteelpipe.com