پولیش و تمیز کاری ورق استیل


لیست قیمت های مرتبط

لیست قیمت مرتبطی وجود ندارد

دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

پولیش و تمیز کاری ورق استیل

پولیش و تمیز کاری ورق استیل، به اقداماتی برای تمیز کردن ورق ها مانند سایبدن با ابزار های مخصوص، نمد ها ویژه، مایع پولیش استیل و دیگر موارد می گویند. حاصل این عملیات، یک ورقی شفاف و صیقلی است که امروزه بسیاری از مردم به دنبال آن هستند. لازم به ذکر است که عملیات پولیش کاری برای از بین بردن اترات ریخته گری و ماشینکاری نیز به کار گرفته می شود. وب سایت کلیدآهن در این مقاله قصد دارد این روش کاربردی و مفید را به صورت کامل به شما آموزش دهد. با ما همراه باشید تا ورق استیل خود را زیبا و جلا سازید.

پولیش کاری چیست؟

فرآیند پولیش کاری صفحات فولادی ضد زنگ شامل استفاده از یک تسمه ساینده بر روی سطح برای تغییر روکش استیل است. ورق‌های فولادی ضد زنگ و کلاف‌های فولادی ضد زنگ معمولاً در روش های گوناگونی از کارخانه تهیه می‌شوند. این ورق را می توان برای دستیابی به یک وسیله دلخواه پولیش کرد و نوع و جهت پولیش بستگی به ساینده و فرآیند مورد استفاده دارد. مجموعه کلیدآهن طیف وسیعی از فولاد ضد زنگ جلا داده شده را در انبار موجود دارد. شما می توانید برای اطلاع از اخرین قیمت و خرید آن با مشاوران ما در تماس باشید.

لکه ورق استیل چیست؟

به وجود آمدن لکه روی ورق استیل باعث می شود تا ما اقداماتی اعم از پولیش و تمیز کاری ورق استیل را انجام دهیم. اما این لکه ها از کجا به وجود می آیند؟ ما چند مورد از عامل به وجود امدن آن ها برای شما آماده کردیم که عبارتند از موارد زیر:

 • گل جوش
 • پاشش های جوش
 • آلایندهای با منابع آلی
 • اکسید های پیرامون شکاف جوش
 • ذرات آهن به علت عملیات نورد کاری با سنگ زنی کربن استیل به همراه ورق استیل
 • اکسید های غیر عمقی در تمام قطعه به علت عملیات گرمایشی

نکات مهم انجام پولیش و تمیز کاری ورق استیل

 1. برای پولیش کردن ورق استیل و شفاف کردن آن، لوازم و مواد نظیر آن وجود دارد که برای شروع کار باید آن ها را تهیه کنید.
 2. برای پولیش کردن ورق استیل چند عامل مهم وجود دارد مانند ضخامت، سایز و ابعاد ورق استیل، این عوامل در انتخاب مواد و وسایل پولیش تاثیر زیادی دارد.
 3. پد استیل، از مهمترین وسایل برای پولیش کردن ورق استیل می باشد که همانند سمباده عمل می کند. این وسیله ورق های استیلی که سطح رنده مانندی دارد را صاف و صیقلی می کند.
 4. اگر قشر ورق استیل را زیر میکروسکوپ مشاهده کنید، مانند کوه های نوک تیز و بلند هستند. پولیش و تمیز کاری ورق استیل باعث از بین رفتن این قشر ها و ایجاد سطحی صاف و شفاف روی ورق می شود.

پولیش و تمیز کاری ورق استیل

مزایای پولیش و تمیز کاری ورق استیل

مزایای مختلفی برای استفاده از خدمات پرداخت ورق بر روی محصول شما وجود دارد.

 • جنبه بهداشتی فولاد بهبود یافته است
 • بازدارنده های زنگ و روان کننده های خشک در ساخت قطعات کمک می کنند
 • به شما کمک می کند تا نیازهای سطح خود را برآورده کنید
 • آرایشی، تقریباً به یک روکش آینه ای دست پیدا کنید

کلام آخر

ورق های پولیش شده استیل به دلیل ظاهر زیبا و شفافی که دارند، در مواردی مانند تزئینات و دکوراسیون منازل مورد استفاده قرار می گیرند. به همین جهت مجموعه کلیدآهن در این مقاله روش پولیش و تمیز کاری ورق استیل، همچنین نکات مهم در مورد آن را به صورت کامل برای شما شرح داد. تا بعد از خرید ورق استیل، خودتان به راحتی سطحی صاف و صیقلی از آن بسازید. امیدوارم که مطالب خوب و مفیدی را در این رابطه برای شما منتشر کرده باشیم. در صورت رضایت از ما، همچنین اطلاعات بیشتر در مورد پولیش کاری ورق استیل، نظرات خود را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.