قیمت ورق استیل روکش دار


دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

ورق استیل روکش دار

قیمت ورق استیل روکش دار

ورق استیل روکش دار چیست؟

قیمت ورق استیل روکش دار: استیل با روی پوشانده شده است تا از خوردگی جلوگیری کند. روی وقتی در معرض اتمسفر قرار می گیرد با اکسیژن واکنش می دهد و یک اکسید روی تشکیل می دهد که بیشتر با دی اکسید کربن واکنش داده و کربنات روی را تشکیل می دهد. در بسیاری از شرایط از خوردگی بیشتر جلوگیری می کند و از استیل در برابر عناصر محافظت می کند. در این مقاله از سایت کلیدآهن قصد داریم تا به بررسی قیمت ورق استیل روکش دار بپردازیم. با ما همراه باشید.

کاربردهای ورق استیل روکش دار

پوشش روی نه تنها به عنوان یک مانع بین استیل و عناصر عمل می کند، بلکه خود را برای محافظت از استیل زیرین قربانی می کند. صنایعی که از محصولات استیل روکش دار استفاده می کنند عبارتند از:

  • خودرو
  • لوله
  • سرگرمی بیرون از خانه
  • کشاورزی
  • ساخت و ساز

قیمت ورق استیل روکش دار

استیل روکش شده برای مشتریانی که به دنبال راهی مقرون به صرفه و موثر برای محافظت از استیل در برابر محیط های خورنده هستند ایده آل است؛ زیرا این استیل روکش دار شده با نازل ترین قیمت در بازار موجو می باشد.

دلیل روکش کردن ورق استیل

محصولات روکش فلزی برای کاربردهایی ساخته می شوند که باید در برابر محیط های خورنده مختلف مقاومت کنند، که در آن با محافظت از فولاد در برابر خوردگی، عمر محصول نهایی را افزایش می دهند. علاوه بر این، پوشش فلزی که به درستی انتخاب شده است، پردازش محصول پوشش داده شده را تسهیل می کند، به عنوان مثال از نظر شکل پذیری، جوش پذیری و رنگ پذیری.

 قیمت استیل روکش دار

قیمت ورق های استیل روکش دار

فرایند روکش کردن ورق استیل

فولاد روکش دار دارای یک لایه فلزی، رنگ یا هر دو است تا از زنگ زدگی و سایش محافظت کند. برای کسانی که به دنبال مواد مقاوم، زیبا، سبک و مقرون به صرفه در صنایعی مانند ساخت و ساز، خودروسازی، کالاهای سفید و سایر بخش های رو به رشد هستند، ایده آل است.

گالوانیزه کردن:

گالوانیزه کردن را می توان با غوطه وری در فلز مذاب یا با فرآیندهای الکتروشیمیایی انجام داد. این فرآیند با قرار دادن ورق های استیل نورد سرد آغاز می شود. لبه هر رول برای از بین بردن عیوب بریده شده است.

سپس، فرآیند تمیز کردن شعله قلیایی یا مستقیم را طی می کند تا بقایایی مانند روغن یا ذرات را از بین ببرد. سپس ورق به یک کوره بازپخت پیوسته منتقل می شود تا خواص ساختاری و شکل پذیری بازیابی شود. بعد در یک بوته فلزی مذاب که در آن پوشش چسبیده است، غوطه ور می شود. فلز مایع اضافی با هوا یا گاز جارو می شود.

در نهایت، ورق یک سطح پرداخت می شود، با یک محلول شیمیایی برای محافظت از پوشش، درمان می شود، یک لایه نازک از اکسید روغن اعمال می شود و سپس نورد می شود.

الکتروگالوانیزه:

الکتروگالوانیزه کردن شامل فرو بردن ماده در محلول الکترولیتی کلرید روی و عبور جریان الکتریکی از آن است. عبور جریان باعث می شود که روی به سطح ورق فولادی بچسبد و آن را پوشش دهد.

رنگ آمیزی:

پوشش‌های غیر فلزی مانند رنگ، لایه‌ای را تشکیل می‌دهند که از آلیاژ محافظت می‌کند و هنگام خشک شدن آن را زیبا می‌کند.

برش و پایان:

فرآیند تولید با برش یا فرم به رول ها، ورق ها و نوارهایی از طرح های مستطیلی، مربعی، دایره ای و مثلثی و غیره پایان می یابد. علاوه بر این، پوشش های سطحی و سایر درمان ها را می توان برای مصارف خاص اعمال کرد.

نتیجه گیری

با در نظر داشتن اینکه قیمت ورق استیل روکش دار در بازار بسیار شناور بوده و مشتریان خرید ورق استیل نیاز به دانستن برخط قیمت ورق استیل در بازار می باشند، بر آن شدیم تا قیمت ورق استیل روکش دار در بازار را بصورت بروز در فروشگاه کلیدآهن قرار دهیم. امیدواریم با انجام این کار در این سایت کمک مناسبی به مشتریان خرید ورق استیل داشته باشیم.

لوله استنلس استیل صنعتی

لوله استنلس استیل دکوراتیو

لوله استنلس استیل صنایع شیری ( غذایی)

تماس بگیرید

محصولات