لیست قیمت انواع ورق استیل


دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

 قیمت انواع ورق استیل

لیست قیمت انواع ورق استیل

انواع ورق استیل

لیست قیمت انواع ورق استیل: ورق های استیل از پرکاربردترین ورق های زنگ نزن در صنعت می باشد که به دو دسته استیل بگیر و استیل نگیر تقسیم بندی می شوند. ورق های استیل بگیر دارای ویژگی مغناطیسی بوده در صورتی که ورق استیل نگیر بدون ویژگی مغناطیسی می باشد. تفاوت ورق استیل بگیر و نگیر بسیار اندک می باشد. وبسایت کلیدآهن در این مقاله لیست قیمت انواع ورق استیل را برای شما آماده کرده است. با ما همراه باشید.

این ورق ها در کشور ایران با نام ورق استیل معروف بوده اما در کشور های جهانی ورق استنلس استیل نام گذاری می شوند و با توجه به نامشان، مقاومت بالایی در برابر زنگ زدگی داشته و از این رو در محیط های مرطوب و مستعد خوردگی مورد استفاده قرار می گیرند.

موارد استفاده از ورق های استیل ضد زنگ

ورق های استیل ضد زنگ به دلیل دوام و استحکام بسیار زیاد به محافظت، ساخت و سایر اهداف کمک می کند. حال اجازه دهید راه هایی را که در آنها می توان از این ورق ها استفاده کرد را بررسی کنیم:

  • در ارائه محافظت در برابر خوردگی و پوسیدگی های طبیعی.
  • در ماشین هایی که مواد شیمیایی و مایعات را پردازش می کنند استفاده می شود.
  • ایده آل برای ماشین هایی که تحت کوبش شدید قرار می گیرند.
  • دوام و سفتی را تضمین می کند.

دلیل تغییر لیست قیمت ورق استیل

یکی از دلایلی که باعث تنوع لیست قیمت انواع ورق استیل می‌گردد پیچیده بودن اندازه و ضخامت ورق‌های تولیدی است که از 0.3 تا 50 میلی‌متر تغییر می کند. شما می توانید در فروشگاه کلیدآهن از آخرین قیمت روز انواع ورق استیل که شامل: ورق استنلس استیل دکوراتیو، ورق استنلس استیل صنعتی و…می شود با خبر شوید.

 لیست قیمت انواع ورق استیل ضد زنگ

ویژگی ورق استیل ضد زنگ

ویژگی ورق استیل ضد زنگ

ارزش اصلی در مورد ورق استیل این است که خوردگی، به دلیل پوشش محافظ ارائه شده از کروم در داخل به طور موثر دفع می شود. این بدان معناست که محصولاتی که برای جابجایی مکرر آب ایجاد می‌شوند، که ممکن است از سینک آشپزخانه گرفته تا قایق متغیر باشد، می‌توانند از آسیب‌های اجتناب‌ناپذیر هوا و رطوبتی که معمولاً در اثر استفاده کم ناشی می‌شود، عایق باشند.

علاوه بر این، ماشین‌هایی که با پردازش مایعات سروکار دارند، بدون عایق‌هایی که ارائه می‌شود، عمر محدودی خواهند داشت. در نهایت، ساختمان‌هایی که به طور روزانه با عناصر سروکار دارند، می‌توانند در برابر ضربات شدیدی که با استفاده از این نوع ورق‌های فلزی وارد می‌شوند، مقاومت کنند.

لیست قیمت انواع ورق استیل و خرید آن

ماده اولیه استفاده شده در ساخت این ورق استیل با در نظر گرفتن درصد کربن، نیکل و کروم موجود در آن انواع گوناگونی دارد، ولی ورق‌های موجود در بازار اکثرا با یکی از استیل‌های 304، 316، 420، 310، 321، 309 و 430 ساخته می‌شوند.

کاربرد ورق استیل 304 و 316

ورق های استنلس استیل 304 و 316 در همه ی محیط ها کابردی می باشند. از محیط مسکونی گرفته تا صنایع گوناگون؛ زیرا زنگ نزن بودن استنلس استیل سری 300 این ورق ها را به جای دیگر ورقهای فولادی و سایر فلزات میکنند. کاربردهایی مانند:

  • کاربرد در کارخانجات صنایع غذایی
  • کاربرد در کلیه شرکت های نفت و گاز
  • استفاده های شهری در پروژه های ساخت و ساز جهت زیباسازی نما  و ستون

نتیجه گیری

لیست قیمت انواع ورق استیل به دلایل گوناگون روزانه در حال تغییر می باشد که عبارتند از: نوسانات قیمت جهانی، قیمت جهانی آهن، نوسانات ارزی، جنس ورق استیل، ضخامت ورق استیل و… سایت کلیدآهن به شما کمک می کند تا از اخرین قیمت ورق استیل با خبر شوید. امیدوارم که ما توانسته باشیم با نوشتن این مطالب، اطلاعات خوبی درباره قیمت ورق استیل به شما داده باشیم. در صورت رضایت از ما، نظرات خود را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

تماس بگیرید

محصولات