وزن قوطی استیل 40*40 


لیست قیمت های مرتبط

لیست قیمت مرتبطی وجود ندارد

دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

وزن قوطی استیل

وزن قوطی استیل  ۴۰ در ۴۰ یکی از مقطع استیل پرمصرف و پرکاربرد در صنایع ساختمانی است. از اینکه محکمی پروفیل به سبب ممان اینرسی در مقایسه به برخی مقطع استیل بیشتر است از پرکاربرد ترین پروفیل استنلس استیل در بازار ایران بشمار می آید. سایت کلیدآهن شما را با وزن متفاوت قوطی و مشخصات آن آشنا می کند

وزن ورق استیل ۴۰در۴۰ 

پروفیل قوطی با دو مقاطع مستطیلی و مربعی ساخته و همچنین به فروش می روند. از قوطی استیل ابعاد کوچک جهت تولید نرده و حفاظ و از قوطی استیل اندازه بزرگ به صورت ستون در ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد..

جدول وزن قوطی استیل

قوطی استیل جهت ساخت و ساز مصالح خیلی متفاوت است و تاکید بر محاسبه وزن آن از ارزش بسیاری برخوردار می باشد‌ دقت داشته باشید که جهت بهتر محاسبه نمودن وزن قوطی پروفیل باید به نوع بیشتر این فراورده دقت کنید  و همچنین باید در محاسبه وزن فلزات متنوع که دارای حداقل یک فرمول هستند،  خیلی توجه کنید. در این فرمول مطالبی مثل مدل فلز و ضوابط حاکم در آنها سبب تغییر آن خواهد شد.

وزن مخصوص ×ضخامت قوطی× (۲×(عرض قوطی × طول قوطی))

وزن قوطی ۴۰*۸۰ 

به صورت کلی پروفیل های فولاد آسیا از اوراق درجه یک ساخته شده و کف آنها همگن است. استفاده از ماده اولیه محبوب منجر به ساخت شاخه های عاری از تاب پروفیل خواهد شد. شاخه های پروفیل ۴۰*۸۰ دارای طول ۶ متری است. وزن این فرآورده حدود ۲۳ کیلوگرم می باشد. در وقت خرید، پروفیل ها برحسب وزن استاندارد قبل فاکتور گشته و بعد از تمام شدن خرید، فراورده مورد نظر باسکول شده و برحسب وزن درست فاکتور نهایی صدور می شود.

پروفیل استیل ۳۱۶ 

در این بحث وزن قوطی استیل ۴۰در ۴۰ به آشنایی پروفیل استیل ۳۱۶ اشاره می کنیم. پروفیل استیل ۳۱۶ دستگاه تجهیزات و تاسیسات صنایع احتیاج مبرمی به پروفیل استیل ۳۱۶ دارند. پروفیل ها در سایز و اندازه های متنوع و گریدهای مختلف به فروش می روند. استیل ۳۱۶ با دقت به خاصیت ویژه ای که دارا می باشد. کاربرد خیلی بالا در صنایع استیل و ساخته کنندگان فراورده های استنلس استیل است. فولاد کلید آهن با مناسب ترین قوطی استیل در خدمت شماست. با ما همراه باشید.

قوطی استیل دکوراتیو

  پروفیل استیل نازک یا پروفیل استیل دکوراتیو که نام دیگری که دارا است پروفیل استیل درزدار خوانده می شود. این بخش از وزن قوطی استیل ۴۰ در۴۰ به بررسی این نوع پروفیل می پردازیم‌.‌ این پروفیل تولید شده از ورق استنلس استیل و در نتیجه در آلیاژ های متنوع و برحسب استاندارد  AISI۳۰۷ می گردد. این پروفیل غالبا از آلیاژهای ۳۱۶، ۳۰۴، ۳۱۰، ۲۰۱، ۳۲۱ استیل طراحی می شوند. و روش طراحی شدن آن با کمی فرق در جزئیات، دقیقا شباهت به پروفیل استیل صنعتی دارد. پروفیل استیل دکوراتیو یکی از پرکاربردترین ابزار پروفیل و لوله است که به سبب مقاومت بالا در مقابل خوردگی و همینطور نمای زیبا و چشم اندازی که دارد، این نوع پروفیل استفاده وسیعی در صنایع دکوراسیون و همچنین وسایل آشپزخانه و خانه پیدا کرد.

محاسبه آنلاین ورق استیل

بعضی سوالات پیش میاد که از طرف مشتریان که چگونه توانست وزن روی استیل را محاسبه کنیم. نیاز به نوشتن این بخش از سایت کلید اهن جهت شما عزیزان است. یکی از دغدغه فروشندگان و همچنین خریداران ورق استیل و همینطور شمردن و محاسبه کردن ورق استیل است. از اینکه ورق استیل و برخی ورقها اکنون با واحد کیلوگرم فروش می روند زمان خرید نیز هزینه نهایی را وزن ورق ها مشخص می کنند. از این جهت فاکتور ما در حدس قیمت محاسبه و شمردن وزن ورق است. در هنگام خرید اوراق کویل یا فابریک گاهی وزن نهایی ورق مشخص شده و قادر هستید هزینه و درصد افت را آسان محاسبه کنید ولی جهت محاسبه وزن ورق استیل در سایز های متنوع می توانید به آسانی فرمول پایین وزن ورق را بدست بیاورید.

۷.۸۶*۰.۶*۲*۱=۹.۴۳ کیلو گرم

وزن قوطی  40*40 

 مشخصات پروفیل استیل

همانطور که می دانید پروفیل استیل از خصوصیاتی مانند تنوع ابعادی، زیبایی و دوام بیشتر، فرآیند پذیری (مثل خم، جوش، آبکاری و…..) و در برابر خوردگی مقاومت بی نظیر هستند. لوله های استیل پروفیل معمولا برای مصارف دکوراتیو تهیه شدند. واحد پروفیل استیل و لوله در برخی سایزها کلیو گرمی و در بعضی شاخه ای است.بنابراین ما توصیه میکنیم بعد مطالعه مقاله وزن قوطی استیل ۴۰ در۴۰ واحد پروفیل استیل یا لوله را از  فروشگاه های معتبری مثل فروشگاه سایت کلید آهن تهیه فرمایید.

سخن نهایی

در این جزء از وزن قوطی استیل ۴۰در ۴۰ به محاسبات وزن  این محصول و مشخصات آن پرداختیم این محصول بسیار محبوب و با ارزش است و ویژگی های مفید و متعدد را برای  کاربردهای تقریبا نامحدود جهان ارائه می دهد و همچنین  دارای خصوصیات و تنوع زیادی می باشد. برای اطلاعات بیشتر جهت قیمت وزن استنلس استیل به سایت کلیدآهن مراجعه کنید.

 

منبع : indiamart.com