کانوایر استیل (تسمه نقاله استیل)


تسمه نقاله

 کانوایر استیل (تسمه نقاله استیل) : لولای جوش داده شده بهره وری مشتری را افزایش می دهد. ما نوار نقاله هایی کارآمد، با کیفیت و قابل اعتماد می سازیم که در برابر سخت ترین محیط ها مقاومت می کنند. به طور خلاصه، کانوایر استیل بهره وری شما را با حل مسائل عملیاتی شما افزایش می دهند.

با طراحی های زنجیره ای و تسمه های فولادی لولای جوشی قوی در قاب های سنگین ساخته شده است. این کمربندها با مجموعه گسترده ای از سفارشی سازی بر اساس برنامه های شما به افزایش کارایی شما کمک می کنند. در این مقاله تسمه استیل کانوایر از سایت کلیدآهن به موضوعاتی مانند نوار نقاله، تسمه فلزی، نوار استیل نسوز، نقاله زنجیره ای  و نوار توری می پردازیم.

نوار نقاله ها

تسمه نقاله فولادی لولایی چیست؟ نوار نقاله فولادی همه کاره ترین نوار نقاله است، می توان از آن برای حمل تقریباً هر نوع قطعه و انواع ضایعات استفاده کرد. نام‌های رایج دیگر این نوار نقاله‌ها، نوار نقاله‌های لولای پیانو، نوار نقاله‌های لولایی و نوار نقاله‌های لولایی هستند. بیشتر کاربردها شامل جابجایی فلز می‌شود، با این که مواد اغلب با ضربه‌ای که دیگر نقاله‌ها قادر به تحمل آن نبودند، می‌افتد. مدل های دو و یک نیم گام اکثر برنامه ها را مدیریت می کنند. اغلب، تسمه استیل کانوایر چهار و شش اینچی برای ضایعات بزرگتر، ریخته گری، آهنگری و هر کاربرد با بارهای سنگین یا کار طولانی مورد نیاز است.

یک نوار نقاله فولادی تیتان می‌تواند حرکات افقی و بلند را در یک نوار نقاله واحد ترکیب کند. بال‌های جانبی شعاعی انحصاری ما شکاف بین بال‌های کناری را از بین می‌برد تا عملکردی بدون گیر و نوار نقاله کارآمدتری ارائه دهد. فقط تیتان بال‌های جانبی شعاعی را در همه اندازه‌های زمین ارائه می‌کند. ما را با سایت کلید آهن همراهی کنید.

تسمه های فلزی

تسمه‌های فلزی و تسمه‌های تایم فلزی از جنس استنلس استیل با طراحی سفارشی، به دلیل دوام، انعطاف‌پذیری و عملکرد روان، طیف وسیعی از گزینه‌های ساخت را در اختیار مهندسان قرار می‌دهند. ما با شما کار خواهیم کرد تا یا تجهیزات اتوماسیون موجود را به عملیات تسمه نقاله فلزی تبدیل کنیم، یا یک سیستم جدید برای بهبود کارایی و کاهش هزینه های عملیاتی طراحی کنیم.

نوار نقاله استیل نسوز

نوارهای  نقاله مستقیم را در مواد نسوز برای کوره‌های پخت مداوم تولید می‌کند.در طی فرآیند پخت، مواد فلزی پودری فشرده  می شوند. پودرها در قالب ها فشرده می شوند و سپس تا دمایی که کمتر از دمای ذوب مواد است گرم می شوند. فرآیند پخت در تولید اجسام در فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، برنز و سایر آلیاژها استفاده می شود.

این تکنیک معمولاً برای تولید قطعاتی استفاده می‌شود که نیازی به پردازش مکانیکی بعدی در صنایع مختلف از جمله صنعت خودرو ندارند. در ادامه مطلب تسمه استیل کانوایر از سایت کلید آهن به بررسی دیگر مطالب پی می بریم.

زنجیر نقاله فلزی

زنجیرهای نقاله، مانند زنجیر انتقال، مجموعه ای از یاتاقان های ژورنال هستند که توسط صفحات محدود کننده ای که هر یاتاقان ژورنال را به هم متصل می کنند، محکم می شوند. تأسیسات تولید تنها زمانی می توانند کارآمد باشند که در اوج بهره وری کار کنند، چیزی که اگر تسمه نقاله کند یا آویزان باشد غیرممکن است. بارهای سنگین و فشار بالایی که زنجیر نقاله شما تحت آن قرار می‌گیرد، می‌تواند بسیار آسیب‌رسان باشد، به خصوص اگر از زنجیر غیر استاندارد استفاده می‌کنید.

زنجیر نقاله یک عنصر اصلی در تولید مواد غذایی و صنعت مرکبات است که به شما امکان می دهد مقادیر زیادی از کالاها را به سرعت از مکانی به مکان دیگر منتقل کنید. زنجیر نقاله در انواع مواد مقاوم در برابر خوردگی، از جمله فولاد ضد زنگ و روکش موجود است.  زنجیر نقاله ما محکم و بادوام است و به شما این امکان را می دهد که خیالتان راحت باشد که زنجیرنقاله شما را در حال دویدن نگه می دارد.

زنجیر نقاله فلزی

توری نوار نقاله

متداول ترین روش نصب تسمه بر روی نوار نقاله، بندکشی است. اتصال توری به راحتی با تجهیزات مناسب به تسمه متصل می شود و به راحتی روی نوار نقاله نصب می شود. برای دستیابی به نتایج مناسب، تسمه باید کاملاً مربع باشد و بندکشی با اندازه مناسب باید نصب شود

گیره های جداگانه از طریق یک دستگاه مخصوص با کمترین آسیب به تسمه نصب می شوند و از طریق یک پین به هم متصل می شوند. این یک اتصال صاف را فراهم می کند که برای نوار نقاله ها و قرقره های کوچک بسیار عالی است. در ادامه مقاله تسمه استیل کانوایر از سایت کلید آهن ما را همراهی کنید.

 خلاصه

سیستم‌های نقاله سایت کلیدآهن نتایج دقیق و قابل تکرار و حداکثر توان محصول را ارائه می‌دهند. تسمه استیل کانوایر ما که از با کیفیت ترین مواد ساخته شده اند به گونه ای طراحی شده اند که رد پای کوچکی داشته باشند و به راحتی می توان آنها را طوری پیکربندی کرد که تقریباً در هر فضای مغازه ای قرار بگیرند. سایت ما می تواند پشتیبانی مهندسی را برای اطمینان از سفارشی سازی سیستم تسمه ی جدید شما و مطابق با مشخصات دقیق شما ارائه دهد. ما در این مقاله تسمه استیل کانوایر به مواردی  نوار نقاله، تسمه فولادی، نوار استیل نسوز، نقاله زنجیره ای و توری نوار اشاره کردیم.

منبع : www.directindustry.com