ورق استیل برای لوستر


لیست قیمت های مرتبط

لیست قیمت مرتبطی وجود ندارد

دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

ورق استیل برای لوستر

ورق استیل در لوستر

نحوه تشخیص اینکه کدام ورق استیل برای لوستر استفاده شده!

ورق استیل برای لوستر استفاده می شود؟ این سوالی است که فروشگاه کلیدآهن قصد دارد در این مقاله جواب آن را برای شما به طور کامل شرح دهد. تست های زیادی وجود دارد که می توان برای تایید یک ماده خاص در لوستر بدون آسیب رساندن به آن انجام داد.

در اینجا تست هایی برای تایید رایج ترین استیل مورد استفاده در وسایل روشنایی مانند برنج، کروم، نیکل و آلومینیوم توضیح داده شده است. این فلزات را می توان به راحتی با فلزات خاصی که مشابه آنها هستند اشتباه گرفت. از این رو، دانستن این تست ها می تواند به تشخیص لوسترهای تقلبی و واقعی کمک کند.

انواع استیل را بدون آسیب رساندن به فلز وسایل نور شناسایی کنید! شناسایی فوراً یک استیل خاص، دانستن خواص مغناطیسی آن کمک زیادی می کند. در ادامه تمام استیل هایی که معمولا در وسایل روشنایی استفاده می شوند و اینکه کدام یک مغناطیسی و همچنین غیر مغناطیسی هستند را نشان می دهد.

کدام ورق استیل برای لوستر استفاده می شود؟

برنج

برنج به طور کلی روی آهن، استیل، نیکل، آلومینیوم و روی آبکاری می شود. برای تشخیص اینکه دستگاه نور از برنج جامد ساخته شده است یا استیل دیگری با لایه نازکی از ورق برنجی روی آن وجود دارد، آزمایشات زیر را می توان انجام داد:

تست آهنربا

برنج به آهنربا جذب نمی شود در حالی که اگر آهن یا استیل با برنج آبکاری شود، آهن ربا را جذب می کند. همین امر برای نیکل روکش شده با برنج نیز صادق است. برنج جامد جذب آهنربا نمی شود در حالی که نیکل تمایل زیادی به آهنربا نشان می دهد.

آلومینیوم و روی با آهنربا جذب نمی شوند؛ بنابراین از ویژگی متفاوت استیل استفاده می شود، یعنی چکش خواری (قابلیت تغییر شکل به شکل های متفاوت در اثر فشار). آلومینیوم فلزی بسیار چکش‌ خوار است؛ بنابراین اگر روی آن برنجی باشد، به راحتی خم می‌شود و می‌توان آن را بدون آسیب به شکل قبلی بازگرداند.

تست صدا

برای تمایز بین روی با روکش برنج، می توان صدایی را که هر استیل در هنگام برخورد تولید می کند مشاهده کرد. از آنجایی که برنج آلیاژی از روی و مس است و از این رو بسیار سنگین تر از روی جامد است. پس از ضربه زدن با قاشق یا سکه، برنج صدای سنگینی را در مقایسه با روی با روکش برنجی تولید می کند که به راحتی قابل تشخیص است.

ورق استیل برای لوستر

استیل برای لوستر

ورق استیل برای لوستر چیست؟

ورق استیل یا ورق استنلس استیل به ورق های ضد زنگ گفته می شود که در مقابل زنگ زدگی بسیار با دوام است. این نوع از ورق ها در آلیاژهای گوناگونی مانند: ورق استیل 430 ، ورق استیل 304 در بازار توزیع می شوند و به دلیل خاصیت و کاربرد ورق استیل در آن صنف مصرف می شود.

صنایعی که از ورق استیل استفاده می کنند و ورق استیل برای آنها کاربردهای گوناگون دارد را می توان از صنف صنایع ساختمانی، لوستر سازان، سازندگان لوازم آشپزخانه، سازندگان لوازم بیمارستانی و اتاق عمل، سازندگان لوازم دکوراتیو اشاره کرد.

ورق استیل دکوراتیو برای لوستر

ورق استیل برای لوستر بسیار کار آمد و جذاب است؛ زیرا ورق استیل دکوراتیو با ویژگی براق وجلا بخشی که دارد در زیبایی آن تاثیری بسیاری دارد. این نوع ورق کاربردهای بسیار در تزئینات خانه دارد به همین دلیل امروزه جزء پرفروش ترین ورق های استیل به شمار می آید.

نتیجه گیری

امروزه ورق استیل برای لوستر کاربرد بسیار دارد. ما در این مقاله از سایت کلیدآهن به بررسی ورق استیل دکوراتیو و کاربرد آن در لوستر توضیح دادیم. همچنین نحوه تشخیص ورق استیل که در لوستر به کار رفته را برای شما آموزش دادیم. امیدوارم که ای مطالب مورد پسند شما واقع شده باشد.

تماس بگیرید

محصولات