روش های برش ورق استیل


لیست قیمت های مرتبط

لیست قیمت مرتبطی وجود ندارد

دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

روش برش ورق استیل

روش های برش ورق استیل

نحوه برش ورق استیل

روش های برش ورق استیل گوناگون است  که هر یک نسبت به نوع آلیاژ و ضخامن ورق، کاربردهای مختلفی دارد. ورق استیل به دلیل استحکام و انعطاف پذیری بالا برای صنایع مختلفی کاربرد دارد. سایت کلیدآهن در این مقاله قصد دارد به بررسی نحوه برش ورق استیل دکوراتیو، ورق استیل صنعتی و… را برای شما شرح دهد. همچینین لازم به ذکر است که روش های برش ورق استیل متعددی وجود دارد، با ما همراه باشید تا به شما آموزش کامل آن ها بدهیم.

انواع روش های برش ورق استیل

برش لیزری:

لیزر برای اهداف زیادی استفاده می شود. یکی از روش های استفاده از آنها برای برش صفحات استیل است. در فولاد نرم، فولاد ضد زنگ و ورق آلومینیومی، فرآیند برش لیزری بسیار دقیق است، کیفیت برش عالی را به همراه دارد، دارای پهنای بسیار کوچک و ناحیه تأثیر حرارت کوچک است و امکان برش اشکال بسیار پیچیده و سوراخ‌های کوچک را فراهم می‌کند.

قیچی های برش ورق استیل

این ابزار برقی ارتقا یافته از برش‌های قلع دستی، زمانی که پروژه شما نیاز به برش ورق‌های استیل حجیم یا بلند دارد، مفید است. این روش می تواند برش های تمیز زیادی را به سرعت انجام دهد.

برش دادن ورق استیل به وسیله این قیچی امکانات زیادی دارد که شامل موارد زیر می باشد:

  • فولاد ضد زنگ CRV، سخت و بادوام
  • تیغه عملیات حرارتی، تیز و سخت
  • دسته پی وی سی طراحی ارگونومیک، دستگیره راحت
  • قفل ایمنی، قفل باز و بستن آسان برای سیستم امنیتی راحت.
  • لبه های برش دندانه دار از لیز خوردن مواد در حین استفاده جلوگیری می کند.

اره های مخصوص برشکاری

ابزار اصلی برش استیل با اره برقی دستی، یک گزینه آسان و ارزان برای برش استیل است. ایده آل برای پروژه های کوچک و نیازهای بهبود خانه، اره برقی معمولاً یکی از اولین ابزارهایی است که صاحب خانه خریداری می کند، به دلیل هزینه کم و تطبیق پذیری آن.

برش ورق استیل

نحوه برش ورق استیل

برش گیوتین

نحوه برش ورق استیل گیوتین هدف بسیار خاصی دارد. مانند فرآیند گیوتنینگ که در صنعت چاپ برای برش کاغذ یا کارت به اندازه و ابعاد خاص با دقت مطلق استفاده می شود، از این دستگاه ها می توان برای شکل دادن به ورق های فلزی در اندازه ها، ابعاد و مقیاس های مختلف استفاده کرد.

گیوتین ها به عنوان ابزاری ضروری برای برآورده کردن نیازها و مشخصات مشتریان خود، به یک عنصر اصلی برای بسیاری از انواع مختلف شرکت های فلزکاری تبدیل شده اند.

گیوتینگ ممکن است به عنوان یک بخش واحد از فرآیند شکل دهی فلز استفاده شود که به موجب آن برای مرحله بعدی آماده می شود، یا به عنوان بخشی کامل از فرآیندی که در آن ورق های فلزی به دلایل مختلفی نیاز به تولید دارند. این دستگاه ها با استفاده از دستگاه برش مکانیزه که می تواند ورق را با اندازه گیری ها و زوایای دقیق هدایت کند، یکی از مهمترین نقش ها را در شکل دهی فلزات ایفا می کند.

برشکاری استیل واتر جت

کاتر فلزی واتر جت ابزاری است که از جت آب پرفشار برای برش فلز استفاده می کند. آب با یک ماده ساینده مخلوط می شود و از طریق یک سوراخ جواهر در دستگاه برش فلز جت آب عبور می کند و یک جت پرفشار ایجاد می کند که می تواند به سرعت فلزات را فرسایش دهد و به راحتی از بین آنها برش دهد.

روش های برش ورق استیل چه کاربردی دارد؟

امروزه برشکاری ورق استیل کاربردهای بسیاری در صنایع گوناگون دارد. لازم به ذکر است که ورق استیل دکوراتیو به دلیل کاربردی که در تزئینات خانه دارد، بیشتر از ورق های دیگر در معرض برشکاری قرار می گیرد. شما عزیزان می توانید که انواع ورق استیل با طرح های مختلف را در فروشگاه کلیدآهن به صورت آنلاین خریداری کنید. امیدوارم که روش های برش ورق استیل و نحوه برش ورق استیل را در این مقاله به خوبی آموزش دیده باشید.

تماس بگیرید

محصولات