تسمه تایم استیل


لیست قیمت های مرتبط
دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

تسمه تایم

تسمه تایم استیل : همه چیز در موتور وسیله نقلیه شما با دقت کار می کند تا عملکردی روان و کاربردی ایجاد کند. به منظور تضمین این زمان بندی خاص، زنجیر یا تسمه تایم با میل بادامک و میل لنگ کار می کند تا حرکت سوپاپ ها و پیستون ها را در هماهنگی کامل حفظ کند. در حالی که از تسمه تایم و زنجیر برای ایجاد عمل مشابه استفاده می شود، تفاوت جزئی بین این دو وجود دارد.

میل بادامک در موتور سوپاپ ها را کنترل می کند تا سوخت و هوا به داخل و خارج شود. در همان زمان، میل لنگ پیستون ها را به سمت بالا و پایین حرکت می دهد. به این زمان‌بندی مکانیکی می‌گویند و همزمانی این توابع ضروری است. اگر زمان بندی مکانیکی خاموش باشد، ممکن است به سوپاپ ها، پیستون ها، موتور یا سایر قطعات آسیب وارد شود. هدف تسمه یا زنجیر تایم اطمینان از هماهنگی با نگه داشتن هر چرخش در سرعت دقیق است. در این مقاله تسمه استیل تایم از سایت کلیدآهن به تسمه تایم متری، تسمه تایم cnc، تسمه تایمینگ xl، تسمه و پولی تایمینگ شما را آشنا می کنیم.

تسمه تایم متری

تسمه تایم متری درابزار بررسی کشش تسمه تایم برای استفاده در تسمه های تایم در خودروهایی که سازنده مشخص می کند که کشش تسمه تایم بر اساس نیوتن متر در یک مکان مشخص در دهانه تسمه بین قرقره ها تنظیم شود. این ابزار کشش لازم برای فشار دادن تسمه تایم را اندازه گیری می کند و به شما امکان می دهد موقعیت قرقره کشنده تسمه تایم را دقیقاً در نقطه مناسب تنظیم کنید

. استفاده از این ابزار سایت کلید آهن فرآیند نصب تسمه تایم  استیل را سرعت می بخشد، زیرا کار حدس زدن در تنظیم صحیح تسمه تایم را از بین می برد، و شما را از داشتن تسمه ای که خیلی شل و ول می کند، یا یک بار داغ زوزه می کشد، از سفت بودن باز می دارد.می توان از آن برای تنظیم کشش روی تسمه بادامک استفاده کرد که در آن حرکت تسمه تایم با بار اندازه گیری می شود.مناسب برای استفاده در عرض های مختلف تسمه بادامک.علامت گذاری افزایشی واضح با دستگیره پیچ خورده برای اندازه گیری دقیق.مقیاس دوگانه امکان خواندن از بالا یا پایین ابزار را می دهد.

 تسمه تایم cnc

این قرقره تایم برای تسمه های تایم با عرض 6 میلی متر مناسب است

  1. ساخته شده از آلومینیوم با کیفیت بالا، قوی و با دوام، درمان اکسیداسیون سطح، ضد زنگ و ضد خوردگی
  2. بسیار مفید در درایوهای با سرعت بالا که نیاز به بهبود ظرفیت سیم پیچ تسمه دارند
  3. به طور گسترده در چاپگرهای 3 بعدی، ماشین های فرز، ماشین های تراش موتور cnc، ماشین های شکل دهی دنده، ماشین های حفاری دنده، ماشین های حفاری یا سایر موارد انتقال مکانیکی استفاده می شود.
  4. چرخ سنکرون با ساختار پایدار و عملکرد عالی و عمر طولانی همراه است

تسمه تایمینگ xl

مواد کمربند، از لاستیک کلروپرن مصنوعی با کیفیت بالا استفاده کنید، مواد اسکلت از طناب فیبر شیشه ای با کیفیت بالا ساخته شده است، سطح دندانه دار با پارچه نایلونی الاستیک مقاوم در برابر سایش محافظت می شود.این محصول دارای عملکرد دینامیکی خوب، عملکرد خوب و مقاومت خوب در برابر ترک است. دارای عملکرد عالی ازن و همچنین مقاومت در برابر پیری، مقاومت در برابر حرارت و مقاومت در برابر سایش است.

تسمه تایمینگ xl

 تسمه و پولی تایمینگ

پولی تسمه تایم استیل  گیت دقیقاً برای تناسب پرس مثبت با حداقل لرزش تسمه طراحی شده اند و برای بهینه سازی عملکرد و عمر مفید سیستم محرک تسمه تایم گیت شما طراحی شده اند. اگر یک سیستم محرک تسمه غیراستاندارد دارید، تیم فلزات ساخته شده به سفارش گیت می تواند با شما برای طراحی یک راه حل مهندسی سفارشی همکاری کند.هنگام تعیین وضعیت پولی تسمه تایم خود، یک راه بالقوه ساده برای شروع این است که نحوه عملکرد تسمه و سیستم پولی را بررسی کنید. اگر تنظیمات شما مانند قبل تکان می خورد یا به نرمی حرکت نمی کند، ممکن است نشانه ای از خراب شدن و نیاز به تعویض قطعه باشد. در حالی که اعتبار نهایی یک پولی تسمه تایم بد نیست، اما می تواند اولین نشانه ای از نوعی مشکل باشد که باید به آن پرداخته شود. در ادامه سایت کلید آهن با ما همراه باشید.

مجموعه

تسمه تایم، تسمه کلاسیک v عمدتا صادر می شود. شرکت ما دارای نیروی فنی قوی است و می تواند توسعه و تولید محصولات مختلف فولاد ضد زنگ را بر عهده بگیرد. هنگام همکاری با مشتری، ما بالاترین کیفیت خدمات را به خریداران ارائه می دهیم. ما یک تیم فروش اختصاصی و تهاجمی و شعبه های زیادی داریم که به مشتریان اصلی خود خدمات ارائه می دهند.

بر اساس برآورده کردن نیازهای مشتری، ما در تلاش هستیم تا هزینه های تولید را کاهش دهیم، کیفیت محصول را تضمین کنیم، چرخه های تولید را کوتاه کنیم، در نتیجه در هزینه ها برای مشتریان صرفه جویی کنیم، و محصولات با بالاترین کیفیت و خدمات قابل توجه را به مشتریان ارائه دهیم. تسمه‌های تایم یکی از مهم‌ترین بخش‌های درایوهای انتقال قدرت هستند که ویژگی‌های مهمی مانند نسبت سرعت ثابت، عدم تنش مجدد پس از نصب، تعمیر و نگهداری کم با تنوع گسترده ظرفیت انتقال نیرو و سرعت درایو را از خود نشان می‌دهند. . در این مقاله تسمه استیل تایم از سایت کلیدآهن به تسمه تایم متری، تسمه تایم cnc، تسمه تایمینگ xl، تسمه و پولی تایمینگ شما را آشنا کردیم.

منبع : en.wikipedia.org