میلگرد ترانس استیل


لیست قیمت های مرتبط

لیست قیمت مرتبطی وجود ندارد

دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

میلگرد ترانس

میلگرد ترانس استیل : فولاد الکتریکی که به آن فولاد لمینت، فولاد الکتریکی سیلیکونی، فولاد سیلیکونی یا فولاد ترانسفورماتور نیز می‌گویند، ماده‌ای است که برای تولید هسته‌های مغناطیسی خاص مانند استاتورها و روتورها در ترانسفورماتورها و موتورها استفاده می‌شود. فولاد الکتریکی همچنین یک ماده ضروری برای صنایع برق، الکترونیک و نظامی است. فولاد الکتریکی غیر جهت دار معمولاً دارای سطح 2٪ -3.5٪ سیلیکون است. دارای خواص مغناطیسی مشابهی در همه جهات است که اصطلاحاً همسانگردی نامیده می شود.

فولاد الکتریکی دانه گرا معمولاً حاوی سطح 3٪ سیلیکون است و به گونه ای پردازش می شود تا خواص ایده آل در جهت نورد ایجاد شود. فولاد نورد سرد غیر دانه گرا ارزانتر از فولاد نورد سرد دانه گرا است. crngo را می توان در کاربردهای هزینه محور با جهت ناپایدار شار مغناطیسی مانند موتورهای الکتریکی و ژنراتورها استفاده کرد. crgo معمولاً به شکل سیم پیچ است و باید بیشتر به لایه های لایه بریده شود، که در برنامه های هسته ترانسفورماتور مانند قطعات داخلی خاص ترانسفورماتورهای خروجی صدا استفاده می شود. ما در این مقاله میلگرد ترانس استیل از سایت کلیدآهن به میلگرد ترانس چیست؟، محاسبه وزن، وزن میلگرد، سنجش وزن، میلگرد دو پولیشه، انواع میلگرد استیل صنعتی و کارخانه کشش شما را آشنا کنیم.

میلگرد ترانس استیل چیست؟

از پرمصرف ترین مصالح و در زیر بنا و اسکلت و در ساختمان سازی از اهمیت بسیاری برخوردار است. میلگرد ترانس نامیده می شود. مقاومت کششی  پایین بتن در مقاطع فولادی برای جبران این مقاومت استفاده می شود. میلگرد ترانس در سازه بتن آرمه مورد استفاده قرار گرفته، و عرض و طول آن معین می باشد.  میلگرد دارای انواع مختلف میلگرد ترانسمیسیون یکی از نمونه آن می باشد. در نتیجه این محصول از نظر تشابه به میلگرد سازه ندارد، و این میلگرد در جاهایی استفاده می شود، که اهمیت زیبایی و ظاهری آن خیلی قابل توجه باشد. این محصول در ساختمان سازی و صنعت به کار می رود. البته در مواردی مانند تقویت سازه، شبکه بندی و فرفوژه مورد استفاده قرار می گیرد.

محاسبه وزن میلگرد ترانس چگونه است؟

پرکاربردترین فلزات که میلگرد ترانس استیل می باشد، و استفاده آن در خیلی از صنایع  است. در پروژه های متنوع برای جبران مقاومت از میلگرد ترانس استفاده می شود. در ادامه مقاله میلگرد ترانس استیل از سایت کلید آهن به وزن میلگرد ترانس می پردازیم.

وزن میلگرد ترانس

وزن انواع میلگرد، بر اساس تاثیر عوامل متنوع روی تولید متغیر است،  و بنابراین تغییر کردن وزن میلگرد بر حسب قطر و طول می باشد. اما اگر میلگردهای متنوع را به یک صورت بیان کنیم، از دین(DIN) علامت استاندارد در ایران استفاده می کنیم.

 سنجش وزن میلگرد ترانس

قطر میله ترانس تقریبا بین ۶ الی ۳۲میلی متر می باشد. و طول ۱۲ متر تقریبا به صورت استاندارد است. دلیل اهمیت سنجش وزن میلگرد، که به تمام رساندن پروژه ها در صنایع متنوع  استفاده بیشتری از میلگرد می شود. وزن محصول از آیتم های حائز اهمیت برای محاسبه دقیق هزینه های تهیه پروژه می باشد. اگر اشتباه در محاسبه وزن آهن آلات رخ دهد، پروژه در قیمت نهایی  در محاسبه آن به مشکل برمی خورد. به این دلیل که برای طراحی پروژه ها و سازه ها متنوع و محاسبه دقیق در بیاد، باید وزن میلگرد ترانس استیل را بدانید.

میلگرد دو پولیشه

میلگرد دو پولیش چیست؟ این میلگرد سطحی آیینه ای دارد. واز فرایند گرم پدید می آید. براقی و درخشانی این میلگرد از تک پولیش زیاد می باشد. به سبب زیبایی که در ظاهر آیینه ای دارد، باعث شده که بیشتر به چشم بیاد و زیباتر جلوه دهد. و برای سازه های معماری، مکان های خاص و ساخت قطعات خودرو که به شکل آیینه ای و فلز محکم نیاز دارند، استفاده می شود. و از مزیت این محصول خاصین نشکن را دارد.

انواع میلگردهای صنعتی

  • میلگرد کششی
  • میلگرد مسوار
  • میلگرد ساده
  • میلگرد سنگ خورده، تک پولیش و دو پولیش

میلگردهای صنعتی

کارخانه کشش میلگرد ترانس

از با سابقه ترین صنعت در ایران که در تهیه میلگرد صنعتی و میلگرد کشش شده، که گروه صنعتی آتروپات با تجربه ۲۰ سال فعالیت دارد. این کارخانه، در ایران به تامین وسیع ترین و بهترین میلگرد ترانسمیسیون را دارد. این مجموعه با دار بودن ظرفیت تولید و مقاطع کششی که با بیش از ۶۰۰تن می رسد. همچنین سایزها و تولیدات آتروپات ۱۰ تا ۵۰ میلیمتر می باشد. این گروه در مجموعه کیفیت این محصولات نقش درخشانی دارد، و از جانب مدیران این مجموعه، تاکید بر گزینش مواد اولیه با بهترین کیفیت و استاندارد و در خط تولید کنترل پیوسته شود. یکی از مزیت این گروه، اجرت گرفتن کشش میلگرد با قیمت مناسب و به نحوه منصفانه از مشتری است. و این گروه با مشتریان خود به اشکال متفاوت، همکاری داشته و خدمات آنها را در کوتاه ترین مدت و با کمترین ضایعات، انجام می دهند. بهترین محصولات را می توانید از سایت کلید آهن خریداری کنید.

خلاصه

از بهترین شرکت های تولید کننده با کیفیت عالی و ساده میلگرد ترانس استیل، شرکت فولاد خراسان می باشد. میلگرد های نیشابور در بازار نمونه ای از این کارخانه می باشد. برای اطلاع بروز قیمت میلگرد های کارخانه های مختلف و میلگردهای نیشابور، می توانید به صفحه محصولات وب سایت کلیدآهن وارد شوید. در این مقاله میلگرد ترانس استیل سعی داشتیم به همه کاربردهای میلگرد از جمله میلگرد ترانس چیست؟، محاسبه وزن میلگرد استیل ، وزن میلگرد، سنجش وزن، میلگرد دوپولیشه، انواع میلگرد صنعتی و کارخانه کشش آشنا کنیم؛امیدواریم با مطالعه این مقاله و بهترین تولید کننده میلگرد ترانس استیل انتخاب خود را به اهداف خود برسید.

منبع : alibaba.com