انواع ورق استیل طرح دار


دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

ورق استیل طرح دار

انواع ورق استیل طرح دار

ورق استیل طرح دار

انواع ورق استیل طرح دار از نظر زیبایی شناسی، طیف وسیعی از طرح های تصادفی و متقارن را ارائه می دهند که هم مدرن و هم جذاب هستند. سایت کلیدآهن قصد دارد در این مقاله به بررسی آن بپردازد. برخلاف فلزات ساده، مسطح و آسیاب شده، وجود یک الگو می تواند به پنهان کردن خراش، فرورفتگی، اثر انگشت و آسیب کلی ضربه کمک کند.

ورق استیل طرح دار چیست؟

ورق استیل طرح دار با قیمت های مقرون به صرفه، طول های سفارشی و طراحی برش، واقعاً می تواند هر چیزی را لوکس به نظر برساند.

از نظر زیبایی، انواع ورق استیل طرح دار می تواند تصادفی و متقارن باشد و آن را از نظر ظاهری مدرن و جذاب نگه می دارد. رشد استیل طرح ‌دار ضد زنگ در سال‌های اخیر باورنکردنی است، به طور گسترده در صنعت مهمان‌نوازی و مد محبوبیت پیدا کرده است، هتل‌ها با استفاده از استیل طرح‌دار تزئینی که برندهای کالیبر بالا از آن برای نمایش‌های باند خود استفاده می‌کنند، حس لوکس خود را هنگام ورود ایجاد می‌کنند. به همین دلیل  است که معماران و طراحان به آن مراجعه می کنند.

کاربرد های انواع ورق استیل طرح دار

ورق های بافت دار و ورق های استیل ضد زنگ نورد سرد با طرح سطحی هستند. سطح ورق های طرح نورد شده و فرز تزئینی در برابر اثر انگشت، خط و خش یا سایر علائم ساییدگی، مقاوم است؛ بنابراین آنها برای:

  • پوشش دیوارهای داخلی و خارجی
  • نماها
  • کابین آسانسور
  • پله برقی
  • اتاق های بهداشتی
  • پیشخوان و بارها
  •  واحدهای سردخانه
  • ویترین

و همچنین برای بسیاری از کاربردهای دیگر بسیار مناسب هستند.

ورق های بافت دار

غلتک های بالایی و پایینی ساختار برجسته ای را به ورق نورد الگو می دهند. این رول برجسته ورق را محکم تر و سفت تر می کند و باعث کاهش ضخامت می شود. این باعث کاهش وزن و حفظ ثبات ورق می شود.

ساختار ورق مقاومت اصطکاک سطح پایین تری را تضمین می کند. به عنوان مثال، ورق های نورد الگوی 5WL و 6WL برای حمل و نقل کالا در صنایع غذایی و نوشیدنی، بسته بندی و تولید کاغذ بسیار مناسب هستند.

ورق های رول تزئینی

یک ورق نورد تزئینی فقط روی سطح بالایی خود یک طرح دارد و سطح داخلی به طور یکنواخت صیقلی باقی می ماند. هر دو نوع ورق های بافت دار را می توان در طیف گسترده ای از الگوها تحویل داد.

انواع استیل طرح دار

انواع ورق های استیل طرح دار

ورق سوراخ دار برای دکوراسیون داخلی یا خارجی

ورق سوراخ دار تزئینی، انتخابی از طرح های زیباتر، ورقه ای است که با سوراخ های خیره کننده سوراخ شده است. این  ورق عمدتا برای کاربردهای معماری استفاده می شود که در آن نیاز به جلوه زیبایی شناسی وجود دارد، چه تزئینات داخلی و چه دکوراسیون خارجی.

شرکت کلیدآهن می تواند انواع ورق های استیل تزئینی را در مواد مختلف از جمله: ورق استنلس استیل صنعتی، ورق استنلس استیل دکوراتیو و غیره عرضه کند.

خرید انواع ورق استیل طرح دار

برای دستیابی به سطحی ضد لغزش و محافظ، ورق طرحدار استیل را از انبار آلومینیوم خریداری کنید. طراحی نمادین طرح دار دارای روکشی سخت و بادوام و همچنین ظاهری معاصر است. مورد استفاده در برنامه های مختلف مانند؛ کفپوش، میز، آشپزخانه و حمام، اتصالات بار و حمل و نقل جاده ای. این آلیاژ در ضخامت های مختلف موجود است و به عنوان استاندارد 304 برای مقاومت در برابر خوردگی عالی عرضه می شود.

درباره انواع ورق استیل طرح دار

ساخت انواع ورق استیل طرح دار با لغزش مواد زیر برس های ساینده هماهنگ انجام می شود. با انجام این کار، تولیدکنندگان می توانند ورق های استیل ضد زنگ معمولی را به یک ماده طرح دار و لوکس تبدیل کنند. در صنعت، تولیدکنندگان می‌توانند فرآیند لغزش را روی ورق‌های مسی یا ورق‌های برنجی تکرار کنند. طراحی طرح دار روی این نوع ورق استیل ضد زنگ دوام و استحکام بیشتری را ایجاد می کند. امیدوارم که این مطالب از وبسایت کلیدآهن مورد پسند شما واقع شده باشد.

تماس بگیرید

محصولات