انواع ورق استیل طرح دار


لیست قیمت های مرتبط
دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

ورق استیل طرح دار

انواع ورق استیل تزئینی

ورق استیل طرح دار

انواع ورق استیل طرح دار از نظر زیبایی شناسی، طیف وسیعی از طرح های تصادفی و متقارن را ارائه می دهند که هم مدرن و هم جذاب هستند. سایت کلیدآهن قصد دارد در این مقاله به بررسی آن بپردازد. برخلاف فلزات ساده، مسطح و آسیاب شده، وجود یک الگو می تواند به پنهان کردن خراش، فرورفتگی، اثر انگشت و آسیب کلی ضربه کمک کند.

ورق طرح دار فلزی چیست؟

ورق استیل تزئینی با قیمت های مقرون به صرفه، طول های سفارشی و طراحی برش، واقعاً می تواند هر چیزی را لوکس به نظر برساند.

از نظر زیبایی، انواع ورق استیل طرح دار می تواند تصادفی و متقارن باشد و آن را از نظر ظاهری مدرن و جذاب نگه می دارد. رشد ورق طرح دار فلزی در سال‌های اخیر باورنکردنی است، به طور گسترده در صنعت مهمان‌نوازی و مد محبوبیت پیدا کرده است، هتل‌ها با استفاده از استیل طرح‌دار تزئینی که برندهای کالیبر بالا از آن برای نمایش‌های باند خود استفاده می‌کنند، حس لوکس خود را هنگام ورود ایجاد می‌کنند. به همین دلیل  است که معماران و طراحان به آن مراجعه می کنند.

کاربرد های انواع استیل طرح دار

ورق های بافت دار و ورق های استیل ضد زنگ نورد سرد با طرح سطحی هستند. سطح ورق های طرح نورد شده و فرز تزئینی در برابر اثر انگشت، خط و خش یا سایر علائم ساییدگی، مقاوم است؛ بنابراین آنها برای:

 • پوشش دیوارهای داخلی و خارجی
 • نماها
 • کابین آسانسور
 • پله برقی
 • اتاق های بهداشتی
 • پیشخوان و بارها
 •  واحدهای سردخانه
 • ویترین

و همچنین برای بسیاری از کاربردهای دیگر بسیار مناسب هستند.

جدول وزنی ورق استیل

ردیف طول ورق استیل (mm) عرض ورق استیل (mm) ضخامت ورق استیل (mm) وزن ورق استیل (kg)
1 2000 1000 0.4 6.2
2 2000 1000 0.5 8
3 2000 1000 0.6 10
4 2000 1000 0.7 11
5 2000 1000 0.8 13
6 2000 1000 0.9 14
7 2000 1000 1 16
8 2000 1000 1.25 20
9 2000 1000 1.5 24
10 2000 1000 2 32
11 2000 1000 3 48

انواع ورق استیل طرح دار

 • ورق استیل خش دار
 • ورق استیل طلایی نازک
 • ورق استیل 304 مات
 • ورق استیل طلایی طرح دار

ورق های بافت دار

غلتک های بالایی و پایینی ساختار برجسته ای را به ورق نورد الگو می دهند. این رول برجسته ورق را محکم تر و سفت تر می کند و باعث کاهش ضخامت می شود. این باعث کاهش وزن و حفظ ثبات ورق می شود.

ساختار ورق مقاومت اصطکاک سطح پایین تری را تضمین می کند. به عنوان مثال، ورق های نورد الگوی 5WL و 6WL برای حمل و نقل کالا در صنایع غذایی و نوشیدنی، بسته بندی و تولید کاغذ بسیار مناسب هستند.

ورق های رول تزئینی

یک ورق نورد تزئینی فقط روی سطح بالایی خود یک طرح دارد و سطح داخلی به طور یکنواخت صیقلی باقی می ماند. هر دو نوع ورق های بافت دار را می توان در طیف گسترده ای از الگوها تحویل داد.

انواع استیل طرح دار

انواع ورق طرح دار فلزی

ورق سوراخ دار برای دکوراسیون داخلی یا خارجی

ورق سوراخ دار تزئینی، انتخابی از طرح های زیباتر، ورقه ای است که با سوراخ های خیره کننده سوراخ شده است. این  ورق عمدتا برای کاربردهای معماری استفاده می شود که در آن نیاز به جلوه زیبایی شناسی وجود دارد، چه تزئینات داخلی و چه دکوراسیون خارجی.

شرکت کلیدآهن می تواند انواع ورق های استیل تزئینی را در مواد مختلف از جمله: ورق استنلس استیل صنعتی، ورق استنلس استیل دکوراتیو و غیره عرضه کند.

خرید انواع ورق استیل طرح دار

برای دستیابی به سطحی ضد لغزش و محافظ، ورق طرحدار استیل را از انبار آلومینیوم خریداری کنید. طراحی نمادین طرح دار دارای روکشی سخت و بادوام و همچنین ظاهری معاصر است. مورد استفاده در برنامه های مختلف مانند؛ کفپوش، میز، آشپزخانه و حمام، اتصالات بار و حمل و نقل جاده ای. این آلیاژ در ضخامت های مختلف موجود است و به عنوان استاندارد 304 برای مقاومت در برابر خوردگی عالی عرضه می شود.

قیمت ورق طرح دار فلزی

ساخت انواع ورق استیل طرح دار با لغزش مواد زیر برس های ساینده هماهنگ انجام می شود. با انجام این کار، تولیدکنندگان می توانند ورق های استیل ضد زنگ معمولی را به یک ماده طرح دار و لوکس تبدیل کنند. در صنعت، تولیدکنندگان می‌توانند فرآیند لغزش را روی ورق‌های مسی یا ورق‌های برنجی تکرار کنند. طراحی طرح دار روی این نوع ورق استیل ضد زنگ دوام و استحکام بیشتری را ایجاد می کند که این امر روی قیمت آن تاثیر زیادی دارد. امیدوارم که این مطالب از وبسایت کلیدآهن مورد پسند شما واقع شده باشد. همچنین می توانید برای اطلاع از آخرین قیمت استیل طرح دار، ورق استیل خش دار، ورق استیل طلایی نازک، ورق استیل 304 مات و ورق استیل دکوراتیو به مجموعه کلید آهن مراجعه نمایید.

منابع: precisionmicro

سوالات متداول

ورق استیل طرح دار چیست؟

از نظر زیبایی شناسی، طیف وسیعی از طرح های تصادفی و متقارن را ارائه می دهند که هم مدرن و هم جذاب هستند.

کاربرد مهم ورق استیل تزئینی چیست؟

پوشش دیوارهای داخلی و خارجی