انواع ورق استیل نسوز


لیست قیمت های مرتبط

لیست قیمت مرتبطی وجود ندارد

دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

 ورق استیل نسوز

ورق نسوز چیست‌؟

انواع ورق استیل نسوز چیست: ورق های آستنیتی هستند که از یک آلیاژ مقاوم در برابر حرارت با تحمل اکسیداسیون فوق العاده تا دمای 2000 درجه فارنهایت در شرایط چرخه ای متوسط ​​ساخته شده اند. ورق استیل ۳۱۰s هم جوشی است با تلفیقی از خصوصیات فرم پذیری مطلوب و توانایی جوشکاری که مطابق با شرایط، با درجه حرارت بسیار تنظیم گشته است. کابرد ورق فولاد ۳۱۰ نگیر نسوز بسیار متنوع است که در صنایع مختلفی استفاده می شود.

این نوع استیل در برابر حرارت پیوسته در حداکثر دمای  ۱۱۵۰درجه سانتی گراد سبب پایین آمدن گاز های سولفور می شوند.‌ نیز برای خدمات پی در پی تا حداکثر دمای ۱۰۴۰ درجه سانتی گراد به کار برده می شوند. ما در این مقاله از سایت کلیدآهن مرکز فروش استیل نسوز، به بررسی اینکه انواع ورق آهن نسوز چیست می پردازیم.

کاربرد ورق استیل ۳۱۰ نگیر نسوز چیست؟

ورق ها و صفحات استیل 310 ما در طیف گسترده ای از کاربردها و صنایع مختلف استفاده می شود. در زیر به چند مورد از آنها اشاره می کنیم:

 • از کاربردهای ورق استیل ۳۱۰s می توان به توانایی جوشکاری بالا و دوام زیاد مواد در برابر شکست به دلیل عملیات تنش، اشاره نمود.
 • این ورق استیل خاصیت غیر مغناطیسی ندارد و جز ورق استیل نگیر به شمار می آید.
 • کاربرد فولاد نسوز در تولید چراغ ها، زغال سنگ پلاستیکی و رخت آویز لوله
 • استفاده در قطعات کریوژنیک
 • به کار گیری این نوع فولاد نسوز در کمپانی های فولاد، ابزار آلات ذوب ، ابزار آلات ریخته گری پیوسته
 • از دیگر کاربردهای ورق ۳۱۰ روش های ریکاوری کانالیزور نفت، عود و…
 • مورد استفاده در محصولات مواد غذایی
 • استعمال ورق استیل ۳۱۰ در آتشکده های مشعل، لوله کشی و بازسازی مجدد
 • استفاده انواع ورق استیل نسوز ۴۸۴۱ در ماشین آلات معدن
 • استفاده از آن در کانال ها، لوله کشی و محفظه های باد
 • مورد استفاده در حفاظ های حرارتی و انعقاد حرارتی، کانال های چراغ، درب ها، رکتوماتور ها و…
انواع ورق استیل نسوز

کاربرد ورق استیل نسوز ۴۸۴۱

ویژگی ها انواع ورق فولاد نسوز چیست؟

ورق استیل ۳۱۰ نگیر نسوز معمولاً برای کاربردهای دمای بالا استفاده می شود. محتوای بالای نیکل و کروم آنها در مقایسه با نوع 304SS، استحکام دمایی بالا و مقاومت در برابر اکسیداسیون را ایجاد می کند. فولاد ضد زنگ نوع 310S  با نوع 310 یکسان است به جز محتوای کربن کمتری که بارش کاربید را به حداقل می رساند و جوش پذیری را بهبود می بخشد. آنها اساساً غیرمغناطیسی هستند و هنگامی که سرد می شوند، به آرامی مغناطیسی می شوند.

ورق استیل سورخ دار چیست؟

تولید انبوه ورق ها و صفحات فولادی ضد زنگ درجه 310 با رعایت تمام استانداردهای کیفیت بین المللی انجام می شود. علاوه بر این، ورق‌های سوراخ ‌دار 310 فولاد ضد زنگ به عنوان محصول فرعی فرآیند ماشین ‌کاری S 310 تولید می‌شوند. اینها معمولاً حاوی سوراخ هایی هستند که به مدیریت بهتر گرما کمک می کنند. صفحات شطرنجی استیل 310 سطوح ناهموار ضروری را برای استفاده در راه پله فراهم می کند.

جوشکاری و دمای ذوب استیل نسوز

ویژگی های عمده ورق آهن نسوز 310 توانایی اجرای کلیه روش های جوشکاری را برای آن مهیا نموده است. در مجموع برای جوشکاری فیوز, گرید ۳۱۰S پیشنهاد می شود. همچنین برای جوشکاری گرید ۳۱۰، شیوه جوش ذوبی و یا الکترود ۳۱۰ به کار برده می شود.

خرید ورق نسوز

انواع ورق استیل نسوز ۴۸۴۱ در صنایعی که نیاز به ورق هایی با دوام حرارتی بالا دارند استفاده می شود. ما در این مقاله از فروشگاه کلیدآهن کاربرد ورق استیل ۳۱۰s نگیر نسوز را برای شما شرح دادیم. این آلیاژ پس از قرار گرفتن در معرض طولانی مدت در دماهای بالا مستعد خوردگی بین دانه ای است. با این حال، آلیاژ 310 به دلیل محتوای بالای کروم (25٪) نسبت به اکثر آلیاژهای مقاوم در برابر حرارت، در برابر خوردگی مقاوم تر است. امیدوارم که با خواندن مطالب به مفهموم اینکه ورق استیل نسوز چیست‌ رسیده باشید. برای خرید ورق نسوز و اطلاع از اخرین قیمت آن، به فروشگاه کلیدآهن مراجعه نمایید.

سوالات متداول

ورق نسوز چیست؟

ورق های آستنیتی هستند که از یک آلیاژ مقاوم در برابر حرارت با تحمل اکسیداسیون فوق العاده تا دمای 2000 درجه فارنهایت در شرایط چرخه ای متوسط ​​ساخته شده اند.

مهم ترین کاربرد ورق های استیل نسوز چیست؟

به کار گیری این نوع استیل نسوز در کمپانی های فولاد، ابزار آلات ذوب ، ابزار آلات ریخته گری پیوسته