انواع ورق استیل 321


لیست قیمت های مرتبط
دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

ورق استیل 321

قیمت ورق استیل 409

ورق فولادی ضد زنگ 321 آستنیتی تثبیت شده، که دارای  مقاومت  خوبی در برابر خوردگی عمومی دارد.  پس از قرار گرفتن در معرض دما در محدوده بارش کروم 800 الی  1500 درجه فارنهایت (427 – 816 درجه سانتیگراد) در برابر خوردگی بین دانه  مقاومت عالی دارد. شما در این آلیاژ که در برابر اکسیداسیون تا دمای 1500 درجه فارنهایت (816 درجه سانتیگراد) مقاومت  خوبی مشاهده می کنید،  و خواص خزش و گسیختگی تنش بالاتری نسبت به آلیاژهای 304 و 304l دارد. همچنین دارای سفتی  دمای پایین خوب است.در این مقاله انواع ورق استیل 321 از سایت کلیدآهن به موضوعات مشابهی مانند ورق استیل فوق کشش، ورق استیل 316، خرید ورق استیل برای ساخت چاقو، انواع ورق استیل، قیمت ورق استیل 409 و استیل نسوز 321 اشاره خواهیم کرد.

ورق استیل فوق کشش

برای بهبود قابلیت کشش ورق‌های فولادی،  با استحکام فوق‌العاده با شکل‌پذیری پایین، فلنجینگ با یک پانچ تدریجی در تماس ایجاد شد. در پانچ با تماس تدریجی، با فشار دادن تدریجی لبه ورق با پایین شیب دار پانچ، تنش کششی کاهش می یابد. فرآیند فلنجینگ کششی با روش المان محدود برای به دست آوردن اطلاعات دقیق در طول فلنجینگ شبیه‌سازی شد. با افزایش طول فلنج، نسبت فلنجینگ کششی افزایش می‌یابد و شکستگی فراتر از مقدار بحرانی رخ می‌دهد. 

استیل نسوز 321

قیمت ورق استیل 409

قیمت ورق استیل 316

گرید 316 درجه استاندارد حاوی مولیبدن است که از نظر اهمیت بعد از انواع ورق استیل 304 در میان فولادهای زنگ نزن آستنیتی دوم است. مولیبدن نسبت به مشخصات ورق استیل 304 دارای 316 ویژگی بهتر مقاوم در برابر خوردگی است، به ویژه مقاومت بالاتر در برابر خوردگی حفره ای و شکافی در محیط های کلرید. ویژگی های شکل دهی و جوشکاری عالی دارد.

برای کاربرد در زمینه های صنعتی، معماری و حمل و نقل به آسانی ترمز یا رول به قطعات مختلف تبدیل می شود. درجه 316 همچنین دارای ویژگی های جوشکاری برجسته است. هنگام جوشکاری مقاطع نازک نیازی به آنیل پس از جوش نیست. در ادامه مقاله ورق استیل 321 از سایت کلیدآهن  ما را همراهی کنید.درجه 316l، نسخه کم کربن 316 و از حساسیت مصون است. بنابراین به طور گسترده در قطعات جوش داده شده با گیج سنگین (بیش از حدود 6 میلیمتر) استفاده می شود. درجه 316h، با محتوای کربن بالاتر، در دماهای بالا کاربرد دارد.

خرید ورق استیل برای ساخت چاقو

انتظار می رود که یک چاقوی خوش ساخت به طور مداوم و بدون شکست کار کند. با این حال، ساختن چاقویی که مستعد خرابی نباشد می‌تواند دشوار باشد، زیرا تیغه چاقو تا لبه‌ای ظریف تیز شده است که نباید شکسته یا کدر شود. برای دستیابی به این مهم، انتخاب مواد چاقوی مناسب مهم است، زیرا فلز و درجه نادرست در نهایت منجر به شکست زودرس و کدر شدن لبه می شود. همه فلزات برای چاقو برابر نیستند، بنابراین در اینجا چند نمونه از بهترین فلزات برای ساخت چاقو آورده شده است. اگر شما هم یک چاقوی خوش ساخت میخواهید پس ما را از وب سایت کلید آهن در مقاله انواع ورق استیل 321 با ما تماس بگیرید.

بهترین فلزات برای ساخت چاقو عبارتند از:

  • فولاد ابزار
  • فولاد کربن
  • فولاد ضد زنگ

جدول مشخصات فنی استیل ۴۰۹

عنصر آلیاژی (%) استیل 409 استیل 409L
کربن (C)  بیشترین مقدار (max) 0.08 0.03
منگنز (Mn)  بیشترین مقدار (max) 1 1
سیلسیم (Si)  بیشترین مقدار (max) 1 1
فسفر (P)  بیشترین مقدار (max) 0.04 0.04
گوگرد (S)  بیشترین مقدار (max) 0.03 0.03
کروم (Cr) کمترین مقدار (min) 10.5 10.5
 بیشترین مقدار (max) 11.75 11.75
نیکل (Ni)– بیشترین مقدار (max) 0.5 0.5
تیتانیم (Ti)– بیشترین مقدار (max) 0.075 0.75
آهن (Fe) عنصر پایه عنصر پایه

قیمت ورق استیل 409 چقدر است؟

به دلیل بسیاری از خواص عالی که در محدوده های دستکاری شده ما از ورق ss 409 یافت می شود، تقاضا برای آن در بین صنعت گران بسیار زیاد شده است. خواصی که در صفحه و ورق ss 409 یافت می شود، پایان بندی بالا، دقت ابعادی عالی، ماندگاری طولانی، ساخت ناهموار، چقرمگی بالا، انعطاف پذیری، مقاومت در برابر خوردگی عمومی، مقاومت در برابر خوردگی در برابر استرس و غیره است.

کاربردهای صفحه ss 410 در جایی که از آن استفاده می شود مانند پتروشیمی، داروسازی، مواد شیمیایی ویژه، فرآوری لبنیات و مواد غذایی، فرآوری نفت و گاز است. همچنین، کاربردهای دیگری که در آن ورق ss 410 استفاده می‌شود، مواد شیمیایی ویژه، مبدل‌های حرارتی، کندانسور، صنایع شیمیایی و غیره است. مدارک شامل گواهینامه های تست مواد، گواهی بخور، مشخصات روش جوشکاری، جزئیات بسته بندی و غیره می باشد. تست های کیفیت دقیق بر روی ورق ss 409 انجام می شود و تست های چقرمگی، تست های ترکیب شیمیایی، تست های چقرمگی و غیره می باشد.

استیل نسوز 321

لنگرها صنایع بزرگ که محتاج استیل نسوز 321 هستند. آنها در واقع پوسته کوره های صنعتی می باشند.  استیل که لیست بزرگی ازاین  لنگرها را ارائه می دهد،  که در آن درجه های مختلف لنگرها را که از بهترین درجه مواد خام ساخته شده اند، دریافت می کنید.

خرید و قیمت ورق استیل 409

 عموماً با فولادهای اینکونل، فولاد ضد زنگ و نیکل کروم و غیره سروکار دارند، اما محصولی که برای آن در بازار شناخته شده است، استیل 321 است. که دارای استحکام مکانیکی بسیار می باشد.  و به همین دلیل به راحتی می تواند سنگینی را تحمل کند. با توجه به تکامل دمای محیط، تغییرات ابعادی که محصول را در هر شرایطی به خوبی پشتیبانی می کند، قرار می گیرد.در این مقاله انواع ورق استیل 321 از سایت کلیدآهن به موضوعات مشابهی مانند ورق استیل فوق کشش، ورق استیل 316، خرید ورق استیل برای ساخت چاقو، انواع ورق استیل قیمت ورق استیل 409 و قیمت ورق استیل 201 شما را آشنا می کنیم. شما می توانید برای بدست اوردن اطلاعات به روز در مورد قیمت انواع آهن آلات با کارشناسان کلیدآهن در تماس باشید. لازم به ذکر است که به دلیل نواسانات ارزی نمی توان قیمتی دقیق و ثابت روی این محصولات مشخص کرد.

سوالات متداول

قیمت ورق استیل ۴۰۹ چقدر است؟

متاسفانه نواسانات ارزی به ما این اجازه را نمی دهد تا قیمتی ثابت برای این محصول وارداتی مشخص کنیم. شما می توانید برای اطلاع از اخرین قمیت آن با کارشناسان مجموعه کلیدآهن در تماس باشید.

ویژگی ورق استیل 321 چیست؟

ورق فولادی ضد زنگ 321 آستنیتی تثبیت شده، که دارای  مقاومت  خوبی در برابر خوردگی عمومی دارد. 

منبع : titanium-stainless-steel.continentalsteel.com