انواع تسمه استیل


لیست قیمت های مرتبط

لیست قیمت مرتبطی وجود ندارد

دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

انواع تسمه استیل

انواع تسمه استیل از ورق استنلس استیل ساخته میشوند. این قطعه های پرکاربرد در پروژه ها و صنایع مختلف می باشد. ورق استیل را با استفاده از دستگاهی به نام اسلیتر در مقطع های یکسان برش می دهند. تسمه های استیل ممکن است از جنس های مختلفی مانند پلاستیک، فولاد، استیل، ورق آلومینیوم و … باشند. در این مقاله از سایت کلیدآهن درباره انواع تسمه ضد زنگ و کاربردهای آن با شما صحبت می کنیم.

تسمه استیل چیست؟

تسمه استیل یک نوع تسمه ای است که از فولاد آلیاژی استینی ساخته شده است. این محصول در مقایسه با دیگر محصولات مانند تسمه های طنابی، مقاومت و تحمل بار بیشتری دارند. بسیاری از کارخانه های تولید کننده، محصولات خود در ابعاد و اندازه های مشخص تولید می کنند. پس بسیاری از خریداران برای اینکه بتوانند محصول خود را با اندازه مناسب خریداری کنند، به کالای فرآوری نیاز دارند.

یکی از قطعه هایی که متناسب با نوع مصرف مشتری تولید میشود، تسمه است. قطعات بریده شده از ورق با ابعاد مختلف را تسمه می گویند. این محصولات با دو روش نوردی و ماشینی تولید میشوند و در صنایعی مانند کشتی سازی، خودروسازی، ساختمان سازی، بسته بندی اجسام سنگین مثل لوله، پروفیل و مواردی دیگری استفاده میشود.

نحوه تولید تسمه ماشینکاری شده

روش ساخت تسمه ماشین کاری به این صورت است که ورق ها توسط دستگاهی به نام اسلیتر، بر اساس وزن و یا نوع سفارش مشتری برش داده میشوند. اما در طول فرآیند برش، تسمه ها دچار خمیدگی و تابیدگی میشوند. برای رفع این خمیدگی ها لازماست تا ورق ها وارد دستگاه اتوکشی و سپس ماشینکاری شوند و در آخر به شکل قطعات صاف در می آیند.

لبه های تسمه پس از برش، تیز و برنده میشوند. پس از تابگیری وارد مرحله لبه گیری و در نهایت بسته بندی و آماده ارسال میشوند. از جمله مزیت های تسمه ماشین کاری می توان به پایین بودن تلورانس و اندازه دقیق 6 متری اشاره کرد. شاید برایتان جالب باشد اما آلیاژها به درخواست مشتری ممکن است از جنس گالوانیزه و یا استیل باشد.

انواع تسمه استیل

انواع تسمه استیل و کاربردهای آن :

تسمه های استنلس استیل یکی از پرکاربردترین قطعاتی هستند که در صنایع مختلف برای بسته بندی و عایق کاری مورد استفاده قرار می گیرند. تسمه های استیل در صنایع دیگری همچون ساختمانی و صنعتی، گریتینگ سازه های فلزی، تیرچه های فلزی خود ایستا، گاردریل، تولید مقاطع باز و … کاربرد دارند.

تسمه گالوانیزه:

این محصول برای ساخت کابل برق و تلفن کاربرد دارد.

تسمه فولادی سرد نوردی :

کاربردهای آن در کابل برق و تلفن، صنایع اتومبیل سازی، دوچرخه سازی، ترانسفورماتور، لوازم خانگی و رادیاتور سازی کاربرد دارد.

تسمه فولادی سرد نوردی:

برای ساخت کابل برق و تلفن، مخابرات، صنایع اتومبیل سازی، دوچرخه سازی، لوازم خانگی و رادیاتور سازی مورد استفاده قرار می گیرد.

تسمه فولادی گرم نوردی :

در صنایع بسته بندی و درب و پنجره کاربرد دارد.

تسمه های استنلس استیل :

برای صنایع عایق کاری، کابل برق و تلفن، لوازم آشپزخانه، چاقوسازی، وسایل جراحی، صنایع اتومبیل و … مورد استفاده قرار می گیرد.

آلومینیوم و مونل

این محصول و یا آلیاژهای دیگر جایگزین تسمه فولادی و گالوانیزه میشوند.

قیمت و خرید انواع تسمه استیل در سایت کلیدآهن

یکی از بهترین محصولات در زمینه فرآورده های استیلی، تسمه رول استیل است. شما می توانید برای خرید تسمه استنلس استیل به فروشگاه اینترنتی کلیدآهن مراجعه کنید. همچنین می توانید از قیمت تسمه استیل دکوراتیو، طلایی، براق و … مطلع شوید.