لوله استیل جاروبرقی


لیست قیمت های مرتبط

لیست قیمت مرتبطی وجود ندارد

دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

استیل جاروبرقی

جارو برقی صنعتی که از دستگاه های نظافت یا مکنده توربینی صنعتی به حساب می آید. که توانایی  مکش مواد مایع، جامد و جرم بالا حجمی می باشد. جارو برقی صنعتی با دارا بودن یک عدد موتور توربینی دائم کار ساید چنل و برای کارهای صنعتی تولید شده است. این جاروبرقی صنعتی دارای بدنه ضد زنگ، مخزن با ظرفیت ۱۰۰لیتری و همچنین در داخل محفظه فیلتر یک فیلتر قرار دارد. در نتیجه  محفظه مخزن از محفظه فیلتر کاملا جداست. از این نوع جاروبرقی صنعتی در کارهای سنگینی مثل فولاد، پتروشیمی، گاز و نفت استفاده می کنند. در این مقاله لوله استیل جاروبرقی از وب سایت کلیدآهن به مطالبی مشابه از جمله   جاروبرقی صنعتی تروخشک، لوله ورودی جاروبرقی، زانوی لوله استیل و نحوه صحیح لوله شما را آشنا می کنیم.

جاروبرقی صنعتی تر و خشک 1400w 40l 124

موتور پرقدرت 1400 واتی آن، تقریباً برای هر کار تمیزکاری، مکش لازم را فراهم می کند. با کمک این جاروبرقی همه کاره می توانید هم ریختن مایعات مرطوب و هم زباله های خشک، گرد و غبار، اره و کثیفی را با جاروبرقی بکشید یا برگ ها را باد کنید. با استفاده از جاروبرقی صنعتی رونیکس 1240 تمام توان مورد نیاز شما در دستان شما خواهد بود. به عنوان یک ابزار برقی با بهترین قدرت مکش و جریان هوا، ronix 1240 می تواند به راحتی کارهای سخت را در محل کار، مغازه یا گاراژ انجام دهد. از ویژگی های خاص آن می توان به مخزن استیل ضد زنگ، گرد و غبار 40 لیتری اشاره کرد

لوله ورودی جاروبرقی صنعتی چاپ سه بعدی

راه حل های خلاء و دمنده  بزرگترین تامین کننده پمپ خلاء و دمنده فشار کم  است. آنها به چندین صنعت خدمات رسانی می کنند و در چند سال گذشته شاهد رشد سریعی بوده اند. این لوله ورودی بخشی از مجموعه لوله استیل جاروبرقی های صنعتی از سایت کلید آهن  می باشد. لوله اصلی، ساخته شده از فولاد ضد زنگ، گران قیمت بود و به چندین مرحله پاکسازی پس از فرآیند نیاز داشت.  به علاوه، به دلیل تنش های جوشکاری، هر قسمت تمام شده کمی متفاوت بود. از آنجایی که فولاد ضد زنگ هنوز برای برخی از قسمت‌های لوله ورودی مطلوب بود، یک نسخه چاپی سه بعدی  طراحی شده، و دارای یک لوله فولادی ضد زنگ برای پشتیبانی بهتر از آرایش کاف قابل چرخش است.

زانوی لوله استیل جاروبرقی

این زانویی جاروبرقی فولادی ضد زنگ به عنوان بخشی از دستگاه جاروبرقی تولید می شود. از لوله فولادی ضد زنگ 304 به ضخامت 1 میلی متر ساخته شده است. سطح پرداخت معمولی است. گوشه زانو تیز است و با جوش میگ ساخته می شود، نه با خمش سنبه گرد.

نحوه صحیح نصب و اتصال لوله جاروبرقی

در طول استفاده از لوله استیل  جاروبرقی از سایت کلید آهن، مشکلی که باید وجود داشته باشد رفع آن است. از آنجایی که کل بدنه لوله مکش مارپیچ است، مشکلات مختلفی از شیلنگ معمولی در طول فرآیند تثبیت وجود دارد. تحلیل زیر را در مورد مشکل تعمیر لوله وکیوم انجام خواهیم داد.

نحوه صحیح نصب و اتصال لوله جاروبرقی

یک: اتصال ثابت لوله جاروبرقی

اتصال لوله جاروبرقی به طور کلی با لوله سخت وصل می شود. قطر داخلی لوله مکش بر روی قطر خارجی لوله سخت قرار می گیرد و سپس از گیره شلنگ برای قفل کردن آن استفاده می شود. هنگام اتصال لوله های نرم و سخت ممکن است شکاف هایی ایجاد شود که باعث نشت مایع و گاز می شود. در این زمان، گیره شلنگ نقش بسیار مهمی ایفا خواهد کرد. به طور کلی از گیره های شلنگ  فولاد ضد زنگ استفاده کنید. گیره شلنگ به طور موثر مشکل شکاف ها را هنگام اتصال لوله های نرم و سخت حل می کند و همچنین استفاده از آن بسیار ساده است. به سادگی آن را قرار داده و پیچ ها را محکم کنید.

دو: نحوه اتصال شیلنگ به شیلنگ

با توجه به محدودیت لوله جاروبرقی در فرآیند تولید، استانداردهای تولید معمولی برای لوله وکیوم داخلی و خارجی 10 متر، 15 متر و 20 متر است و طولانی ترین آنها از 20 متر تجاوز نمی کند، به ویژه برخی از شیلنگ های با قطر زیاد عموما هستند. 10 متر هنگام تولید، طول مخزن آب خنک کننده در زمان تولید محدود می شود. حداکثر طول نمی تواند بیش از 20 متر باشد. علاوه بر این، مشتریان گهگاه از طول بیش از 20 متر استفاده می کنند. در این زمان، شیلنگ باید به شلنگ متصل شود. در این حالت معمولاً از یک لوله سفت و سخت نسبتاً کوتاه برای پوشاندن لوله مکش استفاده می شود و سپس با یک گیره شلنگ قفل می شود. هنگام مواجهه با شرایط خاص استفاده، لوله های سخت معمولی ممکن است الزامات را برآورده نکنند و باید با استفاده از فولاد ضد زنگ متصل شوند.

قیمت

پورتال های خرید به طور مکرر، گاهی اوقات هر ساعت، قیمت محصولات را تغییر می دهند. برای اطمینان از اینکه معامله خوبی دریافت می کنید، کار این است که تغییرات قیمت را برای خریداران ردیابی کند، آنها را ذخیره و نمودار کند تا خریدار بتواند بداند که آیا محصول در حال حاضر با قیمت مناسبی نسبت به سابقه آن به فروش می رسد یا خیر.

پیشنهادات و تبلیغات واقعی گاهی آنطور که تبلیغ می شود نیستند. پیشنهاد یا تبلیغ واقعی زمانی است که قیمت فعلی را با قیمت قبلی مقایسه کنید. گاهی اوقات فروشندگان آنلاین این کار را انجام نمی دهند تا به خریداران درصد کاهش بیشتری در قیمت محصول در پیشنهاد یا تبلیغ نشان دهند. سایت کلید آهن به شما این امکان را می دهد که با مقایسه قیمت فعلی با قیمت قبلی، تخفیف واقعی را مشاهده کنید، که این تخفیف درست و واقعی است که دریافت خواهید کرد.در این مقاله لوله استیل جاروبرقی از فروشگاه آنلاین کلیدآهن به مطالبی مشابه از جمله   جاروبرقی صنعتی تروخشک، لوله ورودی جاروبرقی، زانوی لوله استیل و نحوه صحیح لوله شما را آشنا کردیم.

منبع : indiamart.com