وزن تسمه استیل


محاسبه وزن صفحه فولاد کربنی

وزن تسمه استیل : برای محاسبه وزن یک صفحه فولادی باید به چند سوال پاسخ دهید. اول اینکه با چه نوع فولادی کار می کنید؟ یکی از متغیرهای کلیدی در هر محاسبه وزن ورق فولادی چگالی است. هنگام محاسبه وزن ورق فولادی، به طور کلی می توانید صفحات فولادی را از نظر چگالی به سه دسته دسته بندی کنید: صفحه فولاد کربنی و فولاد ضد زنگ، سری 300 و سری 400. چگالی انواع مختلف ورق فولادی در درجه اول به ترکیب شیمیایی آن بستگی دارد، که با درصدهای کمی بین گریدها متفاوت است که بر چگالی کلی تاثیر نمی گذارد. ما در این مقاله وزن تسمه استیل از سایت کلیدآهن به سری موضوع مرتبط محاسبه فولاد کربنی، محاسبه فولاد سری ۳۰۰، محاسبه فولاد سری ۴۰۰، فولاد ۳۱۶  تسمه جامبو صحبت می کنیم

محاسبه وزن صفحه فولاد کربنی

برای محاسبه وزن صفحه فولاد کربنی، باید ضخامت، عرض، طول و کمیت را بدانید. چگالی معمولی برای صفحه فولاد کربن 0.284 پوند بر اینچ مکعب (490 پوند / فوت مکعب) (امپراتوری) یا 7.85 تن / متر مکعب (متریک) است.

بسته به درجه، فلزات معمولاً صفحه فولادی را در عرض های 48 اینچ، 60 اینچ، 72 اینچ، 84 اینچ، 96 اینچ و طول های 240 اینچ تا 480 اینچ در صورت نورد آسیاب عرضه می کند (هر طولی را می توان هنگام برش صفحه ارائه داد. به طول، کلاف یا نورد گرم). ضخامت نیز بسته به درجه بسیار متغیر است،

محاسبه وزن ورق فولادی ضد زنگ (سری 300)

برای محاسبه وزن صفحه فولاد ضد زنگ سری 300، باید عرض، طول، ضخامت و کمیت را نیز بدانید. چگالی فولاد ضد زنگ سری 300 0.289 پوند بر اینچ مکعب (501 پوند / اینچ مکعب) (امپریال) یا 7.85 گرم بر سانتی متر مکعب (متریک) است.

فلزات  فولاد ضد زنگ در گریدهای 304 و 304l را به صورت نورد گرم، آنیل شده و ترشی عرضه می کند. 304 و 304 متداول ترین فولادهای ضد زنگ در صنعت تولید هستند. آنها به دلیل مقاومت در برابر خوردگی و شکل پذیری خوب، فولادهای ضد زنگ همه منظوره و همه کاره هستند. در ادامه مطلب وزن تسمه استیل از سایت کلید آهن ما را همراهی کنید.

ضخامت های معمولی فولاد ضد زنگ 304 و 304 لیتر 3/16 اینچ، عرض معمولی 48 اینچ و 60 اینچ و طول های معمولی 96 و 120 اینچ است. بنابراین، برای محاسبه وزن یک ورق فولادی ضد زنگ آسیاب نواری 304 لیتری با عرض 48 اینچ، طول 96 اینچ و ضخامت 3/16 اینچ یا 0.1875 اینچ، باید محاسبه کنید:

محاسبه وزن ورق فولادی ضد زنگ (سری 400)

محاسبه ورق فولادی ضد زنگ در سری 400 مانند بقیه است، فقط با چگالی 0.28 پوند بر اینچ مکعب (484 پوند / فوت مکعب) (امپریال) یا 7.8 گرم بر سانتی متر مکعب (متریک).

فلزات   فولاد ضد زنگ سری 400 را در درجه 409 در رول نورد گرم، آنیل شده و ترشی عرضه می کند. در مقایسه با فولاد کربنی، فولاد ضد زنگ 409 مقاومت خوبی در برابر اکسیداسیون و خوردگی دارد. شما اغلب آن را در سیستم های اگزوز خودرو پیدا خواهید کرد، اما به دلیل جوش پذیری خوب، شکل پذیری و مقاومت در برابر خوردگی، در طیف وسیعی از کاربردها استفاده می شود. در ادامه مقاله وزن تسمه استیل از سایت کلید آهن برخی مطالب را بررسی می کنیم.

تسمه استیل

تسمه فولادی جامبو با کشش بالا

تسمه های فولادی با کشش بالا از یک فولاد نورد سرد مخصوص تولید می شوند و به طور کامل تحت عملیات حرارتی قرار می گیرند تا استحکام کششی بالایی بالاتر از 930mpa و ازدیاد طول بیش از 6% بدست آورند. تسمه ها دارای مزیت بزرگ خواص فیزیکی عالی، حداکثر ایمنی، مقاومت در برابر ضربه و غیره هستند که برای برآورده کردن کاربردهای سنگین مختلف مانند پنبه، جوت و پشم، صنعت فولاد (لوله فولادی، میله فولادی، کلاف فولادی) تولید می شوند. بسته بندی تخته سه لا، بسته بندی آجر، محصولات سنگین وزن و غیره.

ورق فولادی ضد زنگ 316 لیتری شماره 4

ورق فولادی ضد زنگ 316 لیتری شماره 4 روکش برس خورده ای است که معمولاً در لوازم آشپزخانه و آبپاش های پشتی دیده می شود. ورق فولادی ضد زنگ 316 لیتری شماره 4 دارای یک لایه پی وی سی در یک طرف است که در هنگام ساخت و نصب در برابر خراش محافظت می کند.

خلاصه

توجه به این نکته مهم است که هر محاسباتی که با استفاده از ماشین‌حساب‌های استاندارد فلزی فولادی به صورت آنلاین انجام می‌دهید، یا اینکه خودتان با این اعداد محاسباتی را انجام می‌دهید، باید به عنوان تخمین در نظر گرفته شوند. آنها با ابعاد اسمی و چگالی استاندارد محاسبه می شوند. در عمل، وزن واقعی فلز ممکن است به طور قابل توجهی از وزن تخمین زده شده متفاوت باشد، زیرا تغییرات تحمل و ترکیب مشاهده شده در تولید است. در این مقاله وزنتسمه استیل از فروشگاه آنلاین کلیدآهن به موارد مشابه از جمله محاسبه وزن، محاسبه سری ۳۰۰، محاسبه سری ۴۰۰، محاسبه ورق ۳۱۶  و تسمه جامبو پرداختیم.

منبع:www.allstrap.com

تماس بگیرید

محصولات