ورق استیل ضد سایش چیست؟


لیست قیمت های مرتبط

لیست قیمت مرتبطی وجود ندارد

دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

ورق استیل

قیمت ورق هاردوکس 500

ورق استیل ضد سایش

ورق استیل ضد سایش: یکی از اساسی ترین مشکلاتی که صنعت با آن مواجه است و به دنبال حل آن است، داشتن اطلاعات عملی دقیق در مورد پدیده سایش است. در واقع سایش به پدیده لغزش یک ماده یا سطح بر روی سطح دیگر گفته می شود که در واقع یک کار مکانیکی است که باعث پراکنده شدن ذرات روی سطح و ایجاد ساییدگی های سطحی می شود. ورق های فولادی هاردوکس که از ورق فولادی ساینده ساخته شده اند در برابر سایش مقاومت بالایی دارند. هاردوکس 400 دارای حدود 0.3 تا 0.4 درصد کربن، 0.7 درصد سیلیکون، 1.6 درصد منگنز، 1.4 درصد کروم، 0.6 درصد مولیبدن، 1.5 درصد نیکل و مقدار کمی از عنصر است.

در هاردوکس 400 hb، عناصر c، cr، mo و ni بر اساس ضخامت متفاوت است.از دیگر ویژگی های ورق های ضد سایش (هاردوکس و برندهای مشابه) می توان به خواص ماشینکاری، فرم دهی و جوشکاری اشاره کرد.  ورق های فولادی هاردوکس در ضخامت های بالاتر از 5 میلی متر در دسترس هستند.  ورق های معادل هاردوکس مانند ورق های کریس ابرو با ضخامت کمتر و بیش از 5 میلی متر. ورق های فولادی هاردوکس با سختی 400، 450، 500 و 600 برینل از جمله آنهاست که با استفاده از هاردوکس 400، 450 و 500 در صنایع داخلی می باشد.

سختی برینل یکی از سخت ترین معیارها برای تعیین سفتی مواد بر اساس مقاومت مواد در برابر تعبیه کروی فولاد یا کاربید تنگستن است. ورق فولادی هاردوکس 450 (هاردوکس 450) در برابر انقباض و سایش بسیار مقاوم است و همچنین ورق و سایر ورق های هاردوکس استاندارد عمر طولانی دارند ورق فولادی هاردوکس 450 قابلیت جوش و اتصال بالایی دارد.

در واقع اعداد هاردکس داکین تور (مانند هاردوکس 400، هاردوکس 500 و غیره) میزان سختی ورق ها را در برینل نشان می دهد.در این مقاله ورق استیل ضد سایش چیست؟ از سایت کلیدآهن به شناخت مواردی چون صفحه فولاد مقاوم در برابر سایش، ورق فولاد ar و قیمت ورق هاردوکس 500  صنعتی می پردازیم.

جدول ترکیب شیمیایی ورق هاردوکس 500

عناصر اجزا (درصد)
کربن 0.30
سیلیسیوم 0.70
منگنز 1.60
فسفر 0.020
گوگرد 0.010
کروم 1.50
نیکل 1.50
جیوه 0.60
بور 0.005

صفحه فولادی مقاوم در برابر سایش

ورق فولادی مقاوم در برابر سایش (ar) یک فولاد آلیاژی با کربن بالا است که به طور خاص برای داشتن خواص سختی بیشتر از فولاد کم کربن طراحی شده است. سختی معمولاً به قیمت استحکام تمام می‌شود و فولاد مقاوم در برابر سایش را به یک ماده ایده‌آل برای شرایط سخت و با ساییدگی بالا تبدیل می‌کند و نه برای کاربردهای ساختاری. در ادامه مقاله ورق استیل ضد سایش چیست؟ از سایت کلید آهن با ما همراه باشید.

برخلاف بسیاری از فولادهای ساختاری، ar توسط هیچ کد یا مشخصات astm کنترل نمی شود و به ترکیب شیمیایی خاصی نیاز ندارد. در واقع، ترکیب فولاد ar از آسیاب به آسیاب متفاوت است.  در عوض، سختی اندازه گیری شده در واحدهای برینل  مهمترین عامل برای مهندسان در هنگام ارزیابی مواد ورق فولادی ar است.  در مورد صفحه فولادی مقاوم در برابر سایش بیشتر بدانید.

 مزایای فولاد ar چیست؟

فولاد leeco ورق فولادی را در حجم های بزرگ و کوچک به طراحان و اپراتورهای کارخانه که به دنبال افزایش عمر مفید اجزای حیاتی و کاهش وزن هر واحدی هستند که در خدمت هستند، عرضه می کند.  مزایای استفاده از ورق فولادی مقاوم در برابر سایش در کاربردهایی که شامل ضربه و یا تماس لغزشی با مواد ساینده است بسیار زیاد است. در ادامه مقاله ورق استیل ضد سایش چیست؟ از سایت کلید آهن مطالب دیگر را بررسی می کنیم.

ورق ضد سایش

ورق استیل ضد سایش

 ورق فولادی آر صنعتی

ورق فولادی مقاوم در برابر سایش معمولاً در انرژی، تولید صنعتی، زیرساخت و موارد دیگر استفاده می‌شود.  برنامه های کاربردی اضافی عبارتند از:

  •  معدن
  •  ساخت و ساز
  • جابجایی مواد

قیمت و خرید ورق ضدسایش هاردوکس 500

به دلیل گستره وسیعی از کاربردهای ورق فولادی مقاوم در برابر سایش از اهداف تیراندازی گرفته تا سطل های تخلیه  مقدار زیادی ورق فولادی ar را در مراکز توزیع خود ذخیره می کند.  پیشنهادات ورق فولادی مقاوم در برابر سایش را مرور کنید و امروز یک قیمت بسازید. این نوع فولاد در کاربردهای سخت به خوبی کار می کند و همچنین مقاومت در برابر ضربه را نیز ارائه می دهد.

ورق فولادی مقاوم در برابر سایش در نهایت به افزایش عمر برنامه های شما و کاهش هزینه های شما در دراز مدت کمک می کند. در این مقاله ورق استیل ضد سایش چیست؟ از سایت کلیدآهن به شناخت مواردی چون صفحه فولاد مقاوم در برابر سایش، ورق فولاد ar و ورق فولاد ar صنعتی اشاره کردیم. شما می توانید برای اطلاع از اخرین قیمت ورق هاردوکس 500، 450، 400 و قیمت ورق ضد سایش با کارشناسان کلیدآهن در تماس باشید.

پرسش و پاسخ

قیمت ورق هاردوکس 500 چقدر است؟

به دلیل نواسانات ارزی و وارداتی بودن این کالا نمی توان قیمتی ثابت برای آن مشخص کرد. شما می توانید برای اطلاع از اخرین قیمت آن با کارشناسان کلیدآهن در تماس باشید.

ورق استیل ضد سایش چیست؟

ورق فولادی مقاوم در برابر سایش، یک فولاد آلیاژی با کربن بالا است که به طور خاص برای داشتن خواص سختی بیشتر از فولاد کم کربن طراحی شده است.

منبع : foladtaj.com