ورق استیل براق چیست؟


ورق استیل براق

رنگ فلزی رنگی است که به نظر می رسد رنگ یک فلز جلا داده شده باشد. احساس بصری که معمولاً با فلزات مرتبط است، درخشش فلزی آن است. این را نمی توان با یک رنگ ثابت ساده بازتولید کرد، زیرا اثر براق به دلیل تغییر روشنایی ماده با زاویه سطح نسبت به منبع نور است.علاوه بر این، هیچ مکانیزمی برای نشان دادن رنگ‌های فلزی یا فلورسنت روی یک رایانه بدون استفاده از نرم‌افزار رندر که عملکرد نور را بر روی یک سطح براق شبیه‌سازی می‌کند، وجود ندارد. در نتیجه در هنر و هرالدیک معمولاً از رنگ فلزی استفاده می شود که مانند یک فلز واقعی می درخشد.در این مقاله ورق استیل براق چیست؟ از سایت کلیدآهن به مواردی از جمله ورق استیل چیست؟، کاربرد ورق استیل چیست؟، ورق استیل 304 مات، ورق روکش استیل و ورق استیل طلایی چیست؟ اشاره می کنیم.

ورق استیل چیست؟

ورق سازه ای استیل متشکل از بخش های استیل راه راه است که به یکدیگر پیچ می شوند تا شکل مورد نیاز را تشکیل دهند.  مقاطع راه راه معمولاً به عنوان صفحات شناخته می شوند و دارای پروفیل راه راه استاندارد ۶  در ۲ اینچ هستند که عمود بر طول  شکل می گیرند. سازه‌های صفحه سازه‌ای مشخص می‌شوند، که اندازه لوله مورد نیاز بیشتر از اندازه قابل حمل به محل کار باشد، یا جایی که پوشش زمین آنقدر زیاد است که ضخامت دیواره‌ای که توسط لوله‌های تولید شده در فروشگاه ارائه می‌شود، الزامات طراحی را برآورده نمی‌کند. صفحات استاندارد در سه طول و چندین عرض مختلف ساخته می شوند.  این صفحات در ضخامت های 0.222 اینچ تا 0.380 اینچ موجود می باشند.  صفحات منحنی به شعاع های مختلف مبله شده اند و به وضوح توسط سازنده برای مونتاژ میدانی شناسایی می شوند.  سازنده نقشه‌های مونتاژ را برای کمک به نصب‌کننده ارائه می‌کند.

کاربرد ورق استیل چیست؟

ورق فلزی، فلزی است که توسط یک فرآیند صنعتی به قطعات نازک و مسطح تبدیل می‌شود. ورق فلزی یکی از اشکال اساسی مورد استفاده در فلزکاری است و می توان آن را به اشکال مختلف برش داد و خم کرد. اشیاء روزمره بی شماری از ورق فلز ساخته می شوند. ضخامت می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد. ورق های بسیار نازک به عنوان فویل یا برگ در نظر گرفته می شوند و قطعات ضخیم تر از 6 میلی متر (0.25 اینچ) فولاد ورق یا “فولاد ساختاری” در نظر گرفته می شوند.

ورق فلزی به صورت قطعات مسطح یا نوارهای مارپیچ موجود است. سیم‌پیچ‌ها با گذراندن یک ورق فلزی پیوسته از میان یک رول شکاف تشکیل می‌شوند. در ادامه مقاله ورق استیل براق چیست؟ از سایت کلید آهن با ما همراه باشید.

در بیشتر نقاط جهان، ضخامت ورق فلز به طور مداوم بر حسب میلی متر مشخص می شود. در ایالات متحده، ضخامت ورق فلز معمولاً با یک اندازه گیری سنتی و غیر خطی به نام گیج آن مشخص می شود. هرچه عدد گیج بزرگتر باشد، فلز نازکتر است.

ورق فولادی که معمولاً استفاده می شود از گیج 30 تا گیج حدود 7 متغیر است. گیج بین فلزات آهنی (بر پایه آهن) و فلزات غیرآهنی مانند آلومینیوم یا مس متفاوت است. برای مثال ضخامت مس بر حسب اونس اندازه گیری می شود که نشان دهنده وزن مس موجود در مساحت یک فوت مربع است. قطعات تولید شده از ورق فلز باید ضخامت یکنواختی را برای نتایج ایده آل حفظ کنند.

ورق استیل 304 مات

ورق استیل 304 روکش برس خورده ای است که معمولاً در لوازم آشپزخانه و آبپاش های پشتی دیده می شود. ورق استیل 304 دارای یک فیلم pvc در یک طرف است که در هنگام ساخت و نصب در برابر خراش محافظت می کند. ورق استیل 304 سایت کلید آهن با معیارهای سطح 3 و 4 مطابقت دارد.

ورق روکش استیل

سقف فلزی با روکش سنگ سقفی است که از فولاد یا فلز دیگری ساخته شده است. سپس فلز با تراشه های سنگ پوشانده شده و با یک فیلم اکریلیک به فولاد متصل می شود. هدف، سقفی بادوام تر است که همچنان مزیت های زیبایی شناختی مواد بام سنتی تر را حفظ کند. در ادامه مقاله ورق استیل براق چیست؟ از سایت کلید آهن به مطالب دیگر می پردازیم.

کاربرد ورق استیل

ورق استیل طلایی چیست؟

شرکت‌های یک تولیدکننده، تامین‌کننده و صادرکننده لوله‌های طلای استیل ضد زنگ در سایت کلید آهن است.  طیف کیفی لوله‌های طلای استیل ضد زنگ ما منحصراً برای چندین کاربرد لوله‌کشی در صنایع مختلف مانند صنعت نفت و گاز، صنایع شیمیایی، سیستم‌های خط لوله گاز پزشکی و لوله‌کشی طراحی شده است.  لوله‌های طلا از جنس استنلس استیل که با استفاده از بهترین مواد اولیه با کیفیت مهندسی شده‌اند.  لوله های طلای استیل ضد زنگ در شرکت ها با جدیدترین فناوری تولید میشوند. تا بادوام تر، محکم تر و مقرون به صرفه تر شوند.

سخن نهایی

استفاده از رنگ‌های متالیک محدود به رنگ‌هایی نیست که ظاهر فلزات واقعی را تقریب می‌کنند.  یکی از استفاده‌های مدرن رایج از رنگ‌های متالیک، برای اتومبیل‌هایی است که از رنگ‌های فلزی برای دستیابی به درخشندگی خاصی استفاده می‌کنند.چنین رنگ‌هایی «از ترکیب رنگدانه‌های مختلف و تکه‌های آلومینیومی که وزن‌ها و اندازه‌های ذرات متفاوتی دارند، ساخته می‌شوند».کرایولا، سازنده مداد رنگی، چندین خط از محصولات «فلزی»، از جمله مداد رنگی «متالیک fx»، و مداد رنگی «رنگ‌های فلزی» را تولید کرده است که برای رسیدن به جلوه‌های فلزی، لکه‌هایی از درخشش دارند.در این مقاله ورق استیل براق چیست؟ از فروشگاه کلیدآهن به مواردی از جمله ورق استیل چیست؟، کاربرد ورق استیل چیست؟، ورق استیل 304 مات، ورق روکش استیل و ورق استیل طلایی چیست؟ اشاره کردیم.

منبع : indiamart.com

تماس بگیرید

محصولات