پروفیل استیل چیست؟ 


لیست قیمت های مرتبط

لیست قیمت مرتبطی وجود ندارد

دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

پروفیل استیل

پروفیل استیل چیست؟ همانگونه که اسم این فرآورده مشخص است،  در این بخش از سایت کلیدآهن به انواع و کاربرد  این محصول صحبت می کنیم. پروفیل استیل مدلی از پروفیل است که از فولاد زنگ نزن یا استنلس استیل تولید می شود. در طراحی این مدل پروفیل از کلاس های متنوع فولاد زنگ نزن مورد استفاده قرار میگیرد، ولی قیمت پروفیل استیل تولید شده از کلاس های ۲۰۱، ۳۱۶ و ۳۰۴ زیادترین کاربرد را خواهد داشت‌.

پروفیل استیل چیست؟ 

همانند برخی از اقسام فولاد، تفاوت میان کلاس های متنوع فولاد زنگ نزن، در تفاوت میان اندازه عناصر بکار گرفته در ساختمان آنها است. کلاس های متنوع استنلس استیل در ۵ گرده اصلی

  • رسوب سخت
  • فریتی
  • مارتنزیتی
  • دوفازی، فریتی و آستنیتی
  • آستنیتی

واقع هستند. بنابراین، فولادهای زنگ نزن آستنیتی، فریتی و مارتنزیتی فراوان ترین کاربرد را زندگی امروزی، صنعت و ساختمان سازی خواهند داشت.

پروفیل استیل براق

پروفیل استیل چیست؟ که از نظر کاربردی خیلی مشابهت زیادی به نبشی ها و همچنین ناودانی ها دارد و فقط تفاوت آن در شکل ظاهری خواهد بود. پروفیل استیل براق فراورده ای است که در طراحی آن از جنس استیل مورد استفاده قرار می گیرد. در وقت طراحی آن به صورت نورد، کشیده یا فشار به آن وارد شده است. و از یک سطح مساوی تولید شده است. پروفیل استیل براق یک از اقسام مقاطع استنلس استیل هستند. این مدل پروفیل استیل مقطعی براق و زیبا دارند و از نظر کاربردی خیلی ویژه و مخصوص است. از پروفیل استیل براق به سبب منظر زیبا و مقاومت در مقابل سختی ها در طراحی حفاظ نرده های و همچنین ساختار های استیل، اسکلت بندی ها و تمام ساختار های سفارشی و ساختمانی استفاده می شود.

جوش پروفیل استیل چیست؟

در این بخش از سایت کلید اهن به بررسی جوشکاری پروفیل اشاره می کنیم. از این اقسام جوش اتصالات اجزاء در شرکت های فلزی و غیر فلزی مورد استفاده از طریقه جوشکاری است در این طریقه اجزاء به وسیله داغ کردن مکان دلخواه جهت متصل شدن و همینطور راه هایی مثل لیزر بهم متصل می شوند از اقسام راه های اتصال فلزات طریقه جوشکاری است.  در این مدل جهت مقاطع فلزی نظیر پروفیل های  میلگردی، سنگین، سبک و ورق فولادی مورد استفاده قرار می گیرد. این روزا مراحل جوشکاری موثر در زندگی روزمره بشری دارد. کار جوشکاری در ساختمان سازی، خودروها، وسایل نقلیه، ابزارآلات صنعتی و خیلی مطالبی دیگر از ساختارهای دستاورد به وفور استفاده می شود.

جوش برنج به استیل

جوشکاری “برنج”  از سایت کلید آهن اغلب هنگام بازسازی پروانه های کشتی فرسوده یا آسیب دیده انجام می شود (این ماده اغلب در عمل برنز منگنز نامیده می شود). عناصر اصلی در این مورد مس و روی برای استفاده در آب شیرین هستند. برای به دست آوردن بهترین رنگ منطبق، انتخاب مناسبی برای فرآیند جوش است و از مس با 8 درصد آلومینیوم تشکیل شده است، در این مورد به دلیل دمای قوس بالا (روی می سوزد) امکان اتصال سیم جوش منطبق وجود ندارد. جوشکاری برنج با فلز پرکننده منطبق فقط با جوش شعله امکان پذیر است واین میله های جوش از طول 2 تا 12 میلی متر در 1000 میلی متر را ذخیره می کند. در صورت جوشکاری روی برنج، بهترین نتایج با میله‌های جوش cusn6 به دست می‌آید، اگرچه رنگ آن مطابقت ندارد.

کاربرد پروفیل استیل چیست؟

از محصولات آلیاژ پرکاربرد پروفیل استیل است. که از سطحی با مقطع یکسان برخوردار است. از مهم ترین کاربردهای پروفیل متصل شدن دو قطعه پروفیل استیل به هم می باشد. پروفیل استیل می تواند فاصله میان دو وسیله را پر کند. پروفیل استیل در اندازه های استاندارد و نیز دارای شکل ثابت تولید می شود. پروفیل از مقاطع پیچیده ای برخوردار است. ممکن است بصورت مقاطع مربع، مستطیل و یا ساده بوده، و ضخامت های مختلف با طول و عرض متنوع می باشد.

پروفیل استیل

پروفیل استیل طلایی

شرکت‌های سایت کلید آهن یک تولیدکننده، تامین‌کننده و صادرکننده لوله‌های طلای فولاد ضد زنگ درایران است. طیف کیفی لوله‌های طلای فولاد ضد زنگ ما منحصراً برای چندین کاربرد لوله‌کشی در صنایع مختلف مانند صنعت نفت و گاز، صنایع شیمیایی، سیستم‌های خط لوله گاز پزشکی و لوله‌کشی سیالات طراحی شده است. لوله‌های طلا از جنس استنلس استیل که با استفاده از بهترین مواد اولیه با کیفیت مهندسی شده‌اند. لوله های طلای فولاد ضد زنگ در شرکت ها با جدیدترین فناوری تولید می شوند تا بادوام تر، محکم تر و مقرون به صرفه تر شوند.

مجموعه

در این بخش پروفیل استیل چیست؟  انواع خدمات جوشکاری، و انواع و کاربرد و قیمت پروفیل استیل اشاره کردیم. شما باید به چند نکته هنگام خرید دقت فرمایید. ویژگی و مشخصات هر محصول هم از طرح حالت، استاندارد، سایز، محل تحویل و بارگیری و همینطور تاریخ و ساعت در لیست قیمت باید به این نکات توجه کنید. و اگر یک خرید مطمئن داشته باشید می توانید از سایت کلیدآهن خریداری کنید.

منبع : tis-gdv.de