لاتون استیل چیست و چه کاربردی دارد؟


لیست قیمت های مرتبط

لیست قیمت مرتبطی وجود ندارد

دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

لاتون استیل چیست

لاتون استیل چیست و چه کاربردی دارد؟ بطور کلی به ورقه های فولادی لاتون استیل می گویند این لوازم در همراستا سازی و تراز درست اجزاء در سایزهای و ضخامت های متنوع به معنای شیم پلیت و پر کردن منافذ کوچک میان سطوح مکانیکی بوسیله ماشین آلات مورد استفاده قرار می گیرد.در این بخش از سایت کلیداهن به انواع و کاربرد و خواص این محصول اشاره می کنیم.

لاتون استیل چیست و چه کاربردی دارد؟

 این ورق ها دارای ضخامت درست و سطوحی تخت و صیقلی در صنایع خیلی مورد مصرف هستند گروه تکنو استیل تهیه و ارائه کننده مناسب ترین لاتون های استیل با متریال های متنوع مناسب با سفارشات و کارهای شما در اقسام متریالهای استنلس استیل و کلاس های متنوع گرید ۳۰۰ و گرید ۴۰۰ در سایز و مقدار های متنوع با عالی ترین کیفیت و هزینه مناسب آماده ارائه سفارش شما عزیزان خواهد بود.سایت کلید آهن  با اقسام سازه های استیل نظیر نرده استیل در ساخته های متنوع در خدمت شماست.

 لاتون ها چند نوع دارند؟

تولید این محصول فقط مخصوص به لاتون های استیل نیست. لاتون ها در اقسام متنوع و متریال های متنوعی مانند طلا، آلومینیوم، فسفر برنز، مونل، مس، بابیت، فولاد، نقره، برنج و آهنی و حتی متریال های غیر فلزی تولید می شوند.

مشخصات لاتون استیل چیست و چه کاربردی دارد؟

گروهی سایت کلید آهن  این سربلندی را دارا است که در عرضه و ارائه اقسام لاتون استیل در کلاس های متنوع ۳۰۱، ۳۱۶، ۳۲۱،‌۴۳۰، ۳۱۰، ۳۰۴ و۴۲۰  و…. همینطور در ضخامت های متنوع از ۱ الی ۴و ۵ میلی متر در سایزهای متنوع خدمت رسانی می نماید.

لاتون استیل چه کاربردی دارد؟

لاتون استیل در صنایع خیلی پر کارایی هستند از این کالا در لوله کشی با لوله های استیل، تنظیم و بستن مجرای فلنج ها، در شرکت های مخصوص به آب معدنی و ماء الشعیر، در بستن مجرای مخازن و همینطور در کمپرسور مکان سی ان جی از لاتون های استیل مورد استفاده قرار می گیرد. از استنلس استیل فنری نگیر به سبب ضخامت درست و زنگ نزن در سازه های فرسایش زا و سازه های شیمیایی در شرکت های پتروشیمی، نفت و گاز مورد استفاده قرار می گیرد‌.

استفاده از لاتون های استیل چه مزایای دارد؟

  • کم کردن ارتعاشات تجهیزات
  • افزایش طول عمر و کیفیت تجهیزات
  • کم کردن هزینه و مقرون به صرفه بودن
  • نصب راحت و انجام دادن عملیات همراست
  • سهولت در دسترس بودن و همچنین حمل و نقل راحت
  • با کیفیت تعمیرات و دارای دقت بسیار

لاتون مسی چیست؟ 

دراین بخش لاتون استیل چیست و چه کاربردی دارد؟ به لاتون مسی اشاره می کنیم. لاتون مسی تولید شده از متریال مس در ضخامت های ۲ الی ۵ میلی در عرض های متنوع به اشکال فنری  و نرم به صورت میلگرد و ورقی ساخته و ارائه می شود.

لاتون مسی

خرید ورق استیل لاتون با قیمتی مناسب

ورق های لاتون استیل یا همان رول استیل فنری گرید ۳۰۱ و ۳۰۴ ساخته درونی نداشته و به وسیله کشورهای هند، چین و آلمان در انواع رول، مفتول و ورق  به شکل وارداتی داخل کشور خواهند شد البته مدل آلمانی زیاد در بازار وجود ندارد. ولی رول استیل فنری ترکی از نظر شباهت بسیاری به مدل آلمانی دارد سایت کلید آهن این فراورده ها را به صورت کلی در سایز، ضخامت و همچنین عرض های متنوع با هزینه مناسب در اشکال شیم پلیت، لاینر، لاتون، ورقه و همچنین تسمه استنلس استیل به مشتریان عزین عرضه می شود.

ورق استیل فنری چیست؟

فولاد فنری که معمولاً به آن فولاد فنری آنیل شده گفته می شود، چیزی است که به عنوان یک فولاد “عمومی” شناخته می شود. به دلیل طیف گسترده ای از کاربردها و کاربردهای این ماده فلزی، فلزات مید چندین محصول فولادی فنری را حمل می کند.

خواص منحصر به فرد فولاد فنری

فولاد فنری به عنوان انعطاف پذیر و انعطاف پذیر با استحکام تسلیم بالا شناخته شده است. این توانایی منحصر به فرد برای تشکیل، شکل دادن و پس از عملیات حرارتی را دارد. این ویژگی‌های فیزیکی چیزی است که به فولاد فنری اجازه می‌دهد یک فولاد استفاده عمومی باشد.

فلزات مید دارای فولاد فنری آنیل شده در سه نوع هستند که بر اساس محتوای کربن آنها متمایز می شوند:

  • aisi 1050 کمترین میزان کربن را دارد که به راحتی شکل پذیر است. همچنین می توان آن را به منظور افزایش سختی عملیات حرارتی کرد.
  • aisi 1074 و 1075 دارای محتوای کربن متوسطی هستند که برای افزایش شکل‌پذیری آن کروی شده است و می‌توان آن را عملیات حرارتی کرد.
  • Aisi 1095 دارای بالاترین میزان کربن در میان فولادهای فنری است که ما حمل می کنیم. می توان آن را عملیات حرارتی کرد و همچنین دارای بالاترین ارزش ارتجاعی و خستگی است.

محصولات رایج فولادی فنری

به عنوان یک فولاد استفاده عمومی، فولاد فنری دارای طیف گسترده ای از کاربردهای تجاری است. این ماده رایجی است که برای ساخت اشیایی مانند فنرها، واشرها، تیغه‌های اره، قفل‌گیرها، آنتن‌ها و اسکرابرها استفاده می‌شود. همچنین معمولاً برای ایجاد قطعات ماشین چمن زنی، ارابه فرود هواپیماهای کوچک و فنرهای کویل وسایل نقلیه استفاده می شود.

مجموعه

در این مقاله لاتون استیل چیست و چه کاربردی دارد؟ به انواع آنها و کاربرد این محصول و همچنین نحوه خرید ورق استیل پرداختیم. این محصول از کارایی زیادی در صنایع مختلف کاربرد دارد. شما جهت اطلاع کامل با سایت کلیدآهن تماس بگیرید. 

منبع : lawtonwelding.com