لوله مانیسمان رده 40 چیست؟


لیست قیمت های مرتبط

لیست قیمت مرتبطی وجود ندارد

دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

لوله مانیسمان رده 40 چیست؟مقاله حاضر از وب سایت کلیدآهن با هدف بررسی این که لوله مانیسمان رده 40 چیست، نوشته شده است. لوله مانیسمان نوعی از لوله های همیشه در دسترس و پرکاربرد در دنیا است. دلیل دسترسی همیشگی این محصول، تولید انبوه آن است که در پی تقاضای زیاد برای خرید لوله مانیسمان به وجود امده است.

در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا در مورد کاربرد لوله مانیسمان رده 40 و همچنین تفاوت لوله مانیسمان رده 40 با لوله مانیسمان رده 80 و سایر رده های آن صحبت کنیم. همچنین در انتهای این نوشتار قیمت لوله مانیسمان را بررسی خواهیم کرد و به شما خواهیم گفت که برای خریداری معتبر و بدون دردسر این نوع لوله استیل بهتر است چه اقداماتی را انجام دهید.

 

لوله مانیسمان رده 40 چیست؟

زمانی که صحبت از لوله مانیسمان در میان است، به رده های مختلف آن نیز اشاراتی خواهد شد. چرا که این لوله دارای مشخصات فنی متفاوتی است که با توجه به این مشخصات، رده بندی های برای آن صورت گرفته.

براساس این رده ها می توان هر لوله مانیسمان را شناسایی کرد و از آن جایی که این لوله با پیروی از استانداردهای جهانی تولید می شود، در هر جایی که بگویید رده 40 لوله مانیسمان، محصول یکسانی در اختیارتان قرار می گیرد.

این رده بندی ها اغلب براساس ضخامت لوله ها انجام می شود که یکی از مهم ترین فاکتورها در تشخیص و به کارگیری انواع لوله ها می باشد.

در ادامه این مقاله در مورد رده های مختلف لوله مانیسمان صحبت خواهیم کرد. اما نکته مهم این است که رده 40 این لوله از سایر انواع آن پرکاربردتر است. به خصوص در ساخت خطوط انتقال آب و گاز پر فشار و همچنین ساخت برج ها و آسمان خراش ها.

 

ویژگی های لوله مانیسمان رده 40 چیست؟

همان طور که در بخش قبل در مورد این که رده لوله مانیسمان چیست مطالب گفته شد و اشاره کردیم که هر کدام از رده بندی های لوله مانیسمان، ویژگی های منحصر به خود را دارا ی بشند. در این بخش ویژگی های مهم رده 40 این نوع لوله ویژگی بارز را بر می شمریم.

ضخامت لوله مانیسمان رده 40

این نوع لوله ضخامت آن است که برای استفاده در بسیاری از صنایع مناسب بوده و آن را از سایر رده های لوله مانیسمان متمایز نموده است.

همین ضخامت بالا باعث شده تا وزن لوله نیز بالا برود. بنابراین می توان گفت که وزن لوله مانیسمان رده 40 از سایر لوله ها بالاتر است.

اما چرا این لوله در ساخت ساختمان ها و موارد این چنینی کاربرد چشم گیری دارد؟ دلیل این امر برخورداری از لوله مانیسمان رده 40 از مقاومت بالا در برابر فشار است. همچنین این لوله استحکام بالایی داشته و همین امر مقاوم بودن آن را تضمین می کند.

لوله مانیسمان رده 40 چیست؟

جنس لوله مانیسمان رده 40

به نظر شما جنس لوله مانیسمان رده 40 چیست؟ لوله مانیسمان از جنس کربن استیل و یا ورق استنلس استیل ساخته می شود. چنین لوله ای قطعا دارای ویژگی مهم مقاومت در برابر زنگ زدگی و خوردگی خواهد بود. از این رو چنین می توان لوله رده 40 مانیسمان را در  شرایط آب و هوایی نامساعد نیز به کار برد.

 

جدول مشخصات لوله های مانیسمان رده 40

در این بخش از مقاله لوله مانیسمان رده 40 چیست، جدولی حاوی مشخصات این نوع لوله ارائه گردیده است. در این جدول ضخامت لوله های رده 40 و همچنین سایزهای مختلف آن نیز قابل مشاهده است. برای استعلام قیمت لوله مانیسمان رده 40 نیز می توانید با کارشناسان وب سایت ما ارتباط بگیرید.

قیمت سایز (in) ضخامت (mm) نام
تماس بگیرید 1 3.38 لوله مانیسمان رده 40
تماس بگیرید 11.4 3.56 لوله مانیسمان رده 40
تماس بگیرید 2 3.91 لوله مانیسمان رده 40
تماس بگیرید 11.2 3.68 لوله مانیسمان رده 40
تماس بگیرید 21.2 5.16 لوله مانیسمان رده 40
تماس بگیرید 6 7.11 لوله مانیسمان رده 40
تماس بگیرید 3 5.49 لوله مانیسمان رده 40
تماس بگیرید 4 6.02 لوله مانیسمان رده 40
تماس بگیرید 5 6.55 لوله مانیسمان رده 40
تماس بگیرید 2 3.91 لوله مانیسمان رده 40
تماس بگیرید 10 9.27 لوله مانیسمان رده 40
نماس بگیرید 1.2 2.77 لوله مانیسمان رده 40
تماس بگیرید 3.4 2.87 لوله مانیسمان رده 40
تماس بگیرید 12 10.31 لوله مانیسمان رده 40
تماس بگیرید 14 11.3 لوله مانیسمان رده 40
تماس بگیرید 6 7.11 لوله مانیسمان رده 40
تماس بگیرید 8 8.18 لوله مانیسمان رده 40
تماس بگیرید 4 6.02 لوله مانیسمان رده 40

 

کاربرد لوله مانیسمان رده 40

در ادامه مقاله لوله مانیسمان رده 40 چیست در خصوص این که این لوله چه کاربردهایی دارد و در کجاها مورد استفاده قرار می گیرد، بحث خواهیم کرد. موارد زیر را می توان به عنوان کاربردهای این نوع لوله معرفی نمود:

  • صنایع نفت و گاز
  • صنایع پتروشیمی و انتقال میعانات
  • صنایع کشتی سازی و صنایع سنگین
  • صنایع هیدرولیک و جک سازی
  • تاسیسات ساختمان

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این نوع لوله و دریافت لیست قیمت به روز لوله استیل می توانید به وب سایت کلیدآهن مراجعه نموده و پاسخ سوالات خود را به شکل فوری و آنلاین دریافت نمایید.

منبع: steelpipesfactory.com – metalsdepot.com