انواع ورق استیل دکوراتیو


دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

ورق استیل دکوراتیو چیست؟

ورق استیل دکوراتیو

ورق استیل دکوراتیو چیست؟

انواع ورق استیل دکوراتیو برای تزئین دفتر کار، درخواست زیادی دارد. ورق استیل می تواند در طیف گسترده ای از نقش های طراحی ایفای نقش کند. فروشگاه کلیدآهن طرح‌های از پیش ساخته و گزینه‌های سفارشی را ارائه می دهد که می‌تواند برای هر سبکی مناسب باشد.

دفتر شما می تواند با یک ورق استیل دکوراتیو جان بگیرد. از آن به عنوان پارتیشن برای ایجاد حس صنعتی برای پوشش دیوار استفاده کنید، یا آن را به عنوان یک اثر هنری افزوده و بازتابنده نور در بیرون ساختمان آویزان کنید. با ما همراه باشید تا شما رو با انواع ورق استیل دکوراتیو بیشتر آشنا کنیم.

ویژگی های انواع ورق استیل دکوراتیو

 • دوام بالا
 • قابلیت اطمینان
 • دید عالی
 • مقاومت در برابر حرارت و خوردگی
 • مقاومت در برابر آب و هوا
 • راحتی در استفاده
 • سازگاری با هر محیط

با ورق استیل تزئینی، جلوه ای جدید و جالب بسازید. شما می توانید امکانات جدیدی برای استفاده از طراحی ورق استیل برای هر فضایی ایجاد کنید.

انواع ورق استیل دکوراتیو و نحوه استفاده از آنها

با سبک ها و ترجیحات مختلف، یک نوع استیل برای شما وجود دارد. در اینجا برخی از انواع ورق های استیلی را که برای نیازهای دکوراسیون شما ارائه می دهیم، معرفی می کنیم.

استیل ضد زنگ:

یکی از محبوب ترین مواد، استیل ضد زنگ است که می تواند از هر آب و هوایی که در آن استفاده کنید دوام بیاورد. به دلیل ساختار عنصری کروم، نیکل و مولیبدن، استحکام بالایی دارد. این ماده عالی برای دکوراسیون فضای باز است. از آن در اطراف تکیه گاه های در معرض یا نشیمنگاه برای طراحی بازتابنده ای استفاده کنید که ماندگار باشد.

برنج:

برنج که به دلیل استحکام، دوام و وزن بسیار سبکش معروف است، از مس و روی تشکیل شده است. با این حال، رسانایی کمتری نسبت به مس دارد و می‌تواند برای وسایل تزئینی در فضای باز در امتداد کنار ساختمان شما استفاده شود یا در فضای داخلی دفترتان پاشیده شود.

رنگ طلایی آن یک ماده برجسته عالی برای فضای صنعتی شما یا جلب توجه به یک منطقه نشیمن در فضای باز است که با دقت طراحی شده است.

استیل گالوانیزه

فولاد را می توان از طریق چند فرآیند گالوانیزه کرد، از جمله روکش فلزی داغ و گالوانیزه الکتریکی. اگر متالیک با سبک شما کار می کند، این متریال عالی است. می توان از آن برای سایبان ها، نرده ها یا نرده ها استفاده کرد؛ زیرا نور را از سطح خود منعکس می کند. این ماده را برای ظاهری شیک در فضای باز که برای چشم ها آسان است انتخاب کنید.

نورد سرد

نورد سرد پس از قرار دادن فولاد بین دو غلتک به ورق تبدیل می شود. پس از شسته شدن هر گونه مواد ناخواسته، برای اطمینان از دوام، آن را با حرارت درمان می کنند. نتیجه یک ماده صاف و چکش خوار است که می توانید آن را به هر طرحی که نیاز دارید بپیچانید و شکل دهید.

انواع استیل دکوراتیو

انواع ورق دکوراتیو

استیل منبسط شده مسطح

فلز منبسط شده صاف درست همانطور که به نظر می رسد تشکیل می شود. با استفاده از یک فلز چکش خوار، آن را تا زمانی که صاف و صاف شود، رول می شود. نتایج یک سطح یکنواخت با برش های الماسی یا شش ضلعی است. برای این سبک می توانید از کربن، فولاد گالوانیزه، فولاد ضد زنگ و آلومینیوم استفاده کنید.

استیل سوراخ دار

فلز سوراخ دار به عنوان یک استیل شناخته شده و همه کاره، ظاهری از استحکام مدرن را به هر منطقه ای می بخشد. طرح های معمولی عبارتند از:

 • گرد
 • مربع
 • شش ضلعی
 • طراح
 • شکاف دار

می توان از آن برای فیلتراسیون، دستکاری نور، صفحه نمایش یا محافظ استفاده کرد. این یک ماده عالی برای جداسازی فضاها بدون بسته شدن کامل جریان هوا است.

قیمت انواع ورق استیل دکوراتیو

ضخامت، ابعاد، گرید و سطح پرداخت پایانی از عوامل موثری هستند که در مشخص کردن قیمت ورق استیل نقش دارند. ولی در یک گرید خاص و با ابعاد و ضخامت یکسان، ورق استیل دکوراتیو به دلیل پرداخت های سطحی که روی آنها انجام می شود در مقایسه با ورق استیل معمولی از قیمت بالاتری برخوردار هستند. امیدوارم که این مقاله از سایت کلیدآهن برای شما کاربرد داشته باشد تا در هنگام خرید ورق استیل: ورق استنلس استیل صنعتی و انواع ورق استیل دکوراتیو با هیچ گونه مشکلی مواجه نشوید.

تماس بگیرید

محصولات