ورق استیل از کجا بخرم؟


لیست قیمت های مرتبط
دیدگاه‌های شما

دیدگاه های ثبت شده

0

دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است.

ورق استیل

ورق استیل از کجا بخریم؟

ورق استیل از کجا بخرم؟ این روزا دغدغه های گوناگون فکر مردم را مشغول کرده است. در اینجا ما فروشگاه کلیدآهن که از وسیع ترین وبزرگترین ارائه دهنده خرید ورق استیل یا فولاد در ایران می باشد. یکی از پرمصرف ترین و پرکاربردترین فلزات ورق استیل زنگ نزن که موجود می باشد. چون این مدل فلز کار روی آن آسان است. و خیلی از افراد جهت کارهای متنوع صنعتی از آن استفاده می کنند.

ورق استیل چیست؟

ورق استیل واحدی از فولاد است که به یک صفحه یا ورق نسبتاً مسطح تبدیل شده است. ورق‌های فولادی که از آلیاژ آهن و قلع ساخته شده‌اند، در دو نوع تخت و کلاف در دسترس هستند. بسته به ضخامت فولاد، ورق ها را می توان با استفاده از برش های ساده قلع یا قیچی فولادی به اندازه های مختلف برش داد. آنها با استفاده از ترمز فلزی خم می شوند و به انواع مختلفی از اجزاء تبدیل می شوند. ضخامت یک ورق فولادی بر حسب گیج اندازه گیری می شود. هرچه مقدار گیج بیشتر باشد، مواد نازک تر خواهد بود و هر چه گیج کمتر باشد، فولاد ضخیم تر و بادوام تر خواهد بود. ورق های فولادی بین 8 تا 30 گیج قرار می گیرند، اگرچه برخی از محصولات نازک تر یا ضخیم تر ممکن است برای کاربردهای خاص در دسترس باشند.

آیا ورق استیل کوچک می تواند زنگ بزند؟

سوال اکثر مشتریان که ورق استیل از کجا بخرم؟  ما در این بخش به معرفی استیل که آیا زنگ می زند. می پردازیم. ما معمولاً زنگ را به‌عنوان پوسته‌های قهوه‌ای نارنجی می‌دانیم که روی سطح فولادی در معرض دید زمانی که مولکول‌های آهن در فلز با اکسیژن در حضور آب واکنش می‌دهند و اکسیدهای آهن تولید می‌کنند، تشکیل می‌شوند.

فلزات همچنین ممکن است در حضور اسیدها یا مواد شیمیایی خشن صنعتی واکنش نشان دهند. اگر چیزی جلوی خوردگی را نگیرد، تکه‌های زنگ همچنان پاره می‌شوند و فلز را در معرض خوردگی بیشتر قرار می‌دهند تا زمانی که متلاشی شود.

جدول وزنی ورق استیل

قبل از اینکه این سوال را بپرسید که ورق استیل از کجا بخرم، بهتر است نگاهی به جدول وزن، ضخامت و اندازه این محصول بیندازیم، تا در انتخاب آن بهتر تصمیم بگیریم:

جدول وزن ورق استیل
ردیف طول ورق استیل (mm) عرض ورق استیل (mm) ضخامت ورق استیل (mm) وزن ورق استیل (kg)
1 2000 1000 0.4 6.2
2 2000 1000 0.5 8
3 2000 1000 0.6 10
4 2000 1000 0.7 11
5 2000 1000 0.8 13
6 2000 1000 0.9 14
7 2000 1000 1 16
8 2000 1000 1.25 20
9 2000 1000 1.5 24
10 2000 1000 2 32
11 2000 1000 3 48

 خواص ورق استیل چیست؟

وقتی صحبت از فولاد می شود، خواص مکانیکی درجه فولاد اغلب می تواند به معنای تفاوت بین عمر طولانی و کارآمد در ساینده ترین و سایش شدیدترین کاربردها و شکست مکرر است.

 درک این ویژگی ها هنگام انتخاب از سایت کلید آهن که  بهترین درجه فولاد مقاوم در برابر ساینده برای کاربرد شما کاملا ضروری است. متأسفانه، این خواص مکانیکی بسیار خاص هستند و تعاریف متالورژیکی دقیق آنها به طور گسترده در خارج از متالورژی شناخته نشده است.

چگونه زنگ زدگی در ورق استیل را کنترل کنیم؟ 

زنگ زدگی می تواند به سرعت به یک مشکل بزرگ تبدیل شود. این کارکرد و ثبات ماشین آلات مهم را از بین می برد و می تواند هزاران هزینه برای کسب و کار شما داشته باشد. دانستن چگونگی جلوگیری از زنگ زدگی به طور موثر می تواند در هزینه شما صرفه جویی کند و از مشکلات جدی جلوگیری کند. مانند بسیاری از چیزها، برخی اقدامات پیشگیرانه کوچک می تواند بعداً باعث صرفه جویی در هزینه، زمان و ناامیدی شما شود. ما بهترین راه‌ها را برای جلوگیری از زنگ زدگی جمع‌آوری کرده‌ایم، بنابراین می‌توانید استراتژی‌ای را بیابید که برای تجهیزات یا قطعات شما بهترین کار را دارد. در ادامه پروژه ورق استیل از کجا بخرم از سایت کلیدآهن به شرایط کنترل زنگ زدگی می پردازیم.

چند روش جلوگیری از زنگ زدگی

به طور خلاصه، بهترین راه برای جلوگیری از زنگ زدگی، جلوگیری از رسیدن رطوبت به فلز یا استفاده از موادی است که کندتر خورده می شوند. در زیر بهترین راه برای جلوگیری از زنگ زدگی آورده شده است. ما در ادامه در پست درباره نحوه جلوگیری از زنگ زدگی با استفاده از هر استراتژی با جزئیات بیشتر بحث خواهیم کرد.

از آلیاژ استفاده کنید: استفاده از آلیاژها، مانند فولاد ضد زنگ، یکی از رایج‌ترین راه‌ها برای جلوگیری از زنگ زدگی یا کاهش سرعت آن است. فولاد ضد زنگ برای همه کاربردها مناسب یا مقرون به صرفه نیست، اما برای بسیاری از آنها کار خواهد کرد. پس قبل از این سوال که ورق استیل از کجا بخرم؟ به دنبال این باشید که ورق استیل را بسته به نوع صنعت خود پیدا کنید.

روغن بمالید: یک پوشش روغن به جلوگیری از زنگ زدگی یا کاهش سرعت آن کمک می کند؛ زیرا از رسیدن رطوبت به آهن در فلز جلوگیری می کند. با این حال، یک سطح روغنی ممکن است برای برخی ابزارها یا ماشین‌ها مشکل‌ساز باشد و نگرانی‌های زیست‌محیطی و سلامت انسان را به دنبال داشته باشد.

یک پوشش خشک اعمال کنید: محصولات ویژه پیشگیری از زنگ زدگی بدون باقیمانده خشک می شوند و یک مانع محافظ روی قطعات و تجهیزات فلزی ایجاد می کنند. اینها برای محصولات در حال استفاده، در حمل و نقل، ذخیره سازی و موارد دیگر موثر هستند.

ورق استنلس

خلاصه

این بخش ورق استیل از کجا بخرم؟ که اصطلاح خرید ورق استیل برای توصیف فولاد کم کربن استفاده می شود. در حالی که فولاد نرم هنوز قوی و سخت است، می‌توان آن را با فرآیند کربن‌سازی،  عملیات حرارتی با استفاده از منبع کربن تقویت کرد.  فولاد چکش‌خوار، جوش‌پذیر و انعطاف‌پذیر است و همچنین مقرون‌ به‌ صرفه و شکل‌دهی نسبتاً آسانی دارد.  جای تعجب نیست که این یک انتخاب از سایت کلیدآهن که بسیار محبوب در صنعت ساخت و ساز است. لازم به ذکر است که فروش ورق استیل نازک، قیمت ورق استیل بگیر، استیل نگیر و… تمامی این اطلاعات و خدمات در مجموعه کلیدآهن برای شما به صورت انلاین قرار داده شده است.

سوالات متداول

مهم ترین خواص ورق استنلس استیل چیست؟

خواص مکانیکی درجه فولاد اغلب می تواند به معنای تفاوت بین عمر طولانی و کارآمد در کاربردها باشد.

ورق استیل از کجا بخرم؟

شما می توانید برای خرید انواع محصولات اهن الات با کارشناسان کلیدآهن در تماس باشید و جهت خرید این محصول به صورت انلاین، مشاوره بگیرید.

منبع : metalsdepot.com