فیلترها
درخواست تماس از کلیدآهن

شما میتوانید در کادر زیر اسم و شماره تماس خود را بگذارید. کارشناسان کلیدآهن در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

اطلاعات خود را وارد کنید

توضیحات

کپ جوشی استنلس استیل 316

درپوش برنجی مریت یک اتصال لوله جوش لب به لب 316/316 لیتری فولاد ضد زنگ 40 است که برای بستن انتهای لوله استفاده می شود. کلاهک دارای یک دهانه لب به لب مادگی و دهانه اریب برای جوشکاری به لوله نر یا اتصالات با سوراخ صاف است. ساخته شده از فولاد ضد زنگ 316/316l، محتوای کم کربن این اتصالات لوله، رسوب مضر کاربید را در حین جوشکاری به حداقل می رساند و مقاومت در برابر خوردگی را تضمین می کند. استانداردهای مقاومت فولادی 316 و استانداردهای کربن فوق العاده کم 316 لیتر را برای تضمین کیفیت رعایت می کند. اتصالات لوله قطعاتی هستند که برای اتصال، خاتمه، کنترل جریان و تغییر جهت لوله کشی در بسیاری از صنایع مختلف استفاده می شوند. هنگام خرید اتصالات لوله، کاربرد آن را در نظر بگیرید، زیرا این روی نوع مواد، شکل، اندازه و دوام مورد نیاز تأثیر می گذارد. اتصالات به صورت رزوه‌دار یا بدون رزوه در اشکال، سبک‌ها، اندازه‌ها و برنامه‌های مختلف (ضخامت دیواره لوله) در دسترس هستند. در این مقاله کپ جوشی استنلس استیل 316 از فروشگاه آنلاین کلیدآهن به معرفی ویژگی ها، سر توریست ضد زنگ، درپوش ضد زنگ، اندازه و وزن و نمرات فولاد ضد زنگ می پردازیم.

ویژگی ها و جزئیات

درپوش برای بستن انتهای لوله لب به لب، دهانه اریب برای جوشکاری لوله ها به یکدیگر اتصال جوش داده شده برای اطمینان از مهر و موم محکم و کاهش احتمال نشتی ساخته شده از فولاد ضد زنگ 316/316l برای استحکام و سهولت در جوشکاری محتوای کربن کم برای اطمینان از مقاومت بیشتر در برابر خوردگی

سر توریست فریک ضد زنگ برای جوش لب به لب – din 28011

این سر توری شکل یک اتصال لوله کپ جوشی استنلس استیل  316 از سایت کلید آهن   است، برنامه شماره 10 برای بستن انتهای لوله. این اتصالات دارای یک دهانه لب به لب و اریب برای جوشکاری به لوله ای با سوراخ صاف است.

در یک جوش، اگر به طور موقت بسته شود، یا پیمانکار بخواهد در آینده به سیستم لوله کشی اضافه کند، باید قبل از بستن لوله اضافی اجازه دهد،  تا درپوش لوله قطع شود و سیستم لوله در صورت نیاز گسترش یابد. به این ترتیب لوله کمتری از آنچه نیاز دارید نخواهید داشت و اتصالات جدید به درستی وصل می شود.

ساخته شده از فولاد ضد زنگ 316 لیتری، محتوای کم کربن این اتصالات لوله، رسوب مضر کاربید را در حین جوشکاری به حداقل می رساند و مقاومت در برابر خوردگی را تضمین می کند. استانداردهای مقاومت فولادی 316 و استانداردهای کربن فوق العاده کم 316 لیتر را برای تضمین کیفیت رعایت می کند. کلاهک  کپ جوشی  استنلس استیل 316 را می توان در نسخه های مختلف 304، 304l، 321 و غیره نیز تحویل داد.

استنلس استیل 316

درپوش ضد زنگ برای جوش لب به لب en 10253

درپوش ضد زنگ برای جوش لب به لب  en 10253 درپوش لوله جوش لب به لب از این نوع یک اتصال لوله است. معمولاً به عنوان یک وسیله محافظ طراحی شده برای محافظت از انتهای لوله های مختلف عمل می کند. کاربرد اصلی درپوش لوله en 10253 ضد آب بودن اتصالات است. درپوش‌های لوله‌های ضد زنگ برای جوش لب به لب را می‌توان روی خطوط پمپ آب برای حذف بلوک‌های هوا نصب کرد و همچنین در خطوط تامین آب، تجهیزات پزشکی، ماشین‌آلات و تجهیزات پردازش و غیره …

اندازه و وزن لوله

اندازه ها و وزن های مختلف کلاهک جوش لب به لب برای انتخاب وجود دارد.

نمرات فولاد ضد زنگ

کلاهک های لب به لب به راحتی در فولاد ضد زنگ 304 و فولاد ضد زنگ 316 از ضد زنگ و آلیاژ شاو در دسترس هستند. سایر گریدهای مختلف فولاد ضد زنگ را در کلاهک های دیگر مشاهده می شود.

کپ جوشی استنلس

خلاصه

کلاهک جوش لب به لب فولادی ضد زنگ نوعی اتصال لوله است که انتهای لوله را می پوشاند. از آنجایی که می تواند رزوه های ماده داشته باشد، می تواند به انتهای نری لوله بپیچد.

همچنین می توان آن را برای بستن انتهای لوله جوش داد. در یک جوش، اگر به طور موقت بسته شود، یا پیمانکار بخواهد در آینده به سیستم لوله کشی اضافه کند، باید قبل از بستن لوله اضافی اجازه دهد تا درپوش لوله قطع شود و سیستم لوله در صورت نیاز گسترش یابد. به این ترتیب لوله کمتری از آنچه نیاز دارید نخواهید داشت و اتصالات جدید به درستی وصل می شود

کلاهک های لوله کپ جوشی استنلس استیل  316 وب سایت کلیدآهن  در اندازه ها و برنامه های مختلفی وجود دارد تا تقریباً هر سیستم لوله فولادی ضد زنگ را در خود جای دهد. برنامه های ss cap عبارتند از: s/5، s/10، s/40 و s/80. نمای کلی از محصولات فولاد ضد زنگ می باشند. در این مقاله  به معرفی ویژگی ها، سر توریست ضد زنگ، درپوش ضد زنگ، اندازه و وزن و نمرات فولاد ضد زنگ پرداختیم.

منبع : amazon.com