فیلترها
درخواست تماس از کلیدآهن

شما میتوانید در کادر زیر اسم و شماره تماس خود را بگذارید. کارشناسان کلیدآهن در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

اطلاعات خود را وارد کنید

توضیحات

نبشی

آیا می دانستید که مانند آلومینیوم انواع مختلفی از نبشی فولاد ضد زنگ وجود دارد؟  تفاوت های قابل توجهی وجود دارد. در مجموع بیش از 100 نوع فولاد ضد زنگ وجود دارد اما تنها 6 نوع آن به طور منظم در کاربردهای صنعتی استفاده می شود. نبشی  فولاد ضد زنگ sae 304 رایج ترین  نبشی و ناودانی است. نبشی حاوی کروم (بین 18٪ تا 20٪) و نیکل (بین 8٪ تا 10.5٪)  فلزات به عنوان اجزای اصلی غیر آهنی است.

این یک نبشی فولاد ضد زنگ آستنیتی است. از نظر الکتریکی و حرارتی کمتر از فولاد کربنی رسانا است. مغناطیسی است، اما کمتر از فولاد مغناطیسی است. مقاومت در برابر خوردگی بالاتری نسبت به فولاد معمولی دارد و به دلیل سهولت در شکل‌دهی به اشکال مختلف، به طور گسترده استفاده می‌شود. در این مقاله نبشی استنلس 310 در سایت کلیدآهن تفاوت بین نبشی 304 و316، نبشی استیل، نبشی استیل دکوراتیو، قیمت نبشی، وزن نبشی شما را آشنا می کنیم.

تفاوت بین نبشی  فولاد ضد زنگ 304 و 316

اساسی ترین تفاوت بین دو گرید نبشی  فولاد این است که 316 حاوی مولیبدن است. این یک عنصر شیمیایی است که با افزودن آن به نبشی فولاد ضد زنگ آن را در محیط های خشن و خورنده قوی تر و بادوام تر می کند. در واقع عملکرد اصلی آن در فولاد 316 محافظت در برابر خوردگی ناشی از کلریدها است. نگاهی به عناصر دیگر دو نوع فولاد:

  1. 316 حاوی نیکل بیشتر از 304 است
  2. 304 حاوی کروم بیشتری نسبت به 316 است

در واقع، فولاد ضد زنگ 304 معمولاً حاوی 8٪ نیکل و 18٪ کروم است در حالی که ضد زنگ 316 معمولاً حاوی 10٪ نیکل، 2٪ مولیبدن و 16٪ کروم است.

هر دو نوع نبشی و ناودانی فولاد از نظر ظاهر، ویژگی ها و ترکیب شیمیایی مشابه هستند. هر دو بادوام هستند و در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاومت خوبی دارند. نبشی  فولاد ضد زنگ 304 رایج ترین فولاد مورد استفاده در جهان است. برای مشاغل ساختمانی ایده آل است، از نظر ساختاری سالم است و در اکثر شرایط به خوبی تحمل می کند. همچنین ارزان تر از 316 است که تا حدی محبوبیت و استفاده گسترده آن را توضیح می دهد. در ادامه مقاله نبشی استنلس استیل 310 در سایت کلید آهن با ما همراه باشید.

نبشی استیل

نبشی استیل

دو محصول پرکاربرد در صنعت ساختمان، نبشی و ناودانی هستند که از نظر ظاهر و کاربرد در صنعت بسیار با هم تفاوت دارند. در صنعت، پروفیل های فولادی L شکل هستند. نبشی یکی از مهمترین مقاطع مورد استفاده در صنعت ساختمان و ساختمان است که در اسکلت ها و سازه های فولادی کاربرد فراوانی دارد. با توجه به طرح ارائه شده توسط مهندسان، از گوشه ها به عنوان شاخه و خرد شده استفاده می شود. اتصالات گوشه ای برای اتصالات ساده در سازه ها استفاده می شود.

انواع مفاصل عبارتند از: مفصل دای، مفصل نشیمنگاهی، مفصل نیمه مفصلی، مفصل مفصل و غیره.

پروفیل یک مقطع فولادی است که از محورهای نورد فولاد کربنی با قالب افقی و دو بال عمودی U شکل با زوایای داخلی منحنی گرد ساخته شده است. این پروفایل در گروه پروفایل های باز قرار می گیرد. به طور گسترده ای در کاربردهای صنعتی و ساختمانی استفاده می شود.

گروه پروفیل پارس در حال حاضر ناودانی از ضخامت های 300 تا 600 میلی متر 2 تا 10 میلی متر، 6 و 12 متر طول و 2 تا 10 میلی متر به طول 6 میلی متر و طول 10 میلی متر با بالاترین کیفیت از مرغوب ترین مواد اولیه تولید می کند. و بازارهای داخلی و خارجی را به بازار عرضه می کند. در ادامه مقاله نبشی استنلس استیل 310 از سایت کلید آهن  به دیگر مطالب می پردازیم.

نبشی استیل دکوراتیو

نبشی استیل دکوراتیو که  پروفیل درزدار یا پروفیل استیل نازک هم خوانده می شود، نبشی است که در آلیاژهای متنوع در ورق استنلس بر حسب ۳۰۷ استاندارد تولید می شود. آلیاژهای این پروفایل معمولا از ۳۱۶، ۳۰۴، ۲۰۱، ۳۱۰ و ۳۲۱ استیل تشکیل می شوند. که در تولید این نبشی در اختلاف کم، و بیشترین شباهت به پروفیل فولاد صنعتی است. یکی از محصولات پرکاربرد در بازار نبشی استیل دکوراتیو است. که به سبب ظاهر چشم نواز و زیبا و همینطور مقاوم در مقابل خوردگی که دارد. و البته در لوازم خانه و صنایع دکوراسیون و آشپزخانه استفاده وسیع و گسترده ای پیدا کرده است.

از مهمترین خصوصیات نبشی استیل دکوراتیو

۱_فرایند پذیری مثل خم، آبکاری، جوش و….

۲_دوام فوق العاده و همینطور زیبا براق

۳_تنوع ابعادی

۴_در مقابل خوردگی مقاومت بی نظیری از خود نشان می دهد.

قیمت نبشی استیل 304

نبشی استیل استنلس 304،316 و 420 از پرمصرف ترین

نبشی فولاد استنلس در پروژه دکوراسیون ها، ساختمان سازی، صنایع متنوع است. این نبشی از مقاطع فولاد ضد زنگ در ابعادی با لبه های 2تا10 سانتیمتر و به صورت نامساوی در رده های 6 متری و12متری به فروش می رسند. استیل کلید آهن نمایندگی فروش انواع مختلف ناودانی و نبشی استنلس استیل و استیل کربن از برترین تولید کننده فولاد جهان می باشد.

  وزن نبشی

نبشی و ناودانی از مقطع فولاد می باشد. که مورد استفاده در سازه های مختلف قرار می گیرند. از مهم ترین نبشی های مقطع فولاد هستند. که استفاده کاربردی آن در خانه سازی می باشد. نبشی ها جهت اتصالات عموما به صورت مرکب یا تکی به کار می روند. که بر حسب شکل  ظاهر پروفیل به دو شکل بال نامساوی و بال مساوی تقسیم می شود. روش نامگذاری پروفیل ها بر حسب دو پارامتر ضخامت بال ها و طول بال ها خواهد بود.

فرمول محاسبه وزن نبشی

از نوع تولید به دو دسته نبشی ها پرسی و فابریک جایگزین می شوند. ضخامت و اندازه بال از مهمترین نامگذاری  ‌پارامتر نبشی است. وزن ناودانی و نبشی به صورت فرمول پایین محاسبه می شود.

طول نبشی*اندازه بال نبشی *ضخامت نبشی*۷۸۵۰*۲

قیمت نبشی استیل

قیمت نبشی در آلیاژهای متنوع و سایز قابل مشاهده است. در ضخامت های متنوع ناودانی و نبشی بر اساس سفارشات مشتری به روش ۶ متری ارائه میشود. بنابراین تولید ناودانی و نبشی در کشورهای چین و هند ارائه می گردد. انواع خدمت های جوشکاری، برش، خمکاری، سوراخکاری و.. انجام می گیرد. هزینه آنالیز لازم است قبل از خرید هزینه آنالیز در جهت  عدم توافق محصول، امکان پذیر می گردد. در این مقاله میلگرد استنلس استیل  310 از  فروشگاه آنلاین کلیدآهن به میلگرد 310، فولاد نسوز310، فولاد 310 برای شما گفتیم.

منبع : thecornerguardstore.com