فیلترها
درخواست تماس از کلیدآهن

شما میتوانید در کادر زیر اسم و شماره تماس خود را بگذارید. کارشناسان کلیدآهن در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

اطلاعات خود را وارد کنید

توضیحات

ناودانی استنلس استیل 304

آلیاژهای leoscor یک تامین کننده، تولید کننده و صادرکننده 304 ناودانی فولاد ضد زنگ است. گل میخ، همچنین به عنوان میله رزوه ای شناخته می شود، یک میله نسبتا طولانی است که در هر دو انتها رزوه می شود. ممکن است نخ  همراه با طول کامل میله گسترش یابد. این ناودانی‌های ss sus 304 برای استفاده در کشش طراحی شده‌اند. این گل میخ ها ممکن است یک شیار درایو در یک سر داشته باشند تا نصب گل میخ را تسهیل کند. در همین حال، ناودانی‌های asme sa193 304 ss به شکل استوک میله‌ای بارها به‌عنوان تمام رشته نیز نامیده می‌شوند. در این مقاله ناودانی استنلس استیل 304 از فروشگاه آنلاین کلیدآهن به شناخت گل میخ ها، نبشی استیل دکوراتیو، وزن نبشی، ناودانی استیل 304 و انواع ناودانی شما را آشنا می کنیم.

 گل میخ های فولادی ضد زنگ 304 / 304h / 304l

پیچ‌های ناودانی آلیاژی 304 (دین 1.4301 پیچ‌های ناودانی) پیچ‌های ناودانی از جنس استنلس استیل uns s30400 معمولاً در صنعت آب‌جوسازی مانند خطوط لوله، مخمرهای تخمیر، مخمرها، واگن‌های راه‌آهن و ذخیره‌سازی و غیره استفاده می‌شود. میله‌ها به دلیل جوشکاری و آسیب‌پذیری آن در برابر خوردگی بین دانه‌ای، بارش کاربید کروم را کاهش می‌دهد. ناودانی دو سر فولاد ضد زنگ 304 به طور استثنایی رسانای حرارتی یا الکتریکی نیست و غیر مغناطیسی است.

نبشی استیل دکوراتیو

نبشی استیل دکوراتیو یا ناودانی استنلس استیل 304 از سایت کلید آهن  که  پروفیل درزدار یا پروفیل استیل نازک هم خوانده می شود، نبشی است که در آلیاژهای متنوع در ورق استنلس بر حسب ۳۰۷ استاندارد تولید می شود. آلیاژهای این پروفایل معمولا از ۳۱۶، ۳۰۴، ۲۰۱، ۳۱۰ و ۳۲۱ استیل تشکیل می شوند. که در تولید این نبشی در اختلاف کم، و بیشترین شباهت به پروفیل فولاد صنعتی است. یکی از محصولات پرکاربرد در بازار نبشی استیل دکوراتیو است. که به سبب ظاهر چشم نواز و زیبا و همینطور مقاوم در مقابل خوردگی که دارد. و البته در لوازم خانه و صنایع دکوراسیون و آشپزخانه استفاده وسیع و گسترده ای پیدا کرده است.

از مهمترین خصوصیات نبشی استیل دکوراتیو

۱_فرایند پذیری مثل خم، آبکاری، جوش و….

۲_دوام فوق العاده و همینطور زیبا براق

۳_تنوع ابعادی

۴_در مقابل خوردگی مقاومت بی نظیری از خود نشان می دهد.

ناودانی استنلس

وزن نبشی

نبشی و ناودانی از مقطع فولاد می باشد. که مورد استفاده در سازه های مختلف قرار می گیرند. از مهم ترین نبشی های مقطع فولاد هستند. که استفاده کاربردی آن در خانه سازی می باشد. نبشی ها جهت اتصالات عموما به صورت مرکب یا تکی به کار می روند. که بر حسب شکل  ظاهر پروفیل به دو شکل بال نامساوی و بال مساوی تقسیم می شود. روش نامگذاری پروفیل ها بر حسب دو پارامتر ضخامت بال ها و طول بال ها خواهد بود.

فرمول محاسبه وزن نبشی

از نوع تولید به دو دسته نبشی ها پرسی و فابریک جایگزین می شوند. ضخامت و اندازه بال از مهمترین نامگذاری  ‌پارامتر نبشی است. وزن ناودانی و نبشی به صورت فرمول پایین محاسبه می شود.

طول نبشی*اندازه بال نبشی *ضخامت نبشی*۷۸۵۰*۲

ناودانی استیل 304

در صنایع ساخت و ساز، استفاده از قطعات فلزی و به ویژه آنهایی که از فولاد ضد زنگ و استیل تشکیل شده اند. طرفدار بسیاری دارد. ناودانی استیل 304 که یکی از پرمصرف ترین و مهم ترین مقطع سازه های استیل و فولادی در پروژه های صنعتی و ساختمانی است. در این مقاله ناودانی استنلس استیل 304 از سایت کلید آهن به انواع و کاربرد و بررسی ناودانی استیل می پردازیم.

انواع ناودانی

ناودانی استیل از نظر بعدهای متفاوت طبقه بندی می گردد، که به بعضی از آنها اشاره می کنیم.

انواع ناودانی از نظر شکل

ناودانی استیل از نظر شکل به دو قسمت UPN و UPE   دسته بندی می شوند.

ناودانی  UPE

این شکل از ناودانی، دارای بال های موازی دارد. و در ناودانی های C مورد استفاده قرار می گیرند.

ناودانی UPN

این شکل از ناودانی، دارای بال های مخروطی، و در ناودانی های U استفاده می شوند.

انواع ناودانی از نظر طرح

این ناودانی از نظر طرح به دو نوع مشبک و ساده تقسیم می شوند. ناودانی مشبک: این مدل از ناودانی، تحت عملیات گرم یا سرد و از ورق گالوانیزه تهیه می شود. ناودانی مشبک اکثریت در قفسه های سبک و سازه های فولاد سبک کاربرد بیشتری دارند. ناودانی ساده: این مدل از ناودانی از ورق گرم تهیه می شود، و نیز مصارف ساختمانی و صنعتی دارد. این ناودانی از ورق گالوانیزه که بصورت گرم یا سرد می باشد.

انواع ناودانی

خلاصه

ناودانی استیل در حقیقت پروفیلی به صورت سطح مقاطع حرف U است. سطح مقطع به سبب بازی که دارد، یکی از پروفیل صنایع ساخت و ساز و دیگر صنعت ها به شمار می آید. از آن سو که این ناودانی ها از جنس استیل تشکیل شده اند، عمر طولانی را تجربه می کنند. چون استیل در برابر خوردگی و زنگ زدگی از مقاومت بالایی برخوردار است. همچنین از نظر قیمت این پروفیل ها نسبت به سایر محصولات مرتبط مناسب تر است.سطح مقطع ناودانی به این شکل است. که به صورت افقی یک تنه دارد، و به صورت عمودی دو بال در کناره ها قرار دارد. توجه به این نکته مهم که ناودانی استیل زوایایی که داخل مقطع پروفیل نباید نوک تیز باشد، و باید حالت گرد داشته باشد.در این مقاله ناودانی استنلس استیل 304 از سایت کلیدآهن به شناخت گل میخ ها، نبشی استیل دکوراتیو، وزن نبشی، ناودانی استیل 304 و انواع ناودانی شما را آشنا کردیم.

منبع : amazon.com