فیلترها
درخواست تماس از کلیدآهن

شما میتوانید در کادر زیر اسم و شماره تماس خود را بگذارید. کارشناسان کلیدآهن در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

اطلاعات خود را وارد کنید

توضیحات

پروفیل استنلس استیل 304

 پروفیل استیل 304 چیست و چه کاربردی دارد؟

پروفیل استیل 304 در برابر خوردگی در محیطی که مقابل خوردگی قرار گرفته، مقاومت بالایی دارد. پروفیل ۳۰۴ با دارا بودن مقاومت بالایی در برابر حرارت است. و قادر است دمایی تا ۹۲۵ درجه سانتیگراد را تحمل نمایید. به سبب ویژگی های آن در زمینه معماری، صنعتی، حمد و نقل مورد استفاده قرار می گیرد.با توجه به ویژگی های پروفیل ۳۰۴، دارای قابلیت جوشکاری مقاومتی و ذوبی می باشد. در این مقاله پروفیل استنلس استیل 304 از سایت کلیدآهن به مواردی از جمله پروفیل استیل چیست؟، پروفیل استیل ۲۰۱، پروفیل استیل براق، پروفیل استیل دکوراتیو، پروفیل استیل طلایی و قیمت پروفیل استیل اشاره خواهیم کرد.

پروفیل استنلس استیل 304 چیست؟

از محصولات آلیاژ پرکاربرد پروفیل استیل 304 است. که از سطحی با مقطع یکسان برخوردار است. از مهم ترین کاربردهای پروفیل متصل شدن دو قطعه پروفیل استیل به هم می باشد. پروفیل استیل می تواند فاصله میان دو وسیله را پر کند. پروفیل استیل در اندازه های استاندارد و نیز دارای شکل ثابت تولید می شود.

پروفیل از مقاطع پیچیده ای برخوردار است. ممکن است بصورت مقاطع مربع، مستطیل و یا ساده بوده، و ضخامت های مختلف با طول و عرض متنوع می باشد. در ادامه مقاله پروفیل استنلس استیل ۳۰۴ از سایت کلید آهن ما را همراهی کنید.

نسبت اندازه کوچک پروفیل را در حفاظ و نرده در ساختمان ها خیلی استفاده می شود. و اما نوع دیگر پروفیل که اندازه بزرگتری دارد. کاربرد آن در اسکلت سازی و ماشین سازی می باشد. خواص سختی و مقاومت و همچنین ضد زنگ زدگی پروفیل استیل سبب شده، که صنایع و شرکت های بخش گوناگون از این محصول به کارهای مختلف بکار گرفته می شود.

ترکیبات پروفیل ۲۰۱ نسبت به پروفیل استیل 304

ترکیب پروفیل استیل 201 که شامل 0.12٪ کربن، 15٪ کروم، 0.75٪ سیلیکون، حدود 9.10٪ منگنز، 1٪ نیکل بوده است. همانطور که مشخص است، یکی از گران ترین اجزای آلیاژ فولاد ضد زنگ نیکل است که در این تجسم با حداقل نسبت نشان داده شده است. این نسبت تأثیر مثبتی بر عملکرد قیمت لوله پروفیل استیل   201 دارد. با این حال، لوله 201 ضد زنگ امروزه به دلیل خواص همه کاره آن در بسیاری از کاربردهای تکنولوژیکی، صنعتی و ساختمانی تقاضا می شود.

 لوله ضد زنگ پروفیل اول 201 دارای جوش پذیری عالی جوش قوس الکتریکی معمولی و قابلیت پردازش عالی در حالت دمای معمولی است. در نتیجه لوله دوم 201 فولاد ضد زنگ دارای مقاومت در برابر خوردگی مناسب و انعطاف پذیری خوب است.

پروفیل استیل ۲۰۱

پروفیل استیل براق

پروفیل استیل 304 براق از نظر کاربردی خیلی شبیه به ناودانی و نبشی ها است. و فقط یک تفاوت که در شکل ظاهری آن می باشد. پروفیل استیل شباهتی به لوله ای دایره ای، مستطیلی و مربعی شکل که از تو خالی است. و به علت شکل و جنس آن در زمینه صنایع متنوع استفاده می شود.

طراحی و تولید پروفیل استیل به ۲ دسته تقسیم می شود،

اولین دسته پروفیل هایی می باشند، که بیشتر در کار ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرند. دومین دسته پروفیل هایی می باشند، که بیشترین کاربرد آن در صنعت است.

امروزه صنایع و شرکت های متنوع پروفیل ها را بصورت اقسام و انواع گوناگون عرضه بازار می کنند. از انواع مهم و پرکاربرد پروفیل استیل از جمله؛ پروفیل کامپوزیتی، پروفیل آلومینیومی، پروفیل استیل، پروفیل گالوانیزه و فولادی می باشند. در این مقاله پروفیل استیل ۳۰۴ از سایت کلید آهن انواع پروفیل استیل براق اشاره کردیم.

به نقل از ویکی پدیا:

دانشنامهٔ آزاد پروفیل یا رُخ‌نما (به انگلیسی Profile) از نظر واژگان به معنای مقطع ثابت و طول بسیار است که در اصطلاح ساختمان‌سازی و ماشین‌سازی برای قطعات فولادی به‌کار می‌رود، که به اشکال گوناگون ساخته می‌شود.

پروفیل استیل دکوراتیو

پروفیل استیل دکوراتیو که به دونام دیگر پروفیل درزدار یا نازک هم خوانده میشود. که ساخته شده از ورق های استنلس استیل بر حسب استاندارد AISI۳۰۷ در آلیاژهای متنوع تولید می شود.

این پروفیل استیل اغلب از آلیاژهای ۳۲۱، ۳۱۶، ۳۱۰، ۳۰۴ و ۲۰۱ تشکیل می شوند. و طراحی آن با کمی اختلاف و تفاوت در جزئیات، شباهت کاملی به پروفیل فولادی صنعت دارد.

یکی از پرکاربردترین محصول بازار پروفیل استیل 304 دکوراتیو است. به سبب ظاهر زیبا و مقاومت بالای آن در برابر خوردگی و نیز چشم نوازی که دارا می باشد. در آشپزخانه و لوازم خانه و صنایع دکوراسیون استفاده بسیاری پیدا کرده است. در این مقاله پروفیل استنلس استیل از سایت کلید آهن به پروفیل استیل طلایی می پردازیم.

جدول وزنی پروفیل استیل

پروفیل استیل طلایی

شرکت‌های سایت کلید آهن یک تولیدکننده، تامین‌کننده و صادرکننده لوله‌های طلای فولاد ضد زنگ درایران است. طیف کیفی لوله‌های طلای فولاد ضد زنگ ما منحصراً برای چندین کاربرد لوله‌کشی در صنایع مختلف مانند صنعت نفت و گاز، صنایع شیمیایی، سیستم‌های خط لوله گاز پزشکی و لوله‌کشی سیالات طراحی شده است.

لوله‌های طلا از جنس استنلس استیل که با استفاده از بهترین مواد اولیه با کیفیت مهندسی شده‌اند. لوله های طلای فولاد ضد زنگ در شرکت ها با جدیدترین فناوری تولید می شوند تا بادوام تر، محکم تر و مقرون به صرفه تر شوند. و از کاربرد هایی برخوردار کا عبارت اند از:

  • پروفیل استیل طلایی مورد استفاده در مبدل حرارتی، دیگ بخار، اواپراتور، کندانسور، مواد غذایی و لبنیات، شکر، آبمیوه
  • لوله پروفیل طلایی مورد استفاده در مهندسی، مخازن تحت فشار
  • لوله طلا  مورد استفاده در صنعت نفت و گاز
  • لوله پروفیل استیل 304 طلایی مورد استفاده در صنعت نیروگاه
  • لوله پروفیل استیل طلایی مورد استفاده در صنایع شیمیایی
  • لوله طلا فولاد ضد زنگ مورد استفاده در صنعت کاغذ و خمیر کاغذ
  • لوله پروفیل طلایی مورد استفاده در تصفیه آب

پروفیل 304

قیمت پروفیل استیل 304

در لیست قیمت های پروفیل استنلس در آلیاژهای متنوع و ضخامت ها دیده می شود. انواع خدمات جوشکاری، برش، سوراخکاری روی پروفیل استیل انجام خواهد شد. شما باید به چند نکته هنگام خرید دقت فرمایید. ویژگی و مشخصات هر محصول هم از طرح حالت، استاندارد، سایز، محل تحویل و بارگیری و همینطور تاریخ و ساعت در لیست قیمت باید به این نکات توجه کنید.

در این مقاله پروفیل استیل 304 از سایت کلیدآهن به مواردی از جمله پروفیل استنلس استیل چیست؟، پروفیل استیل ۲۰۱، پروفیل استیل براق، پروفیل استیل دکوراتیو، پروفیل استیل طلایی و قیمت پروفیل استنلس استیل اشاره کردیم.

سوالات متداول

لوله پروفیل طلایی چه کاربردی دارد؟ 

مورد استفاده در تصفیه آب

مهم ترین ویژگی پروفیل استیل 304 چیست؟

در برابر خوردگی در محیطی که مقابل خوردگی قرار گرفته، مقاومت بالایی دارد.

منبع : profilpas.com