فیلترها
درخواست تماس از کلیدآهن

شما میتوانید در کادر زیر اسم و شماره تماس خود را بگذارید. کارشناسان کلیدآهن در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

اطلاعات خود را وارد کنید

توضیحات

شیر یکطرفه استنلس استیل 304

خرید شیر یکطرفه استنلس استیل ۳۰۴ دارای خطوطی است که از برگشت جریان داخل خطوط ممانعت کرد. ضمنا در برخی از خطوط برای حرکت جریان در عکس مسیر جاذبه بوده و به ای صورت در این صنایع استفاده از این شیرها یک سمت است. این شیرها از نظر مشخصات و عملکرد متفاوت هستند که  سایت کلیدآهن در پایین به توضیح این موارد می پردازد.

شیر یکطرفه استیل فلنج دار

شیر یکطرفه ویژه شرکت ها مواد غذایی رسید. این شیرها از طبقه شیرآلات فولاد تشکیل شده از متریال شیر یکطرفه استنلس استیل ۳۰۴ و مدل بعدی آن از نوع استیل ۳۱۶ است. محصول شیر یکطرفه استیل فلنج دار با گرید ۱۵۰ همراه با دو مدل فلنج تخت جوش خورده با سایز خیلی دقیق روی تلرانس ۰/۰۱دست مشتری داده می شود. استفاده بیشتر از این شیرآلات که وسیله دقیق در جهت لوله کشی شرکت ها خیلی کاربردی و الان ما درباره نوع چینی و تایوانی این شیر از سایت کلید آهن در اجازه شما عزیزان قرار خواهیم داد. پیشرو تقاضای کاربران حاکی براین کنس درون فلنج ها با ابعاد لوله استیل دلخواه مساوی است. یا اینکه باید بدانید که سایز و میزان این شیر یکطرفه ۱۱/۲ اینچ تماما با لوله استیل دلخواه دقیق می شود.

مختصات فنی شیر یکطرفه فلنج دار

این شیرها کار کنترل بازگشت سیال را در جهت لوله کشی به ویژه در مدار سیستم تاسیسات فشار بیشتر یا پمپاژ را مسئول هستند‌. مایعات خورنده، دمای بالا، ضربات و سایر شرایط نامتعادل سبب خواهد شد. در نتیجه توپی و نازل آببندی ها زیان ببینند. از این سمت متریال استنلس استیل را جای فلزات خراب شده قرار می دهند تا شیر یکطرفه با مسائل اختلال در قطع و وصل، نشتی، بک واتر و سایر موارد شرطی دیگر نخواهد شد. خواص فنی این شیر به عبارت زیر بیان می شود.

  • ابعاد شیریکطرفه فولاد فلنج دار ۱۱/۲اینچ خواهد بود.
  • گرید فلنج استیل گرید ۱۵۰ است.
  • قدم رزوه ها استاندارد و همینطور داری مقاومت در مقابل رزوه پیچ خیلی عالی است.
  • فلنج های ۴ پیچ و همچنین کپ شیر نیز ۴ پیچ خواهد بود.

شیر یکطرفه

شیر یکطرفه چیست؟ 

در این بخش از سایت کلید آهن به بررسی شیر یکطرفه چک ولو می پردازیم. شیر یکطرفه چک ولو که به نام های دیگری مانند شیر برگشت ناپذیر و شیر خودکار نیز خوانده می شود. این شیر از نظر کارایی در دو مدل شیر یکطرفه سوپاپی و شیر یکطرفه دریچه ای ساخته می شود‌ که بعضی اوقات در بازار با اسم های شیر یکطرفه پیستونی، شیر یکطرفه دوتایی هم معروف هستند. شیر یکطرفه دوراهه است، به منظور یک دهانه داخلی و یک دهانه بیرونی خواهد بود. شیر یکطرفه یا همان چک ولو که مدلی از شیرهای بازرسی صنعتی است جهت بازرسی یا کنترل جریان به اپراتور لزومی نیستو جریان را فقط از یک سمت شیر عبور می دهد و بازگشت جریان در جهت مخالف ممکن نیست. لطفا زمان نصب شیر به فلش های روی شیر دقت فرمایید، چون فلش بیانگر مسیر عبوری جریان است. غالبا همراه با شیرهای کشویی که از یک سمت مورد استفاده قرار می گیرد تا بدون احتیاج اپراتور و کنترل جریان در فشار کم ممکن باشد. چک ولو با متریال های استیل، فولاد، نیکل، آلومینیوم، چدن و برنج ارائه می شود.

مشخصات فنی شیر یکطرفه استنلس استیل ۳۰۴

همانگونه که قبل گفتیم شیر یکطرفه با دارا بودن مسیر حرکت جریان بوده و فقط شیری، که احتیاج به اپراتور نخواهد داشت. یکی از مزیت این شیر یک سمت، که چنانچه فشار جریان در داخل شیر به حد توان نرسید. دریچه های درون شیر باز نمی شوند و شیر کار نمی کند.

کلاس های شیر حودکار

  • گرید ۲۵۰۰
  • گرید ۶۰۰
  • گرید ۱۵۰۰
  • گرید ۳۰۰
  • گرید ۹۰۰
  • گرید ۱۵۰

عملکرد شیر یکطرفه استنلس استیل ۳۰۴

جهت باز کردن این مدل از شیر آلات در خطوط پایپینگ احتیاج به یک فشار کلی است، که آن فشار را کراکینگ می خوانند. با این فشار کلی، دریچه شیر یکطرفه وصل شده و سبب هدایت جریان خواهد شد. این فشار در شیرهایی با ابعاد و جنس های متنوع متفاوت است. یکی از مطالب مهم در گزینش شیر یکطرفه، برسی فشار کلی است که در ساخت پایپینگ و همچنین انتخاب شیرآلات حتما مورد نظر قرار گیرد. شما می توانید با انتخاب بهتر از فروشگاه سایت کلید آهن خرید کنید. اکنون چنانچه این فشار کلی کم پیدا کند، آب بند این شیر که قادر است بصورت مثال دیسک باشد، به جنبه اولیه خو برمیگردد اگر در خطوط فشار، برگشت بخورد سبب تندتر شدن این فرایند می شود.

شیر یکطرفه استیل 304

خلاصه گیری

مجموعه این بخش از قیمت شیر یکطرفه استنلس استیل ۳۰۴ به مشخصات و عملکرد این محصول که در کلاس های مختلف کاربرد دارد و همچنین در کلیه سیستم ها و صنایع، خطوطی قرار دارند. شیر های یکطرفه ۳۰۴ بدون مداخله دست و به شکل خودکار کار می کند. این شیر بدلیل محبوبیت زیاد طرفداران بسیاری دارد شما می توانید این محصول را از سایت کلیدآهن با خریدی مقرون بصرفه و همچنین مطمئن داشته باشید.

منبع :  amazon.com