فیلترها
درخواست تماس از کلیدآهن

شما میتوانید در کادر زیر اسم و شماره تماس خود را بگذارید. کارشناسان کلیدآهن در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

اطلاعات خود را وارد کنید

توضیحات

شیر پروانه ای استنلس استیل 316

از لحاظ طرح های کاربردی شیر پروانه ای استنلس استیل برای عملیات و فرآیندها و همچنین جهت تنظیم فشار در شرکت های متنوع بکار گرفته می شوند. در این صورت که یک شیر پروانه ای استیل با ابعاد مشخص در چه مکانی قادر است، نصب گردد؟ بستگی به اندازه فشار گاز و مایع و بعضی محاسبات دیگر مهندسی را دارا می باشد. در این مقاله از سایت کلیدآهن به انواع مختلف این محصول و همچنین ویژگی های آن و طراحی این شیر می پردازیم.

شیر پروانه ای استنلس استیل۳۱۶

ولی شیر پروانه ای نا فقط می تواند قطع و وصل کند، بلکه در شکل تنظیمات متنوع، قادرند سیال را به دلخواه زیاد یا کم دهند. استیل آرام درون آور اقسام شیرآلات لوازم دقیق و سایر شیرهای صنعتی نسبت با اقسام شیر پروانه ای استیل، چک ولو، گیت ولو، بال ولو و آلارم ولو استیل با قیمت عالی.
تامین اقسام شیرهای پروانه ای برای کاربردها در شرکت های غذایی، صنایع پتروشیمی، تجهیزات آتش نشانی و صنایع گاز نفت و… تمام کاربردهای ساختاری در گریدهای استنلس استیل ۴۰۰، ۳۰۰و ۲۰۰و کلاس های متنوع فولاد کربن در رابطه اتصالات شیر پروانه ای، ما را همراهی کنید.

ویژگی شیر پروانه ای استنلس استیل ۳۱۶

جنس استنلس استیل از خاصیت مکانیکی بهتری در مقایسه با سایر متریال ها در رابطه با شرایط محیطی شیر پروانه ای دارا است. ویژگی های فولاد زنگ نزن یا همان استنلس استیل که بهترین این متریال را در ساخت شیر پروانه ای پذیرش می کند از جمله؛

● مقاومت بسیار در مقابل مایعات اسیدی
● آبندی بالا با عمر طولانی
● مقاوم در برابر خوردگی حفره ای
● مقاومت شیر پروانه ای استیل در مقایسه با خورندگی سطحی
● مقاومت بسیار در مقایسه عملیات حرارتی
● سطح ماشینکاری بالا استنلس استیل و توجه بسیار سایزهای شیر پروانه ای

شیر پروانه ای
شیر پروانه ای آلومینیومی

● دریچه های پروانه ای آلومینیومی نوع کم کاربردی نسبت با شیر پروانه ای استیل است.
● این شیر پروانه ای دارای استحکام بالا و وزن سبک هستند.

شیر پروانه ای استیل چیست؟

استفاده از دریچه های پروانه ای که استیل زنگ نزن هستند. در کاربردهایی است که مقاومت در مقابل خوردگی و اکسیداسیون جهت عملیات ثابت بسیار مهم است.

● فولاد زنگ نزن در مقابل اکسیداسیون و خوردگی مقاومت بالایی دارد.
● به آسانی تمیز و همچنین ضد عفونی خواهد شد.
● مقاوم در برابر سایش این متریال بسیار مناسب می باشد.
شیر پروانه ای استنلس استیل 304 و 316نیز دارای ویژگی های بسیار خوبی در رابطه با مقاومت در برابر اکسیداسیون از خود در صنعت شیر پروانه ای دیده می شود.

برعکس خیلی از اقسام شیرهای پروانه ای استیل زنگ نزن می توان مورد استفاده در برنامه های پزشکی و غذایی می باشد.

شیر پروانه ای پلاستیکی

شیرهای پروانه ای پلاستیکی آسیب پذیری بسیار و همینطور هزینه کم در تهیه و خدمات دارند. اگر چه آنها به میزان شیرآلات فلزی از لحاظ حرارتی مقاوم و پایدار نیستند ولی بعضی وقتا از این مدل محصول در بعضی کنترل جریان های شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد.

شیر پروانه ای چدنی

شیر پروانه ای چدنی مدلی دیگر از شیرهای دیسکی می باشند. که در کارخانه های گاز و نفت بیشترین کاربرد را دارند. این شیر پروانه ای استنلس استیل ۳۱۶ با دارا بودن گواهی کلیه استاندارد های ایمن و کارآمد انجمن نشانه آب آمریکا را متحقق می کنند.

● سطح خارجی این شیر از چدن داکتیل ساخته شده و تزئین آلات آن از فولاد زنگ نزن تولید شده است.
● کاربرد شیر که بیشتر جهت جابجایی آب آشامیدنی مورد تایید می شود.

شیر پروانه ای lug

شیرهای پروانه ای lug ساخت دیگر شیرهای پروانه ای می باشند. که با دارا بودن پین های فولادی رزوه ای می باشند. در ادامه این مقاله از سایت کلید آهن به بررسی شیر پروانه می پردازیم.

● دارای جنس استنلس استیل و از گروه شیرآلات لوازم دقیق به حساب می آیند.
● این پین ها در داخل حفره تنظیم افقی پیچ و مهره واقع هستند.
● توسط این پین ها، کاربران قادرند پیچ و مهره را بی هیچ مهره ای نصب نمایند.
● مهم ترین کاربرد شیر پروانه ای ساخت لگ اتصال و بستن سیستم های لوله کشی از یک سمت بی توزیع سمت دیگر سیستم می باشد.

طراحی و ساخت شیر پروانه ای استنلس استیل ۳۱۶

عمده ساخت های شیر پروانه ای پرکاربرد در کارخانه شیر پروانه ای استیل هستند‌. ولی الان در خیلی از صنایع گاز و نفت از شیر پروانه ای چدنی مورد استفاده قرار میگیرد. و کاربرد متریال هایی مانند آلومینیوم و پلاستیک خشک نسوز که در ساخت مونتاز دستگاه آببندی این شیرهای ساختاری مشاهده می شود. از میان سه ماده اولیه اصلی که جهت ایجاد دریچه های پروانه مورد استفاده قرار می گیرد، پلاستیک کمترین اندازه مصرف را دارا می باشد. حتی اگر مقرون بصرفه باشد. ولی نمی تواند ماده شیمیایی تند یا فشارهای بالا را تحمل کند.

شیر پروانه ای  316

مجموعه

ما در این مقاله شیر پروانه ای استنلس استیل ۳۱۶ به انواع گوناگون این شیرها طراحی و ویژگی های این محصول که از بهترین شیر در صنایع پرکاربرد است. این محصول پر مصرف و مقاوم در برابر خوردگی است. شما اگر خواستین اطلاعات کافی از این شیر پروانه ای استنلس استیل داشته باشید، به سایت کلیدآهن تماس بگیرید.

منبع : valvesonline.co.uk