فیلترها
درخواست تماس از کلیدآهن

شما میتوانید در کادر زیر اسم و شماره تماس خود را بگذارید. کارشناسان کلیدآهن در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

اطلاعات خود را وارد کنید

توضیحات

شیر سوزنی استیل ۳۰۴

شیر سوزنی استنلس استیل ۳۰۴ اقسامی از شیر آلات خیلی پر کاربرد در صنایع دارویی، غذایی و شیمیایی است که به دلیل وجود دیسک شیر سوزنی استیل تهیه شده در شکل آن به اسم معروف است. در این مقاله از سایت کلیدآهن ما به طور کلی به انواع و ویژگی و همچنین کاربرد و مزایای محصول که جهت باز و بسته و همینطور تنظیم جریان کاربرد ویژه ای دارد.

شیر سوزنی استنلس استیل ۳۰۴

این شیرآلات جهت انسداد جریان، تنظیم وکنترل اندازه جریان استفاده می شود.شیر سوزنی فولاد با استاندارد ۳۰۴ یکی از اقسام مختلف شیرآلات سوزنی استیل است، که مطابق استاندارد بین المللی تولید شده است.استیل ۳۰۴ از اقسام استیل هایی است، که تولید شده از فولاد ضد زنگ و دارای مقاومت بالای شیمیایی و مکانیکی دارد.شیر سوزنی استنلس استیل ۳۰۴ که در مقابل خوردگی، پوسیدگی، اکسایش مقاومت بسیاری دارد. در شیر سوزنی یک دیسک موجود است، که موجب آب بندی کامل و ایمن شده است.

 ویژگی های استاندارد شیر سوزنی استنلس استیل۳۰۴

  • نصب آسان
  • مقاوم در مقابل خوردگی
  • ظرفیت جریان بالا
  • محدوده فشار تا ۶۰۰۰ psi
  • طراحی جمع جور تولید شده از فولاد ضد زنگ ۳۰۴

شیر سوزنی ولو

این مدل شیر سوزنی که از جنس فولاد زنگ نزن از گرید  NLS _034 به شکل متراکم و منظم ، دو سمت با رزوه های ۴/۳  اینچ می باشد. این ولو قادر است جهت کنترل درست جریان مایعات تمیز یا گازها استفاده می شود.این ولو بادارا بودن قطر داخل ولو اسمی ۶/۴  میلیمتر می باشد.

در این بخش از مقاله از سایت کلید آهن به ادامه مطلب پی می بریم‌.  در نتیجه غلاف از جنس مکمل فولاد زنگ نزن ۳۱۶ و آب بندی کامل از  PTFE  تولید می شود. حداقل فشار ۳۰۰ با محدوده دمایی از ۲۰ تا ۲۰۰ درجه سانتیگراد می باشد. با دقت به متریال با بهترین کیفیت و محکم ترین ساخت ،این مدل ولو جهت فشارهای بسیار بالا و همچنین مایعات تهاجمی مناسب می باشند.

شیر سوزنی ۳۰۴

مزایایی شیر سوزنی استنلس استیل ۳۰۴

  • حداکثر فشار تا ۲۰۰ bar
  • قابل اعتماد بودن
  • کنترل درست و یکنواخت بودن جریان
  • با دقت به آب بندی که از جنس استیل ضد زنگ ۳۱۶ و PTFE جهت سیالات تهاجمی متناسب می باشد.
  • تولید جمع و جور و فشرده

کاربرد شیر سوزنی استنلس استیل ۳۰۴

دریچه یک وسیله یا جسم طبیعی است که برای تنظیم هدایت و کنترل جریان سیال، راه های مختلف را باز،  بسته یا تا حدی مسدود می کند. فولاد ضدزنگ درجه ۳۰۴ آستینی است حاوی حداقل ۱۸ درصد کروم و۸ درصد نیکل و حداکثر ۸ درصد کربن است. آلیاژ آستینی کروم نیکل معمولاً به آن گفته می‌شود.  ۳۰۴ پرکاربردترین گرید است زیرا دارای ویژگی‌های مطلوب بسیاری مانند سختی عالی،  مقاومت در برابر خوردگی خوب،  قابلیت‌های جوش و شکل‌دهی خوب،  با دوام،  جذابیت زیبایی شناختی،  سهولت تمیز کردن و غیره است. شیر سوزنی فولاد ضد زنگ ۳۰۴ انتخابی محبوبی از سایت کلید آهن است.

ساختار یک دریچه سوزنی

دریچه سوزنی نام خود را از نقطه بلند مخروطی و سوزنی مانند در انتهای دریچه گرفته است. آنها یک چرخه دستی در خارج دارند.  که برای کنترل موقعیت پیستون در داخل شیر استفاده می شود،  سپس بیستون در یک حفره قرار می‌گیرد. به دلیل شکل سوزنی دیسک بخشی از آن می‌تواند از دهانه حفره عبور کند تا زمانی که با دیسک تماس پیدا کند که همان ماهیت مخروطی دیسک را دارد این دسته بندی امکان افزایش یا کاهش بسیار تدریجی در اندازه دهانه را فراهم می‌کند.

استفاده از شیر سوزنی استنلس استیل ۳۰۴

معمولاً در سیستم های اندازه گیری جریان استفاده می شود به ویژه زمانی که باید دبی دقیق و کم را حفظ کرد. می‌تواند به عنوان دریچه گاز و همچنین دریچه روشن یا خاموش استفاده شود. دریچه‌ای سوزنی ۳۰۴ برای نظارت بر جریان و محافظت از گیج های شکننده در برابر افزایش فشار مایع و گاز استفاده می‌شود. براساس ترکیبات شیمیایی آنها،  می‌توان از آنها در دمای بالا و عملیاتی اکسیژن استفاده کرد. بهینه برای سیستم هایی با نرخ جریان کم و محتوای سبک‌تر. در کاربردهای گرمایش آب استفاده می‌شود. می‌تواند در سیستم های هیدرولیک فشار،  تولید مواد شیمیایی به چندین کاربرد مایع و گاز استفاده شود.

دریچه های سوزنی چگونه کار می کنند؟

دریچه های سوزنی را می‌توان به صورت دستی یا خودکار کارکرد. در سوپاپ های سوزنی که به صورت دستی کار می‌کنند،‌ فاصله بین پیستون و سوپاپ  توسط یک قطعه چرخ دستی کنترل می شود. هنگامی که چرخ دستی در یک جهت می چرخد،  پیستون بالا می‌رود و دریچه را باز می کند و اجازه می‌دهد مایع از آن را عبور می کند. دریچه های سوزنی خودکار دارای یک موتور هیدرولیک یا یک دستگاه محرک هوا هستند که به طور خودکار دریچه را باز و بسته می کند.

شیر

مجموعه

در این مقاله شیر سوزنی استنلس استیل ۳۰۴ به ویژگی های این محصول و مزایای آن و انواع گوناگون قیمت شیر سوزنی استیل که جهت انقباض و انبساط و همچنین ارتعاش لوله و همینطور یک تکیه گاه خوب جهت مکانی که لوله به شیر متصل می شود. شما لازم است. قبل از دنبال قیمت این محصول بگردید بلید اطلاعات کافی را از سایت کلیدآهن را کسب فرمایید تا به مشکل بر نخورید.

منیع : prmfiltration.com