فیلترها
درخواست تماس از کلیدآهن

شما میتوانید در کادر زیر اسم و شماره تماس خود را بگذارید. کارشناسان کلیدآهن در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

اطلاعات خود را وارد کنید

توضیحات

تسمه استنلس استیل 316

تسمه استنلس استیل 316 : تسمه فولادی ضد زنگ امتداد ورق فولاد ضد زنگ فوق العاده نازک است. در واقع یک صفحه فولادی صنعتی نیز هست با این تفاوت که نسبت به ورق های فولادی معمولی شکل بلندتری دارد. زمینه کاربرد نیز با صفحات فولادی معمولی متفاوت است. در حال حاضر، انواع مختلفی از فولاد ضد زنگ وجود دارد و استانداردهای تولید مختلفی نیز وجود دارد. او در بسیاری از زمینه ها استفاده شده است.در میان آنها، تسمه فولادی 316 لیتری بسیار محبوب بوده است، چرا؟ تسمه استنلی استیل  316 لیتر دارای حداکثر محتوای کربن 0.03 است و می تواند در کاربردهایی استفاده شود که در آن بازپخت امکان پذیر نیست و حداکثر مقاومت در برابر خوردگی مورد نیاز است. در این مقاله از سایت کلیدآهن به معرفی ویژگی تسمه، انواع تسمه، تسمه استیل 304، کربنی استیل می پردازیم.

ویژگی تسمه نقاله 304 /316

  1. تسمه نقاله از ورق فولادی ضد زنگ 304 316 درجه مواد غذایی ساخته شده است که ایمن و غیر سمی است.
  2. سطح انتقال صاف و با اصطکاک کم است.
  3. سختی بالا، مقاومت در برابر خوردگی قوی و استحکام کششی بالا.
  4. انتقال صاف مواد بین خطوط نقاله.
  5. لبه تسمه نقاله صفحه زنجیره ای را می توان با یک فلپ اضافه کرد، به طور مستقیم جوش داده شده یا مستقیماً فلنج کرد.

انواع مختلف تسمه

انواع مختلفی از تسمه  فولاد ضد زنگ وجود دارد، اگر بتوان آن را طبق استاندارد به نوار فولادی 201، نوار فولادی 304، نوار فولادی 316 و غیره تقسیم کرد. هر نوار فولادی استاندارد از نظر ضخامت و طول کاملاً متفاوت است. با این حال، آنها محدوده استانداردی از مشخصات را دارند و ضخامت آنها معمولاً بین 0.02 میلی متر تا 4 میلی متر است. اگر بر اساس انواع مختلف تقسیم بندی شوند، تسمه های فولادی ضد زنگ را می توان به سیم پیچ فولادی ضد زنگ، تسمه فنری فولادی ضد زنگ، تسمه نورد سرد فولادی ضد زنگ و تسمه پولیش فولاد ضد زنگ تقسیم کرد. به طور مشابه، فولادهای ضد زنگ مختلف مناطق کاربرد متفاوتی دارند. در ادامه مقاله تسمه استنلس استیل 316 از سایت کلید آهن به دیگر مطالب پی می بریم. بیشتر تسمه های فولادی ضد زنگ در ساخت و ساز، تولید صنعتی و سایر زمینه ها استفاده می شود. تسمه های فولادی ضد زنگ دارای خواص بسیار عالی مانند مقاومت در برابر دمای بالا، مقاومت در برابر تغییر شکل و مقاومت در برابر خوردگی هستند، بنابراین می توان از آنها در ساخت و ساز و سایر صنایع استفاده کرد.

تسمه استنلس

تسمه استیل  304

تسمه فولادی ضد زنگ  304 طراحی جدیدی است که از طریق فناوری پردازش عالی و مواد اولیه با کیفیت بالا، عملکرد تسمه فولاد ضد زنگ 304 تا استاندارد بالاتری را ارائه می‌کند. ما برای تمام جزئیات تسمه فولاد ضد زنگ 304 عالی هستیم، سطح کیفیت را تضمین می کنیم تا تجربه محصول عالی را برای شما به ارمغان بیاوریم. با مسئولیت محدود. یک تولید کننده و تامین کننده حرفه ای فولاد ضد زنگ 304 است، اگر به دنبال بهترین فولاد ضد زنگ 304 با قیمت پایین هستید، هم اکنون با سایت کلید آهن  مشورت کنید!

تسمه کربن استیل

آنها معمولاً از فولاد کربنی یا فولاد ضد زنگ ساخته می شوند. تسمه های فولادی ضد زنگ مقاوم در برابر خوردگی هستند و کیفیت سطح عالی را ارائه می دهند. تسمه های فولادی ضد زنگ عمدتا در صنایع شیمیایی، مواد غذایی، لاستیک، پلاستیک، چوب و لمینت استفاده می شود. تسمه‌های فولادی کربنی برای کاربردهایی که نیاز به گرمایش تابشی محصولات یا کاربردهایی با دمای بالا که ممکن است از دمای بازپخت تسمه‌های فولادی ضد زنگ تجاوز کند، از نظر انرژی کارآمد هستند و ایده‌آل هستند، زیرا بیشتر آلیاژهای فولاد ضد زنگ رسانای حرارتی نسبتاً ضعیفی هستند. در ادامه مقاله تسمه استنلس استیل 316 از سایت کلید آهن با ما همراه باشید.تسمه های کربن فولادی عمدتاً در فرآوری مواد غذایی، حمل و نقل و اجاق های پخت استفاده می شوند. فولاد بافتی  همچنین یک ماده معمولی تسمه است. هدف اصلی استفاده از مواد فولادی بافت دار، قابلیت نچسب بودن آن است. این به خوبی در صنعت لمینت کار می کند

تسمه کربن استیل

خلاصه

تسمه فولادی 316 هنگام استفاده متناوب در دمای زیر 1600 درجه سانتیگراد مقاومت اکسیداسیون خوبی دارد و می تواند به طور مداوم در دمای زیر 1700 درجه سانتیگراد استفاده شود. در محدوده 800 تا 1575 درجه، تسمه استنلس استیل  316 ترجیحاً به طور ناپیوسته اعمال می شود، اما زمانی که تسمه استنلس استیل 316 به طور مداوم خارج از این محدوده دمایی استفاده می شود، فولاد ضد زنگ مقاومت حرارتی خوبی دارد.

فولاد ضد زنگ 316 لیتر دارای بارش کاربید بهتری نسبت به تسمه فولاد ضد زنگ 316 است و می تواند در محدوده دمایی فوق استفاده شود. smc یک تامین کننده حرفه ای کمربند فولادی ضد زنگ با مشتریان در سراسر جهان است. شما می توانید انواع تسمه های فولادی ضد زنگ مانند: تسمه دقیق فولاد ضد زنگ،  فویل آلومینیومی، تسمه فولادی ضد زنگ کاربرد فنر و غیره را انتخاب کنید، البته، می توانید آن را نیز سفارشی کنید. مشتاقانه منتظر خدمت شما هستم. در این مقاله تسمه استنلس استیل 316 از فروشگاه آنلاین کلیدآهن به معرفی ویژگی تسمه، انواع تسمه، تسمه استیل 304، کربنی استیل برای شما توضیح دادیم.

منبع : band-it-idex.com