فیلترها
درخواست تماس از کلیدآهن

شما میتوانید در کادر زیر اسم و شماره تماس خود را بگذارید. کارشناسان کلیدآهن در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

اطلاعات خود را وارد کنید

توضیحات
توری گابیون

توری های گابیون

توری گابیون گالوانیزه روش اصلی برای بسیاری از بازسازی های طبیعی رودخانه و حفاری رودخانه مصنوعی است. مش گابیون گالوانیزه می تواند به طور موثر از سواحل رودخانه ها یا بستر رودخانه ها محافظت کند. این محصول همچنین عملکرد کنترل جریان آب به ویژه در حفاظت از محیط زیست را دارد و از نظر حفظ کیفیت آب، استفاده از توری های گابیون گالوانیزه نمونه بسیار موفقی است. حال با ما همراه باشید تا از مزیت و کاربردهای این محصول در سایت کلیدآهن آگاه شوید.

توری گابیون چیست و چه کاربردهایی دارد؟

توری گابیون گالوانیزه نوعی توری شش ضلعی (شبکه شش ضلعی) است که با چرخاندن و بافتن مفتول های فلزی در یک جهت با استفاده از دستگاه ساخته می شود. توری گابیون گالوانیزه نوعی قفس توری فولادی است که به ویژه در پروژه های حفاظت از آب مورد استفاده قرار می گیرد. این توری گالوانیزه می تواند رودخانه را کنترل و هدایت کند تا از خسارت جانی و مالی جلوگیری شود. و می تواند از ساحل رودخانه محافظت کند، ساخت کانال را بهبود بخشد و پایداری شیب و بستر رودخانه را بهبود بخشد.

توری گابیون جوش داده شده از سیم فولادی کم کربن با مقاومت در برابر خوردگی بالا، استحکام بالا و چقرمگی بالا ساخته شده است. بر اساس استانداردهای ASTMA975 و EN10223، قطر سیم فولادی کم کربن مورد استفاده در توری گابیون با توجه به الزامات طراحی مهندسی متفاوت است. گالوانیزه استحکام کششی سیم فولادی شبکه گابیون معمولاً بین 2.0-4.0 میلی متر است، استحکام کششی کمتر از 38 کیلوگرم در متر مربع نیست، وزن پوشش فلزی معمولاً بیشتر از 245 گرم در متر مربع است و قطر لبه توری گالوانیزه معمولاً بزرگتر از قطر مستقیم است.

توری گابیون

توری های گابیون

ویژگی های توری گابیون گالوانیزه

ساختار انعطاف پذیر گابیون جوش داده شده می تواند با تغییرات شیب بدون آسیب سازگار شود. علاوه بر این، گابیون گالوانیزه دارای توانایی ضد فرسایش قوی است و می تواند در برابر ضربه جریان های بزرگتر آب مقاومت کند. گابیون گالوانیزه دارای نفوذپذیری طبیعی است که برای رشد گیاهان طبیعی مساعد است و می تواند به تدریج محیط را به محیط اولیه اکولوژیکی بازگرداند.

عملکرد شبکه گابیون گالوانیزه

  1. مش گابیون گالوانیزه دارای انعطاف پذیری قوی و استحکام کششی خاصی است؛ بنابراین، حتی اگر توری گابیون گالوانیزه دارای درجه خاصی از تغییر شکل باشد، تاثیری بر کیفیت کل پروژه نخواهد داشت. علاوه بر این، مش گابیون گالوانیزه هزینه توری نسبتاً کم است، معمولاً با سنگ پر می شود و در هزینه های ساخت و ساز صرفه جویی می کند.
  2. نفوذپذیری شبکه های گابیون گالوانیزه بسیار خوب است. بین پرکردن شبکه های گابیونی گالوانیزه شکاف هایی وجود دارد که شرایط خوبی را برای تبادل آب ایجاد می کند. اجرای مستقیم شبکه های گابیون گالوانیزه در پروژه های حفاظت از آب می تواند از فرسایش خاک و ریزش سنگ جلوگیری کند.
  3. مقدار گالوانیزه مش گابیون به گالوانیزه گرم اشاره دارد. حداکثر مقدار روی در توری گابیون می تواند به بیش از 300 گرم برسد، در حالی که میزان گالوانیزه توری بین 60-80 گرم است. این نوع توری رایج ترین محصول موجود در بازار است. مش توری گابیون گالوانیزه مش سیم فولادی شش ضلعی است که می تواند با توجه به نیازهای واقعی سفارشی شود.

مشخصات فنی توری گابیون:

  • نوع سیم: گالوانیزه گرم با توجه به مشخصات سیم گالوانیزه
  • قطر سیم: از 2 تا 4 میلی متر قابل تولید است، قطر استاندارد 3 میلی متر است.
  • اندازه سوراخ: سوراخ های گابیون شش ضلعی هستند و در اندازه های 6 در 8، 8 در 8، 8 در 10 (اندازه های استاندارد) و 10 در 12 فقط در مقادیر زیاد تولید می شوند.
  • اندازه گابیون: گابیون در ابتدا به صورت رول های 1 تا 3 متری بافته می شود و سپس در کارخانه یا در محل به طول های مختلف ورق (عمدتاً 1 تا 4 متر) برش داده می شود.
  • توری گابیون با روکش پی وی سی نیز عرضه می شود

قیمت توری گابیون گالوانیزه

در مقایسه با سایر محصولات توری با کاربردهای مشابه، قیمت این محصول بسیار مناسب ‌تر است. به همین علت نیز موجب کاربرد گسترده‌ تر و محبوبیت زیاد آن در میان مصرف‌کنندگان شده است. عواملی که در قیمت توری گابیون گالوانیزه موثر است مشخصات فنی آن می‌باشد که در بالا برای شما شرح دادیم. به طوری که هر چقدر وزن آن بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر می شود. شما می توانید این محصول بی نظیر را در فروشگاه کلیدآهن یه صورت اینترنتی خریداری کنید.

سوالات متداول

متداول ترین اندازه چشمه های توری گابیون چه می باشد؟

این توری اغلب با چشمه های 8*6 و 10*8 تولید می گردد.

ابعاد متداول توری گابیون چه میباشد؟

توری گابیون اغلب به صورت رول و با ارتفاع های 1 الی 3 متری تولید می گردد.

آیا توری گابیون به صورت برگی هم به فروش می رسد؟

این توری به صورت رولی تولید می گردد، ولی بنا به درخواست مشتری در ابعاد مختلف
قابل برش می باشد.